Sprawdź nas też tutaj

News

Flint „Ja i rekiny” – siódmy solowy album rapera

Pełny odsłuch płyty.

Opublikowany

 

Kilka dni temu w serwisach streamingowych pojawił się niezapowiadany, 7 solowy album Flinta. „Ja i rekiny” to jego najbardziej autorski materiał w karierze.

Flint odpowiada na nim za realizację nagrań, produkcję wykonawczą, aranżację (z wyjątkiem 9, 10, 11 – Foxs), stworzenie okładki, a także reżyserię i montaż pierwszego teledysku promującego wydawnictwo.Video do utworu „Jeden dzień” to dokumentacja jednego dnia spędzonego w opustoszałym po sezonie nadmorskim kurorcie. Za zdjęcia i korekcję kolorów odpowiada dom produkcyjny Panda Films. W klipie gościnnie pojawia się topowy polski zawodnik MMA – Kacper Formela.11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Krzesiwo
11 miesięcy temu

Siódmy album? Ktoś kojarzy 6 poprzednich? Gdybyście o typ nie napisali to myślałbym, że to jego pierwszy. Typ znany wyłącznie z beefu z Filipkiem, beka.

narkoman
11 miesięcy temu
Reply to  Krzesiwo

Flint po krysztale https://youtu.be/aDgR7CQuO3I

Wnuk Tedego aka Donaszan
11 miesięcy temu

Sprawdzi to 8 osób jak nowe wałki Vnma. Jeszcze napiszcie że Bosski Roman wydał płytę bo mi wyskakuje na jutubie. Na ślizgawce był kiedyś temat :Dla kogo oni nagrywają i Flint na obecnym etapie pod to podpada już jego tłusty „dziennikarski” odpowiednik jest bardziej znany

MARCIN FLINT
11 miesięcy temu

SPUŁAWDZI TO 8 OSÓB JAK NOWE WAŁKI VNMA. JESZCZE NAPISZCIE, ŻE BOSSKI UŁOMAN WYDAŁ PŁUTYĘ BO MI WYSKAKUJE NA JUTUBIE. NA ŚLIZGAWCE BYŁ KIEDYŚ TEMAT: DLA KOGO ONI NAGUŁYWAJĄ I FLINT NA OBECNYM ETAPIE POD TO PODPADA, JUŻ JA, CZYLI JEGO DZIENNIKAUŁSKI ODPOWIEDNIK, JESTEM BAUŁDZIEJ ZNANY.

Dollo Popierdollo
11 miesięcy temu

Fiut „Ja i transy” – siódmy sextape dukacza.
Pełna wersja sextypu.

MJW
11 miesięcy temu

Doskonały album! Powala lirycznie niczym tornado większość płyt, których miałem przyjemność słuchać w tym roku. Pozdrawiam serdecznie Jakuba!

BoaDupiciel
11 miesięcy temu

Chyba pomylili tytuły. Powinno być „Ja i kutasy”.

pacino aldente
11 miesięcy temu

Props za determinację ale mam nadzieję,że przestanie dukać

10.12
11 miesięcy temu

Kiedy seat marbella wydaje halopolicjaratunkuuuuufobie ?

10.12
11 miesięcy temu
Reply to  10.12

Seat marbella dukania bo rapem to nigdy nie było. Seatino marbella

Popularne