Sprawdź nas też tutaj

News

FU WRÓCIŁ I PROMUJE SPORT. ODSŁUCH NUMERU Z BOSSKIM

Opublikowany

 

Fusznik i Bosski Roman prezentują utwór "Ostra pompa".

Kilka miesięcy po premierze solowego albumu "Definicja istnienia", Fu wraca z gościnną zwrotką na motywacyjny projekt Bosskiego Romana: Drużyna mistrzów 4 – "Moc motywacji". Warto przy okazji kawałka "Ostra pompa" przypomnieć, że Fusznik jest m.in. trenerem personalnym. Więcej na ten temat przeczytacie w wywiadzie, którego raper udzielił nam na początku tego roku.

 

Czwarty album studyjny Drużyny Mistrzów. Tym razem zmieniła się nieco forma wydawnictwa z dwu na jedno-płytową . Idea jaka przyświecała produkcji to stworzenie zbioru hitów motywacyjnych, które można śmiało wykorzystać jako wsparcie podczas treningu. Cały materiał przygotowywany był tak aby płytę można było słuchać \"od deski do deski\" bez przełączania utworów – aby każdy z nich miał walory hitu.

 

W  nagraniach wzięła udział czołówka polskiej sceny hip-hop a całości patronuje Roman Bosski. Nowy krążek bez wątpienia będzie najmocniejszym wydawnictwem z rodziny DM stworzonym jako motywacja do treningów, zdrowego życia i rozwoju pasji. Kompilacja zawiera utwory o tematyce sportowo-motywacyjnej jednak na płycie znaleźć będzie można także utwory o tematyce patriotycznej, egzystencjalnej etc.

 

Na krążku pojawią się tacy goście jak: Paluch, Krzychu WWS, Prykone, Red, Fu, Dominik Rybiałek, Bonson, Marcinek 3Z, DMK, Stecu, Dixon37, Juras, Konsorcjum, Arkadio, Luxon, Zbuku, Pih, Webster, Diox, Mosad, Kiki, Onar, Marcin Knutelski, Żaru, Kasia Malenda, Świtał, Fima i Kaen. Krążek Drużyna Mistrzów "Moc motywacji" ma trafić na półki sklepowe 9 grudnia. Przedsprzedaż ruszyła na druzynamistrzow.com.

 

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
CAKE BOY

JEDEN UPRAWIA KULTURYSTEGO CO NIE MA NIC WSPOLNEGO ZE SPORTEM
BARDZIEJ Z PEDALSTWEM
A DRUGI UPRAWIA SPINANIE SIE DO KAMERY NA SWOICH BOCIANICH NOGACH I OKAZYJNIE TURLA SIE PO TRAWIE
I ONI COS O SPORCIE CHCA POWIEDZIEC
BEKA
[img]https://oi65.tinypic.com/vxbwo1.jpg[/img]

morosport

[img]https://www.weekend.fm/dodatki/4_resize.jpg[/img]

morosport

[img]https://www.weekend.fm/dodatki/5_resize.jpg[/img]

Wilku 2 zeby

[img]https://68.media.tumblr.com/2495497c22e24248d2c42fdb8ebec873/tumblr_o7c4mjqXng1v37g88o2_540.gif[/img]

w dupę

Ostra pompa? Czyli kto kogo?

Bliżej nieokreślony

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BZdkpY0mToQ[/youtube]

Administrator000001

A CO TEN GOŚĆ MOŻE PROMOWAĆ OPRÓCZ PODNOSZENIA I OPUSZCZANIA ZELASTWA. FIZYKĘ KWANTOWA? HISTORIE SZTUKI? BROŃ BOŻE NIE UBLIZAM TERAZ WSZYSTKIM CWICZACYM NA SILCE I ZNAJACYM SIĘ ŚWIETNIE NA ODŻYWIANIU, BIOLOGII ITP. GOSCIA SLUCHA 100 OSOB I ON COS PROMUJE. CHYBA SAM POTRZEBUJE PROMOCJI DZIEKI „PROMOWANIU” CZEGOKOLWIEK.

cichopaciński

no i wyszło z tym hazarskim ryjem to w 43 fusznik lądujesz w najlepszym wypadku w ciepłym piecu wentylowanym kominem w oklicach Bełżca!!! w najgorszym jako kostka mydła szarego

KlausBarbie

Zgadzam się

eeetam

To nie jest chazarski ryj, przypomina raczej wschodniego chłopa, uszy w normie, dolna szczęka wysunięta, potomek chłopstwa. W ogóle co to za zarzut?! Kiedyś robił dobrą muzę, teraz zaczął o żydach rapować czy co?!

Rollin

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qwPifTVEKi0[/youtube]

p81

bosski to trenuje turlanie sie po trawie , fu coś tam na siłowni bywa

Mokebe

Po co ktoś wstawił Najmana na zdjęciu do tego newsa?

hehehehehehehehe

boski farmazoniarzu ty wymyśliłeś Drużynę Mistrzów ? Ty zakłamana łajzo. Jak można być takim frajerem, żeby kłamać wszędzie. Prawda jest taka, że przykleiłeś się do tej akcji i w kur…. sposób przejąłeś DM. Ćpunie ty będziesz opowiadał, że ludzi chcesz nawracać ?? Codziennie fetę walisz i zioło palisz. Jeszcze łajzo naćpany nagrywałeś zapowiedzi DM. Ciuszki jp przestały się sprzedawać, te padaki twoje płyty solowe też się w ogóle nie sprzedawały to wykręciłeś frajerskie afery i zawłaszczyłeś DM dla siebie ruro bo widziałeś w tym siano. Teraz jak liścia dostałeś od Oskara to ulica się wypięła na ciebie – już mało zawodników chce się dogrywać do ciebie i nie zapraszają cię na swoje tracki. Krzywa akcja z Kalim – też prawda wyszła na jaw. Życie cię wyjaśniło farmazoniarzu.

jamario

Fu props, widać jacy znawcy na glamrapie

Popularne