Sprawdź nas też tutaj

News

Filipek: „Rafonix ma do mnie jakiś problem”

Reprezentant QueQuality ponownie wypowiada się też na temat Tomba.

Opublikowany

 

Filipek

Dzisiaj, 29 marca w łódzkiej Atlas Arenie będziemy mogli zobaczyć kolejny pojedynek raperów w klatce. Naprzeciwko siebie stanął Ryba i Filipek. Ten drugi ma już właściwie przeciwnika na kolejną galę. Jest nim Tomb, który wyraził zainteresowanie rozwiązania swojego konfliktu z Filipkiem siłowo.

Filipek znów ostro o Tombie

W ostatnim czasie konflikt Filipka i Tomba odżył na nowo. Raper z Milicza pytany w wywiadach o Tomba wyraża się o nim w bardzo ostrych słowach. Ten nie pozostaje mu dłużny twierdząc, że „Filipek pajacuje w jednym rzędzie z Linkiewicz”. Jednocześnie szef Panteonu przyznał, że za odpowiednią stawkę zmierzyłby się z Filipkiem na kolejnej gali Fame MMA. – On zawalczy nie pojawiając się na konferencjach. Słuchaj przygłupie, nikt nie będzie dla ciebie żadnych warunków spełniał, bo ty nie jesteś pępkiem świata imbecylu – stwierdził Filipek w rozmowie dla mma.pl.

Konflikt Filipka z Rafonixem?

W tym samym wywiadzie raper z Milicza został zapytany o konflikt z Rafonixem. To popularny Youtuber, którego możecie kojarzyć z konfliktu z Fazim. Parę lat temu streamer miał grozić Filipkowi pobiciem. – Rafon ma do mnie problem, bo kiedyś powiedziałem, że uważam za patologiczne zachowanie to, które robił przed komputerem. Tylko, że to było 3-4 lata temu. Nie wiem o co mu chodzi, nie gadałem z nim nigdy na żywo, nie widziałem się z nim – przyznał raper.

Pejter na Fame MMA?

Od Filipka dowiadujemy się także, że na freak fightowej gali mogliśmy zobaczyć także Pejtera. Znany wolnostylowiec otrzymał na pierwszej gali propozycję od współorganizatora – Boxdela zawalczenia na drugiej odsłonie Fame MMA. – Nie odezwali się do niego, nie wiem dlaczego – ujawnił Filipek.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Szcaw

Więcej raperów w tego typu przedsięwzięciach. Niech się leją po tych głupich łbach

cipcipek

Ale tutaj nie ma żadnego rapera

Odb

Jakiś problematyczny filipek ma mnie za rafonixa

Zawodowy Poskramiacz Łaków

To strzelcie sobie kurewki po lodzie i będzie spokój

roterdam
barcelona
barcelona

filipkowi mogę doradzić troche pokory https://www.youtube.com/watch?v=b2dehpRFyLA
albo dobierz sobie vnma

barcelona
Anonim

Jest 30 marca a nie 29

00:12 i 17

Opublikowany 24 godziny temu Przez Sebastian Skajnowski

18:42 7

Ewa

A kiedy Rafonix przeprosi Rafała z independentvideopress za pobicie go z rybą konfidentem ?

BELMONDZIAK

smiec je bany z filipka, kariera muzyczna nie wyszła po sukcesach we freestylu to teraz łapie sie wszystkiego zeby o nim mowiono, bezbek jak chuj z tego no skilla

Popularne