Sprawdź nas też tutaj

News

Fu wspólnie z Sokołem i Kaczym wracają na Śródmieście

„To hołd dla naszej dzielnicy”.

Opublikowany

 

fu sokół

Parę tygodni temu Fu ujawnił, że na nowym albumie „Personality” gościnnie pojawi się Wojtek Sokół. Dziś, wspólnie z Visioners, Fu udostępni do odsłuchu “Wracam na Śró”. Premierowo posłuchajcie tego kawałka już dziś o godz. 18 na VisionersTV.

Ogłoszony kilka tygodni temu gościnny występ Sokoła na nadchodzącej płycie Fusznika odbił się pozytywnym echem w branży i zelektryzował fanów tęskniących za ZIP Składem i klimatem warszawskiego Śródmieścia tamtych lat. Jak widać nie tylko fani wspominają ten okres z sentymentem. Już dziś o godz. 18:00 na VisionersTV będziecie mogli posłuchać najnowszego kawałka Fu “Wracam na Śró” na facie z Sokołem i Kaczym. Jak mówi Fu: – Wracam na Śró jest hołdem dla naszej dzielnicy. Jest kwintesencją śródmiejskiego rapu. Nagraliśmy go, bo chodź nikt z nas nie mieszka już na Śródmieściu, nasze serca wciąż biją na tej dzielnicy.”.

Numer został wyprodukowany przez Szczura, cuty dograł DJ Element. Premiera albumu „Personality” przewidziana została przewidziana na 21 października.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
MOSIEK KACZYŃSKI

SERCE JASZCZOMPA TO BIJE CHYBA NA ZBAWIXIE WŚRÓD KORPOLANDZKIEJ HIPSTERIADY W UBRANKACH PROSTO-VISTULA, A NIE NA PRAWDZIWYM ŚRÓDMIEŚCIU

Giboszcz SPT Psalm Podwórek

„chodź nikt z nas nie mieszka już na Śródmieściu”
Fu przez ostatnie 20 lat zaliczył taki sam progres w ortografii jak i w rapie

Odb

Ptaki: sokół i kaczka wracają na slamsy na śródmieście, a tam fuuuu.

SZEfu

Może mi powiedzieć jakaś mądra głową dlaczego Kaczy Proceder i chada Proceder nie nagrywali nic…mimo, że byli z jednego składu.

TAK

Wypierdalaj!

Tomasz

Miała być płyta Proceder bodajże 1999/2000 i mieli już na kompie cały projekt i dysk się spalił. Cały krążek razem znim. Pozdrawia.

cmd

Bo to był win 95 jedna piosenke wygrywali 4 dni na 10 dyskietek 3.5. Kawałków łącznie było ok 17 typowo uliczne brzmienie o psach, gościach co diluja, typy co robią szpagaty na komendzie no i naturalnie ostania cechą płyta.jacy to my jesteśmy prawdziwi i niesprzedajni nie donosimy na swoich i jebiemy psy. A na końcu wszystko huj strzelilo win padł dysk niby przetrwał ale obecna technologia przerastała ludzi więc jak Windows nie działa to komputer poszedł w kontener nikt nie badał dysku.ponoc później ktoś na złomowisku się dokopal do tego znaleźli nagrania ale huj z tego nikogo to nie zainteresowało.

Pjoter80

Jak huja wiesz o historii IT to sie nie wypowiadaj.

Aro

Kaczy ukrywał się przed wyrokiem na wyspach. Nie wiem jak to sobie załatwił że wrócił. Pewnie jak Popek.

Mts

Chodź? Chyba „chodź”… To jest informacja napisana przez Sokoła. Od polskiego wieloletniego rapera oczekiwałbym lepszej polszczyzny…

Mts

Edit: chyba „choć”

krysztalowyksiaze

SOKUŁ JUZ WYSTARCZY….

STOP DOPALACZOM

Tylu łaków na jednym kawałku! No kurwa trzeba się postarać

Popularne