Sprawdź nas też tutaj

News

„Fuck Sicarios” – Nitro wyprodukował t-shirty, które uderzają w Sentino

„Możecie wyrazić swoją dezaprobatę”.

Opublikowany

 

fuck sicarios

Koszulki „Fuck Sicarios” stały się faktem. Nitrozyniak przerobił kolekcję Sicarios, którą stworzył z Sentino i wyprodukował koszulki uderzające w byłego współpracownika.

Nitrozyniak wielokrotnie podkreślał, że to on wyłożył pieniądze na stworzenie wspólnej marki odzieżowej z Sentino. Raper był tylko beneficjentem w zyskach. Kiedy Panowie zerwali współpracę próbowali jeszcze się dogadać na tle biznesowym, żeby wyprzedać kolekcję bluz, spodni i koszulek. Nie do końca im chyba wyszło, bo kilka dni temu internetowy twórca wpadł na pomysł, żeby przerobić kolekcję. Ma to prawdopodobnie zminimalizować jego stratę. W ten sposób chce odzyskać pieniądze, które ulokował w produkcję ubrań Sicarios i przy okazji utrze nosa niepokornemu Sebastianowi, który wielokrotnie obrażał go podczas live’ów.

T-shirty „Fuck Sicarios”

Na kanale Nitrozyniaka pojawiła się relacja z sesji jego marki 7more7. W materiale filmowym możemy zobaczyć modelki ubrane w koszulki „Fuck Sicarios”. Później t-shirt pokazuje sam Nitro. – Fajna, co? Możecie wyrazić swoją dezaprobatę – mówi.

Na razie nie wiadomo, czy koszulki ostatecznie się ukażą – powiedział bliski współpracownik Youtubera.

90 komentarzy
90 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Stanik Śmietana
1 miesiąc temu

Dostępne w biedronkach obok pączków ekipy,batonów kiza,herbaty quebo i na wszystkich dobrych straganach

Edzio tiktokowiec śpiewa
1 miesiąc temu

A ja zapraszam do muzycznego kącika Edzia, komą. Dzisiej piosenka dnia to: Gimi hoł dżołana gimi hoł dżołana. A przez tydzień śpiewamy niezmiennie: Łaaaaa cudorywo łaaaaa cudorywo

Utykam cwëla
1 miesiąc temu

PAKUJ KUR.WA MANDŻUR I WYPAD Z GLAMU

Edzio tiktokowiec śpiewa
1 miesiąc temu
Reply to  Utykam cwëla

Wręcz przeciwnie wieśniaku, nigdzie się nie wybieram i będe śpiewał więcej i więcej

Dzony
1 miesiąc temu

Edzio śpiewaj dalej ja tesz się bierdole w ryj i dube z pedziami jak ty i śpiewam dzony markney z USA !! Zdjęcie mam twoje.

Szitro
1 miesiąc temu

Nareszcie poszły w pizzdu te 12 letnie szczyle od nitra które udostępniały jakieś posty ze szkolnych ławek z napisem na tablicy Sicario. Pozostali świadomi słuchacze. Za album „Fenix” czapki z głów, bo to był prawdziwy drill po polsku i wyszedł zanim wpadły te szczeniaki od nitra, a seba zaczął robić jakiś pop (ale za Ekstazę i La Linea props)

Krucyfiks
1 miesiąc temu
Reply to  Szitro

Taki kur.wa jesteś świadomy że nie zauważyłeś tego że te dwa pędzle robią to po to żeby was ogłupić deb.ile i zgarniać na was hajs. Beka ze słuchaczy tych idi.otów

Bane
1 miesiąc temu
Reply to  Krucyfiks

Tak tak beka to z ciebie łonniaku jeśli myślisz że te konflikt między nitro a sento to jakaś ustawka żeby zarobić hajs. Palnij se w czerep

Wilk bez zająca
1 miesiąc temu

W końcu jakieś fajne koszulki

Tps
1 miesiąc temu

Nitrołoniak weź zrób koszulke cersanitu

Tps
1 miesiąc temu

Nitro mimo ze totalny cymbał to i tak on>………….Gówno,Szczyny,Padlina,Rzygi,Ścierwo……………>cwel z kiblem w ryju

OG me
1 miesiąc temu

Zastanawia mnie jaki będzie tzw. target takich szmatek, zbuntowane nastolatki, które lubią chodzić ubrane w bluzgi, bo
to dodaje im street credit’ów czy może, raczej świadomi antyfani Sebka? Tak czy owak mega szczeniacka akcja.

Sentino
1 miesiąc temu

Następną koszulkę widzę tak:
Kibel zrobiony z zębów lub zęby z kibla (wymiennie), do tego krzywe jajko (glowa golluma Aka Sentino), karta debetowa, wszystko w cyrkowych kolorach i napis hu.jajros śmierdzinos k.utasos bankrutos w tle oczywiście szpital psychiatryczny

OG me
1 miesiąc temu
Reply to  Sentino

Haft z paczką xanów, napis SICKarios, wszystko, oczywiście szyte przez dzieci w Bangladeszu z najcieńszej, najtańszej tureckiej bawełny co drze się w rękach.

Ojciec Tadeusz
1 miesiąc temu

Nitro to on sam wącha jak jeden major z Białegostoku na delegacji w Reichu

SRAM KAŁEM
1 miesiąc temu
Sentino
1 miesiąc temu

Atak Nitro na moją osobę to wypowiedzenie wojny na poziomie personalnym i biznesowym. Na dobrą sprawę za merch wciąż będziesz becelował dyziu. Za atak na grupę rozliczy cię grupa. If you keep talkin’ shit you get a bullet in your head. Ja na dobrą sprawę nie będę leciał do Ciebie i wyjaśniał. Ja z moimi wspólnikami prowadzimy pewne dzialania biznesowe w Afryce Północnej w branży gamblingowej. Nie mam czasu na peta, który wychowuje cudze dziecko. Twoje zachowanie będzie miało konsekwencje. Moi ludzie dostali koordynaty. You’re done, nerdy motherfucker. Miałeś czas na przemyślenie swoich czynów i odrzuciłeś tę szansę. Teraz zostaje Ci prywatna ochrona i rozmowa z Bogiem. Pożegnaj się z kobietą i dzieckiem. Nic im nie grozi, bo nie są twoją rodziną, cuckoldzie. Ty zostaniesz skasowany, chyba że wykupisz swoje grzechy. Znasz cenę. Jesus Malverde perdonó a los pecadores. Nic nie jest gwarantowane w czasie wojny. Ty tę wojnę wywołałeś. Pamiętaj o tym gdy będziesz witał się z diabłem. Pow!

Heniek
1 miesiąc temu
Reply to  Sentino

Ja pyerdole typie wez z rozbiegu pyerdolnij w jakaś ścianę internetowy gangsterze

Profesor i YebacPolki siadajo na kindybała
1 miesiąc temu
Reply to  Heniek

Ten kiep jest gorszy od tego całego sentino, cweltino bierze chociaż jakiś becel za to że farmazoni, a ten glamrapowy farmazon robi to charytatywnie xd beka

G_unit
1 miesiąc temu
Reply to  Heniek

Ten typ w przeciwieństwie do Seby brzmi zayebiście dobrze i realnie. Zasób słownictwa i znajomości zwrotów obcojęzycznych jest imponujący. Dobrze się to czyta. Mnie osobiście intryguje kto stoi za postacią Sentino.

Malinowska
1 miesiąc temu
Reply to  Sentino

zapomiales o zwrocie de facto

Sentino
1 miesiąc temu
Reply to  Malinowska

De facto zapomniałem.

Dżonson
1 miesiąc temu
Reply to  Sentino

Nalegam abyś udał się do psychiatry.

Nitrozyniak
1 miesiąc temu
Reply to  Sentino

Pif paf szoruj kitę zostaniecie kuhwy pobite

never
1 miesiąc temu
Reply to  Sentino

Super, propsuje!

Rap Dinozaur 86
1 miesiąc temu
Reply to  Sentino

Nasyłanie na kogokolwiek swoich kolesi (tu wyimaginowanych) zamiast załatwić sprawę na solo bez sprzętu jest ciotowatym pedalstwem a najgorzej jak się znajdzie już z kimś po kim się jechało twarzą w twarz i woła o pomoc policję.

..koordynaty, wykupienie grzechów, pow ? Co to za śmieszne igraszki? Gangsterska działa w ciszy inaczej na sztywno ćwiara a jak nie ruszają kogoś czyjeś komentarze to nie straszy farmazonami tylko albo zlewa temat albo go sam rozwiązuje, możesz wygrać możesz przegrać ale wtedy nawet wróg cię uszanuje.

Osiedlowy watazka
1 miesiąc temu

Bez sprzetow lol, a co to, policja, ze mam ograniczyc stosowanie srodkow przymusu bezposredniego? xD Jak jakis ogr sie wygraza to musi sie liczyc z tym, ze 75kg koles moze miec w zanadrzu gaz/palke/paralizator (noze sa dla debili). I potem chodzi taki miesniak z polamanym ryjem bez zebow bo myslal ze miesnie zrobily z niego kozaka.

Rap Dinozaur 86
1 miesiąc temu

Na spokojnie watażka. Nie mam nic przeciwko użycia pałki w obronie własnej po ataku np. naćpanego wariata kabana jeśli naturalnie nie jest się w stanie obronić. Chodzi mi o to że pentino straszy wymyślonymi kolesiami, bieganiem z bronią i osobistym „nie wyjaśnianiem” tematu co jest naturalnie ciotowate. Zamiast zamknąć padakę i załatwić sprawę samemu jeśli już się wypowiada na temat jakiegoś o połowę od niego młodszego chuderlaka nitro. Wstyd dla wszystkich którzy wierzą w jakiekolwiek słowo tego świra pentino.

Tak na marginesie już typ 75 kg jest w stanie zrobić robotę jak jest wirażka nawet przeciwko ciężkiemu. I nie pisz tych „xD” bo wiadomo wtedy żeś małolat. Peace i Pozdro

Beka z typa
1 miesiąc temu

Gość co się naoglądał jakiejś „kryminalnej bolzgi” na jutubie i teraz próbuje zaszpanować gitwiedzą

A najlepsze, że ci, którzy te twoje zasady ulicy powymyślali, zrobili to wyłącznie po to, żebyście byli słabsi, bo oni sami się nie stosują do tych farmazonów i mają bekę, że jakiś frajer wierzy w nie i rozprawia o nich z taką powagą xDDD

Rap Dinozaur 86
1 miesiąc temu
Reply to  Beka z typa

Kasują moje komentarze z dużą przewagą plusów które dodałem 4 dni temu. Dodają nowe zmienione wczoraj, boty admina minusują je 20 na starcie. Widać kuły oko prawdą.

A co do ciebie to piszesz „xD” to ile masz lat 16? Ja jestem dinozaur i zjadam cię doświadczeniem w sferze rapu. (Jestem starszy od internetu) Pewnie nigdy nie miałeś solówki jak mniemam gdy takie coś wypisujesz że lepiej nasłać na chudego nitro kilku typów (którzy nie istnieją) niech zrozumie? Pentino jest starszy ode mnie a nawija na autotune celując w małolatów gdyż wie że prawdziwi słuchacze go nie szanują bo nie umie w rap.

A na marginesie co do patoli to nawet gdy wiesz że masz przed sobą przegraną bitkę a mimo to do niej wyjdziesz to uwierz że typ z którym ją przegrasz po wszystkim na zawsze uszanuje cię dużo bardziej niż wszystkich tych których pogonił samym warknięciem lub lepem. Czas minie i jeśli nie chodziło o jakąś dupę to następnym razem taki stanie nawet po twojej stronie bo wie że masz jaja i honor.

Beka z typa
1 miesiąc temu

I bardzo dobrze, nawet Glamrap kasuję taki syf xD dalej nawet nie czytam, także niepotrzebnie żeś się rozpisał 🙂

Rap Dinozaur 86
1 miesiąc temu
Reply to  Beka z typa

Czytałeś do końca.
Znowu piszesz „xD” jak małolat.
Kasować konstruktywny kulturalny komentarz zamiast się do niego odnieść to dopiero syf i okazanie słabości.

Beka z typa
1 miesiąc temu

Ojej, tupnij jeszcze nóżką xDDDDDDDD

Sentino
1 miesiąc temu
Reply to  Sentino

Obrona Nitro nie jest wypowiedzeniem wojny na poziomie personalnym i biznesowym. Na dobrą sprawę za merch nie będziesz becelował mistrzu. Za obronę grupy rozliczy cię grupa.I’m shit I get a bullet in my head. Ja na dobrą sprawę będę leciał do Ciebie i wyjaśniał. Ja bez wspólnikow nie prowadzę pewnych działań biznesowych w Afryce Północnej w branży gamblingowej.Mam czas na peta, który wychowuje moje dziecko. Twoje zachowanie nie będzie miało konsekwencji . Moi ludzie nie dostali koordynatòw I’am nerdy motherfucker. Nie miałeś czasu na przemyślenie swoich czynów i chwyciłeś tę szansę. Teraz zostaje Ci chodzić bez ochrony i rozmawiać z Bogiem. Przywitaj się z kobietą i dzieckiem. Nic im nie grozi, bo są twoją rodziną, milordzie. Ty zostaniesz uwielbiony, chyba że sprzedaż swoje grzechy. Nie znasz ceny. H.ujus cwelalverde pedalos a los cycones. Wszystko jest gwarantowane w czasie pokoju. Ty tej wojny nie wywołałeś. ZPomnij o tym gdy będziesz witał się z aniołem . Pow!

Szon Prajs
1 miesiąc temu
Reply to  Sentino

Właśnie zamówiłem box za 650 zł – już nie mogę doczekać się, aż będę chodził w limitowanym outficie i pluł na prawilniaków. Płyta zapowiada się świetnie i czuję że to będzie przełom na skale światową. A wy miernoty spod bloku nawet nie ważcie się pisać swoich marnych wypocin obrażając Króla. Pamiętacie żołnierze $$$ICARIOS są rozlokowani po całym świecie i nie znacie dnia ani godziny kiedy zapukają do waszych drzwi. $$$ICARIOS!

Mateusz
1 miesiąc temu

Kukold zyniak mysli że zrobi mu tym krzywde XD na dobra sprawe te koszulki sa gorsze niz z lumpeksu gdzie sie intruz ubiera

mtky
1 miesiąc temu

Ta laska zadowolona z zalozenia tej koszulki bo by chetnie wyruchala i zrobila lache playboyowi Sebastianowi Alvarezowi a nie kukoldowi z wroclawia

romperstomper
1 miesiąc temu
Reply to  mtky

Mogła się uczyć to by nia nikt nie pomiatał

Rap Dinozaur 86
1 miesiąc temu

Właśnie zamówiłem box za 650 zł – już nie mogę doczekać się, aż będę chodził w limitowanym outficie i pluł na prawilniaków. Płyta zapowiada się świetnie i czuję że to będzie przełom na skale światową. A wy miernoty spod bloku nawet nie ważcie się pisać swoich marnych wypocin obrażając Króla. Pamiętacie żołnierze $$$ICARIOS są rozlokowani po całym świecie i nie znacie dnia ani godziny kiedy zapukają do waszych drzwi. $$$ICARIOS!

Rap Dinozaur 86
1 miesiąc temu

To nie prawda. Miałem Nintendo NES tak jak i 64. Następnie wszystkie PS wraz z PSP. Ale Xboxa nie lubiłem i nic nie zamówiłem.

Wszyscy śpiewacy autotune to cioty i chuy. Tak samo jak pentino i oszczykarios. Pozdro nokia 3310

Czesław Bratan
1 miesiąc temu

Weź mi ktoś powiedz z jakiej racji ten typ w ogóle funkcjonuje medialnie i za kogo on się uważa? Przecież jeszcze kilka lat temu ktoś o jego aparycji każdą szkolną przerwę spędzałby w kiblu ze strachu.

Ddff
1 miesiąc temu

Typ ma tyle subskrybcji na yt co sbm

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 miesiąc temu

Ci co spędzają przerwy w kiblu udają że mają fajnego kolege on na transmisjach live czyta ich wypociny i nawiązuje relacje setki takich dzieci za hajc starych fundują takich Dyziów bo tysiące dzieciaków przegrywów żeby jakoś sobie poradzić w internecie udaja kogos innego angazuja się w uniwersa oraz społeczności skupione wokół takich youtuberów kiedys mielismy subkultury i ekipy po 30 chłopa na każdym osiedlu teraz mamy Yt i pejsbook sieci społecznościowe powinny zostać w Europie opodatkowane za to jak niszczą banie dzieciakom a co za tym idzie doprowadzają do rozpadu więzi społecznych oraz notorycznie wtrącają się w procesy demokratyczne za co powinny być grube kary

Syn najmana
1 miesiąc temu

oni gimnastykują sie w parku w świetle poranka, zawsze w wyprasowanej koszuli, wspierają procesy demokratyczne

44lat Robert
1 miesiąc temu

Niech sobie dzieciak uważa

Nitro
1 miesiąc temu
Reply to  44lat Robert

Grozisz mi?

Golf 4
1 miesiąc temu

Ada Śledź jest ładna

AntyTPS
1 miesiąc temu

Co to za laska na fotce

.
1 miesiąc temu
Reply to  AntyTPS

jakaś pOlka

umpacha
1 miesiąc temu

debilne dramy żeby sie kasa z ciuchów zgadzała. Fu*k Nitr0

Zbigniew Stragan
1 miesiąc temu

spadaja mi nachy iggy pop pappin ona nie wie co to znacyz zjawam sie po sos ona bierze do papy pappin

TEDZIK TVN
1 miesiąc temu

Kogo to

Dejw
1 miesiąc temu

Ciekawe czy DEBIL pojechałby w niej do AMERYKI POŁUDNIOWEJ , raczej nie wytrzymał by w niej jednego dnia

derekHomosuperior666
1 miesiąc temu

NYMPHETTE WIDZIALEM CIE WCZORAJ. WALIMEM KONIA JADAC ZA TOBA IKS DE. NASZ KONIEC JEST BLISKI KOCHANA…WY KU.RWY ZNISZCZE WAS

Showman #1
1 miesiąc temu

Tak się wszystko odwróciło, że te same koszulki zejdą teraz jak świeże bułeczki. Większość wykupią bezzębne żule ze step records, za całą swoją wypłatę żeby tylko mieć satysfakcję

Lolek
1 miesiąc temu

Wstyd chodzić w takich koszulkach od „raperów”…

Gdzie jest Jurny Stefan ?
1 miesiąc temu

Raportować profile tych ameb umysłowych od bratana

OPKIW
1 miesiąc temu
Sokół w polewie kokosowej
1 miesiąc temu

Elektryzujący news

Profesor nadzwyczajny
1 miesiąc temu

Hahhahahaah najpierw wychudzony ge.j z ciechanowa drwil z tej ku.rwy i nic nie mogl zrobic tylko wyplakiwal sie na insta a teraz youtubowa spie.rdolina cisnie beke z cersanitowego mieszanca i tez nic nie zrobi hahhahahahahahah

Edzio tiktokowiec śpiewa
1 miesiąc temu

A ja zapraszam do muzycznego kącika Edzia, komą. Dzisiej piosenka dnia to: Gimi hoł dżołana gimi hoł dżołana. A przez tydzień śpiewamy niezmiennie: Łaaaaa cudorywo łaaaaa cudorywo

Utykam cwëla
1 miesiąc temu

WYPIER.DALAJ PRZEGRYWIE

Nitrozyniak
1 miesiąc temu

Pif paf szoruj kitę, zostaniecie kuhwy pobite

Łonowy Barber
1 miesiąc temu
Reply to  Nitrozyniak

Pif paf. A w mojej dłoni znowu skręt

LaCoxe
1 miesiąc temu
Reply to  Łonowy Barber

Pif paf a do policji czuje wstręt

Koza z nosa
1 miesiąc temu
Reply to  LaCoxe

KOZANOSTRA ZBITY PRZEZ FAZIEGO NA BALKONIE, PIZGA GO W DOOPE SOWA, POWRÓT DO KORZENI
NIKT NAS KURRRRRWA JUŻ NIESTETY NIE ZMIENI…

Sokół w polewie kokosowej
1 miesiąc temu

Jakie jest stanowisko Odkleino??
A co powie Alvarez? A co Sebastian? Już niedługo się dowiemy bo Enrique biegnie w klapkach z bieguna południowego

Pentino
1 miesiąc temu

mam nadzieję, że szybko będzie ten fuck bo już nasmarowałem du pe

ZRapemOdĆwierćWieku
1 miesiąc temu

Brawo nitrozyniak jesteś wspaniały a sentinio jest też jest wspaniały. Co za spontaniczna, nie zaplanowana akcja. Macie wielki szacunek dla swoich fanów tym, że jesteście tacy uczciwi i nie robicie ich w konia.
Beka z leszczy. Czy naprawdę ktoś wierzy, że to nie jest ukartowane?

Sobol
1 miesiąc temu

Gracz na rynku międzynarodowym który nie umiał odzyskać hasła do instagrama. Każdy kto z nim wchodzi w kontakt topi hajs a nitrozdzierak myślał że będzie wyjątkowy. Fler czyta i się śmieje, ostrzegał was przed tym rudym

Paweł
1 miesiąc temu

https://randkiwedwoje.pl Jedyny portal zawierający zweryfikowane i aktualne sex anonse w wielu kategoriach. Pani szuka pana, szukam kochanki, szukam kochanka, BDSM, fetysz, cybersex i inne. Fantazje.

Profesooor Traapu
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

Szukam kochanka bo Natan urwał mi się z smyczy
Znajdę?

romperstomper
1 miesiąc temu
Reply to  Paweł

Datezone lepsze albo badoo

aaaa
1 miesiąc temu

No i gdzie są ci żołnierze sicarios żeby dojechać nitro? A no tak, ci żołnierze to 14 letni fani którzy poznali sentino dzięki nitrobeciakowi xD

ANALNY TERROR
1 miesiąc temu
Pytam bo nie wiem
1 miesiąc temu

To jakiś skryty zapędy seksualny? Człowieku jak tobie się podoba to wprost powiedz że chcesz mu wyszorować szczotką ryj z porcelany 😀

romperstomper
1 miesiąc temu

DZiadowsko to wygląda mocno :-[ dyzio jaki podjarny haha sebestiena jeba ale Dyzio polski niemiec to jest materiał do utylizacji

Tata profesora trapu
1 miesiąc temu

Ale to jest piękne powinny być trochę zmienione zamiast fuck to powinno być flak Sicarios, albo fuck Sicarios i flak Sebastian, to jest cudowne pokazuje jakiś jest przegrywem niech się teraz pento popłacze i obejrzy live Josefa prawdziwego greckiego Boga z pięknymi kobietami którego stać żeby rozdawać fana auta, wszyscy go zapraszają i oglądają, a penta to już niemieckie p3daly na śmietnikach nie cha oglądać już haha

Łonowy Barber
1 miesiąc temu

Co jak co, ale mistrzowski ruch z przerobieniem tej kolekcji. Jednak te jutubery to sto razy więcej oleju we łbie mają niż rapowe dukacze.

Co tam
1 miesiąc temu

Nawet taki leszcz ma polewę z wielkiego gangstera sentino xD

Popularne