Sprawdź nas też tutaj

News

Gang PP pod domem Kaczora BRS z maczetami. „Zaj*biemy cię”

Beef się zaostrza.

Opublikowany

 

Konflikt na przemyskiej scenie hip-hopowej dopiero się rozkręca i przybiera również formy bezpośredniej konfrontacji. Gang Przemyskiej Patologii prowadzi otwartą wojnę z popularniejszym Kaczorem BRS. Wczoraj przemyska grupa pojawiła się pod domem swojego oponenta.

Beef Gangu PP z Kaczorem BRS

Dokładnie miesiąc temu, 13 lipca Peter z Gangu PP udostępnił diss na Kaczora BRS „Mówiłeś mi bracie”. W kawałku padają linijki, że Kaczor jest kłamcą. „Pierd*li zasadach, a przestrzega mało których. Jest na pozór kozakiem i udaje gangstera”. – nawija Peter.

Przez kilka tygodni reprezentant Step Records milczał. Aż do dzisiaj. Okazuje się, że Kaczor w ostatnich tygodniach przebywał na odwyku, stąd tak długa zwłoka z odpowiedzią. Z jego komentarza możemy wywnioskować, że Peter specjalnie udostępnił diss na niego w momencie, w którym nie będzie się mógł bronić, ponieważ szykował go już od stycznia. – Już w styczniu miał ukazać się diss na mnie, po czym zostało ustalone, że nie publikujemy na siebie żadnego materiału obrażającego nasze osoby i rozchodzimy się własnymi ścieżkami. Jak widać jednak, podczas mojego pobytu na terapii w lipcu komuś puściły zawory i owy śmiałek Peterek z Gangu PP postanowił wylać na mnie swoje ochłapy w celu wypromowania swojej osoby. – poinformował Kaczor, który odpowiedział swojemu oponentowi kawałkiem „Pogrzeb”.

Gang PP grozi Kaczorowi BRS pod jego rodzinnym domem

Kilka godzin przed udostępnieniem przez Kaczora odpowiedzi, pod jego domem pojawiła się ekipa Gang PP z maczetami w rękach. – J*bać Kaczora! J*bać k*rwę j*baną! Zajebiemy cię szmato. Wypierdalaj z miasta p*dale. – słyszymy na nagraniu, które na swoim Instagramie udostępnił Peter Gang PP. Pod koniec filmiku słychać kobietę, prawdopodobnie matkę Kaczora, która odpowiada nieproszonym gościom. – Ja wam zaraz p*dały dam. – mówi.

Na nagraniu Peter udostępnił dodatkowo taki oto komentarz: „Mam cię musiała bronić szmato i psy przyjechały. Jesteś zwykłą ciotą. J*bać Kaczora BRS!”. Poniżej zapoznacie się z całym nagraniem.

Kaczor BRS vs Gang PP – geneza konfliktu

  1. Peter Gang PP dissuje Kaczora BRS! Mocne oskarżenia
  2. Kaczor BRS zniknął. Oświadczenie Step Records
  3. Kaczor BRS dissuje Petera Gang PP!
  4. Gang PP pod domem Kaczora BRS z maczetami. „Zaj*biemy cię”
  5. Gang PP zaatakował 60-latków? Kaczor BRS komentuje
  6. Kaczor BRS też był pod domem Petera Gang PP z maczetą?
  7. Peter Gang PP z drugim dissem na Kaczora BRS
 
148 komentarzy

148
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
emdope

MAMA CIĘ MUSIAŁA BRONIĆ – KILKU TYPA Z MACZETAMI OBSRAŁO SIĘ KOBIETY XDDDDDDD

4tomowy

Skąd wiesz, że to jego matka łosiu? Na dobrą sprawę mogła krzyknąć dowolna baba za firany którą te wrzeszczące pedały na zasiłku wkurwiły w nocy.

emdope

4tomowy, może dlatego idioto, że krzyczała z domu do którego chcieli się dobrać? Chyba jak są ziomkami byłymi to wiedzą kim jest jego matka?

4tomowy

Napisać i mówić w internecie to sobie można wszystko zwróć uwagę, że to nie jest jakiś dom jedno rodzinny

hahahahhaahhahah

to jest kamienica i tam jest kilka mieszkań kurwa, nie wypowiadajcie sie jak nie znacie sie

Odb

Gang Olsena pod domem Kaczorka BRS z dildosami. „Zaruchamy cię”

MOSIEK KACZYŃSKI

TO TEN NIEBEZPIECZNY GANGSTER CO MA „POPALONE STYKI” NIE MOŻE TERAZ WYJŚĆ Z DOMU. ULICA SEZAMKOWA NIE PRZESTAJE ZASKAKIWAĆ

Jebać was

Log:luczjano przez i
H: pnaukkról

Specyfikator aka HasheR

Jak go nie ma w Przemyślu bo nagrywa w Warszawie!

CiasnyOdbytek

Ewidentnie przyszli na sex homoseksualny, nawet jego stara mówi że im da. I to jest cały właśnie ten rap polski pedal pedala pogania.

huj

GĘG PIERDOLONYCH PATUSÓW, DO NATYCHMIASTOWEJ UTYLIZACJI

hehe

przeciez ten kaczor *nawija* o takich samych akcjach, wiec jego tez by trzeba utylizowac u know, chyba ze to o czym on *nawija* to fikcja literacka

Kodeks

A tak w ogóle to tych dwóch powinno rozstrzygnąć problem… Założyć rękawice i w tedy będzie wiadomo który lepszy a nie wzywać kolegów i krzyczeć pod oknem

Chór Wojów

Kodeks kurwo jakie rękawice? Złam pizdę lamusie.

huj

GANG PP TYLKO FEATY Z 2115 I MAŁOLATEMK2

ShadY

Ja pitole doslownie pozamykac ich i codziennie pradem traktowac banda niedorobionych frajerow ktorzy tworza jakas patologie jak sa razem w grupie,a kazdy z osobna cicho by krzyczal a dodatkowo oczywiscie jebac policje a przyjdzie co do czego szpagat tacy z nich mocni gangusy. Jebac kiedy to sie skonczy ta jebana patologia frajerow..

BENBEN

Gang Przemyskiej Patologii. JA PIERDOLE co trzeba mieć kurwa we łbie. Jebane patusy, ten kaczor zreszta to samo ale ten cały peter to debil, przyprowadzil bande bezmózgów z maczetami mu pod dom i wyzywa go od ciot że nie wyszedł.Kurwa typowy debil i pizda bo normalny gość załatwia solo.a nie bande niedojebow (zapewne ćpunów, złodziei, wykoleñcy na bank). jebac

4tomowy

Cieszyłbym bym się jakby policja i zaczęła ich napierdalać paralizatorem a czy równo razi to już chuj.

Lamusów Biłem i Okradłem już od podstawówki

4tomowy parówo niemęska byś się cieszył bo sam byś ze strachu nie umiał nawet słowa wydusić tylko byś klęknął do mieczy na rozkaz tak jak każdy lamus.

gremlin

Witamy w Przemyślu wariacie

BENBEN raczej CWBEN

Po chuj się pizdo odzywasz? Normalnie po ulicy to dupa cicho ale w internecie anonimowo to już mężczyznę udajesz. To nie twój świat. Najebią cię i słusznie obszczą za samą frajerską gadkę i wygląd. Przecież wiesz że tak by było a ty nie mógłbyś nic zrobić. Nie jesteś Mężczyzną. Pedale.

BENBEN

haha opisales wlasnie siebie jebany hipokryto. wyzywasz przez neta i zakladasz ze wiesz kim jestem i jak wygladam. szykuj wyprawke jebany głąbie i sciagaj na telefon przemyska patologie. co za kurwa dzban, jebaly cie te patusy.

Twój stary

Ćmokij palę brudna degeneracie

skarpetkazdrowanieuciskowa

ale baba i 40 stu rozbojnikow…

sokół to bydlak i hipokryta

najwspanialszy komentarz jaki od dawna widziałem. zdrowia ci życzę

4tomowy

‚Gang przemyskiej patologii” Przecież już za samą nazwę każdy powinien pluć na ten zespół pieśni i debiliady ludowej oni mają wszyscy razem tyle iq co Maciek z klanu. Wielcy gangsterzy jeden na focie wyżej jest takiego wzrostu, że wygląda jak dziecko które się przebrało na karnawał i generalnie może robić za antyperspirant bo wchodzi pod pachę a reszta wygląda jakby szła na drop nowego zasiłku do mopsu. Do tego jeszcze te rzeczy street autonomy które im Kaczor załatwił

Kraaaaaah

Maćka z Klanu to ty szanuj.

Maciek z klanu

Chuj ci w dupę

Chór Wojów

Idź na koncert pedale i napluj. Wiem że tacy jak oni zabierali ci kanapki przez całą szkołę ale wierz mi że i dziś by ci zabrali a ty byś klęknął do miecza w podziękowaniu. Takie czasy.

4tomowy

I tu cię zaskoczę frajerska chmuro akurat w czasach szkolnych byłem uważany za większego gita niż oni wszyscy razem. Nawet jeśli czysto teoretycznie zabieraliby mi kanapki w szkole to ja nie mam się czego wstydzić tylko osoby które mi zabierały bo okradnie i dręczenie słabszych to jest dopiero prawdziwe frajerstwo więc zamknij mordę. Nie widzę powodu dla którego miałbym udać się na to ich karaoke bo koncertem tego nie nazwę kiedy będę chciał posłuchać rapu to pójdę nie wiem na Polską Wersję albo Pezeta poza tym czas hajs na paliwo do w211 sam się nie zarobi więc ja idę zatankować merca a ty sobie czekaj na nowy zasiłek czy tam nie wiem jak ci mama za internet zapłaci.

Piotrekjestjeden

Pościgi strzelaniny skurwysyny

Kozlebro

To nie film

kuba

to szesciogwiazdkowy skurwiel eloo

LGBTede

co za debile, banda przygłupów bez przyszłości, recykling, przemielić ich na kompostownik, innej korzyści ze spłodzenia tej bandy debili nie widzę.

Kaczor RTV wielki gangster a z mamą mieszka, kurwa dramat, dorosłe typy a takie gówno w bani

wszyscy jestescie nienormalni

kurwa ida banda na jednego i jeszcze od ciot wyzywaja ze nie wyszedl XD

Gdzie jest Eis

To jaz ludzkie pojęcie przechodzi, banda chamów z deficytem IQ podbija do gościa pod chata z polmetrowymi maczetami i dziwią się że chłopak nie chce wyjść, aż przegania ich jego matka. Wstydzę się tej kultury,takich łbów policja powinna zawinąć na dołek i spalowac do krwi a kaczor pewnie pójdzie teraz droga pioruna

Stefan

Ja bym nie mógł być policjantem, bo od razu bym do tych patusow strzelał.

Kolololo

Dwóch zjebów coś krzyknęło po czym się oddalili bo dostali opierdol od matki ich oponenta, a następnie wrzucili to do netu, mało tego- robiąc z siebie zwycięzców. Gratulacje kurwa! 😀

DONASZACZE. PL

Co to za ukraińskie kmiotki
Do obory gnój przerzucić

Zbychu

Ukraińskim kmiotem to Ty jesteś zjebany pajacu!! Pochwal się skąd Ty jesteś?!

Dkxkd

Ale po ksywie donaszacze.pl obstawiam Wwa… Stolcu jebany ! A propo tego Newsa to marna pokazówka…Kaczora nie ma od dłuższego czasu w P-ślu a tym się w głowie pierdoli i marne prowokację robią

brs

Stolec to masz w ustach

Freddie Gibbs

Artykuł 190 kodeksu karnego
§ 1. Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Mam nadzieję, że wynikłe nieporozumienie, będzie miało finał w sądzie, i z racji, że środowisko podejrzacnych nosi znamiona kryminogennego, sprawa będzie rozwojowa i zakończy się prawomocnymi wyrokami skazującymi.

HWDP

Wypierdalaj, Parówo!

polskie obozy śmierci

Wypierdalaj konfidencie, faszysto jebany

Jebać Policję

Może mi kurwo lache ojebać komisyjnie. Zazem ze swoją matką dziwką na spółkę 😀

Pjoter80

Chociaz nie wiem kto to, te wszystkie petery i kaczory ale w sumie ten kaczor to musi byc niezly zawodnik i w huj kozak jak po niego w 10 przyszli. I to jeszcze z narzedziami.

Odb

gang polskich pedałów pod domem kaczora z wibratorami, „wyruchamy cie”!

Jebać SBłaków

Byłem ciekawy tej patologi a że niestety Polska jest mała i ludzie się znają to popytałem gdzie trzeba kryminał jest mały znają się wszyscy, Kaczor pseudo gangster 3 miechy na ochronce więc może wypierdalać taki git z niego:D lol zwykły fest co siedział pod skrzydłem starego na celi, a te patafiany co świrują kozaków pod jego chatą to jeden się rozjebał na przypale jak walili ciotkę także zwykła koperkowa afera 😀

Andrzej

TY WIDZIAŁEŚ KRYMINAŁ CHYBA JAK SYNETRIE OGLĄDAŁEŚ. TAK SIĘ SKŁADE ŻE TEŻ SIEDZIALEM NA ZAŁĘŻU JAK ON BYŁ NA SANKCJI I GRYPSOWAŁ NORMALNIE NA ODDZIALE 14. NIE PIERDOL O ŻADNYCH OCHRONKACH.

Jebać SBłaków

Grypsował chyba kurwa za wypiske więc stul się tam i siad płaski kolejny fescie, tyle w temacie gamoniu

Misiek z Wisły Kraków - Współpracuje... :-)

Na Sankach, to nie można Grypsować!

Dildo ci w ryja

Hahahahahaha co ty pierdolisz kmiocie, ze na sankach nie mozna grypsować… wypowiadasz sie na tematy o których nic nie wiesz.

EJ TY KOLO

IDŹ POGRYPSUJ KURWA NA BUDOWIE PAJACU JEBANY Z WODOGŁOWIEM AHAHAHHAHAHAHAHHAHA

WIESŁAWA MAGNUSZEWSKA

BEKA Z PATOCWELI
USŁYSZELI BABKĘ I ZACZĘLI ODCHODZIĆ XD

Freddie Gibbs

Niech się kurwa pomordują a winnych niech zamkną na 25 lat. Dla dobra społeczeństwo. Patusy.

Jędker Onanista

Ciekawe co by Szpaku albo Kamerzysta zrobili na jego miejscu. Pewnie poszłoby z kasztanem xd

Miećpjjjjjo ty kórwo

Fajne życie w blokach na osiedlu. Kurwa chawira, mur jak w Berlinie i on coś będzie pierdolić o ciemnej bramie. U mnie w sąsiedztwie chłopaki po 35 lat i muszą w bloku z rodzicami się kisić, bo w tym pojebanym kraju nie ma mieszkań dla młodych. No i to jest prawdziwe życie osiedla, a nie kurwa siedzieć w domku u rodziców i kurwa zgrywać cyngla, dilera i chin wie kogo jeszcze. A byle gówniarze to łykają.

Wallenrod

Był jego jakiś film w którym mówił że jego twórczość to fikcja i żeby nie brać go na poważnie

Małysz

W każdym teledysku jest objaśnione ze to kaskaderzy i wymyślony aranż ,ogólnie fikcja od początku do końca.Taka informacja jest na tyle ważna że nie przytoczą mu jego tekstów w razie gdyby poszedł siedzieć ,tak jak Bonusowi.

Zamknąćmordy

Przyjedź sobie na Barską i zobacz jak tu jest 😉 bloków jakoś tu nie widziałam a mieszkam x czasu na tej ulicy. Same kamienice. Także nie pierdolcie jak nie wiecie.

Rzadkie gówno w pedalskiej cipie

Jedź kurwa do Świon na Lipiny. To jest kurwa osiedle. Tam byle gdzie można kosą w cipę dostać. Nie jakieś kurwa kamieniczki, kawiarenki otoczone Jurkiem i ozdobną bramką. Co ty mi kurwa pierdolisz? Na siłę chcesz z tego zrobić slums? Mnie to pierdoli, ale sam wobec siebie bądź szczery. Od lat raperzy w US mówili o swoim kiepskim pochodzeniu. Jednak nie chodziło o przechwałki, bo chwalić się nie było czym. Istotą było stamtąd się wyrwać w lepsze miejsce.

Andy

Chłopaki po 35lat w domu z rodzicami… Bo nie ma dla nich mieszkań…. I dobrze. Do roboty stare byki. Jaką trzeba być pizdą życiową żeby pisać takie rzeczy. Ale faktycznie 35lat u rodziców, to można mieć żal do świata.

4tomowy

Czekaj Stop! Bo czegoś tu nie rozumiem najpierw piszesz, że twoi 35 letni sąsiedzi mieszkają z rodzicami a później prujesz się, że ktoś mieszka z rodzicami w domku a
to przypadkiem nie jest jedno? Swoją drogą to nie kraj jest pojebany tylko te twoje kalafiory za ściany

XDDDDD

W końcu jakieś rozwiązanie, a nie tylko grożenie na fejsbuku. Te maczety to przesada, mogli się na prawilna solówkę umówić i wyjebane

falcone1988

Gang gangiem ale łak, który pisał ten „artykuł” nie umie nawet cytować hahaha

panpe

kaczor oddaj tę 3 dychy i damy Ci spokój po chuj pierdolisz coś o ekipie i lojalności mówiłeś że oddasz

falcone1988

Zbierz ekipę z maczetami i idź pod dom każdego z tych gamoni. Ciekawe czy wyjdzie jeden z drugim pod ostrze. Złamać kilka grubych artykułów z Kodeksu Karnego i jeszcze pucować się z tym w necie. Jutro każdy na dołku – dopiero zaczną zadki pękać na kolegów 🙂

Normalny chłopak

Tfu patusy jebane, jeden warty drugiego… gitowcy.. za to co on tu nawija to do wora i chuj w dupe.. 😀 😀 😀

KRIS

Wielce gang pp z zasadami.. Wpierdalaja sie do kaczora na chałupe ze świadomością że mieszka tam jego matka i lecą teksty zajebie cie itd napewno jej jest przykro.. „ZASADOWCY” To że poleciał na odwyk nie jest nic strasznego każdy w życiu popełnia błędy których później żałuję.. Żaden raper który zna życie się nie podziwi biorąc np takiego rapera jak „Peja” Wzór do naśladowania latał po osiedlu tłuk sie nie jedną lipe przeżył.. Dzis jest gość.. ” powinienem nic nie miec być prawdziwym wtedy by mnie szanowali co za szumowiny” Zazdroszczą chlopaki kaczorkowi i taka prawda 😉

Georgr

A kaczor sam się wpierdala na chate w nocy gdzie śpi kobieta z dzieckiem i robi rozpierdol, nie no kurwa zajebiscie. Ten cały śmieszny gang i kaczora do lasu wapnem posypać.

MateuszBorek

Matka jakby szmatą zajebała to by z chłopaków nie było co zbierać. Dobrze że matka konkubenta nie wzięła ze sobą.

Pysku

Szkoda nawet słów.. to już nie jest hip hop.. naprawdę zamiast kolejnych dissów lepiej było iść w dziesięciu z maczetami pod dom chłopakowi ? To już nie hip hop a po prostu porachunki.. Dixony z SB załatwili bez kamer wiele spraw czy TPS z Luisem.. a to jest poprostu chore.. naprawdę chcecie żeby jaki S dzieciak pod wpływem takiego nagrania komuś zrobił krzywdę? Opanujcie się ludzie to nie Compton:/

B1Lą

To już nie jest hip-hop?
Przemoc i pogróżki OD ZAWSZE były w hip-hopie.
Gangsterka oczywiście nigdy oficjalnie (hehe) nie była ‚piątym elementem’ (czy tam szóstym nawet, zaraz po kasie), ale mówienie, że ‚to nie hip-hop’ to śmiech na sali.
Przecież ten gatunek wywodzi się z patologii, to siedzi w jego DNA. A szczycenie sie tym , że jest się z patolnii lub ‚gangsta’ było od samego początku.
Obejrzyj sobie ‚Art of rap’ – już tam nawet KRS One (o ile pamiętam) mówił, że typ znikąd na osiedlu zaczął mu grozić gdy go mijał na ulicy, KRS musiał zareagować i na słowno-rapowych przepychankach się skończyło.

Także chcesz tego czy nie – przemoc i pogróżki to nieodłączny element hip-hop’u, tak było, jest i będzie. Niestety.

olliwa

A na nowej płycie trzy utwory z tym jak go nazywają pedałem? Hehe ale fajny beef

Haipehaope

Ale dała im w końcu, czy nie, bo nie wiem..

Matka Kaczora

Niby taki gang, a matka przegoniła kilku chłopa z maczetami

bekazpedalow

Nie ma nic bardziej deprymujacego niż zostać pojechanym od pedałów przez kobiete.

Kolo

Co za gansterka. Peter jesteś taki urka to wołaj Kaczora na solo a nie przyłazisz z maczetą pod jego dom z ekipą. Obecna gangsterka śmiech na sali

SDASAD

HAHAHAH DRĄ PIZDĘ LUDZIOM POD OKNAMI, I KURWA „PSY PRZYJECHAŁY” SZOK CZARY MARY CHUJ DO DUPY PAJACE

Tom

Buraki

i tak mnie nie znasz

nie wiem czemu zdziwienie że psy xD paru naćpanych pedałów z maczetami o chuj wie której w nocy drze pizde na całe osiedla że kogoś zajebie nie wiem gdzie logika i gdzie sens po za tym kurwa wiedząc że ktoś mieszka z kimś i że nie jest sam w domu to nwm na co liczyli że go przypuszczalnie bo nie wiem matka wypuści z chaty i powie żeby sie napierdalał sam na bande naćpanych pedałów z maczetami ?

Pojeby

Przecież to są patusy ze spranymi głowami. Tacy ludzie żyją w swoim jakims dziwnym świecie i nie potrafią myśleć i zachowywać się jak normalni ludzie.

Kapeceusz

Gang Pedalow Pod Przykryciem (nie obrazajac gay people) wyposazonych w dildosy pod domem kwaczora BDSM

ff1

mongoły wstydu nie mają

Edi

No panowie z Gangu PP takim czymś to wy się nie wybijecie : -)

Lucjan

Patologia i tyle. Zamiast się wziąć do pracy jak normalni, porządni ludzie to przechowalnia się kto za co siedział i czym handlował. Dno

adasdad

a pozabijajta się

Halina dawak ziemniaki

Tak naprawde i szczerze z serca wam powiem, ze ja to juz wole se Kombi posluchac niz te hiphopy ostatnio, jak nie gamonie skrzeczace na autotune to parada debili i narkomanow pod chata kolejnego cpuna…

Ziominho

A co jak zamiast sie klocic sie po prostu pogodzimy i bedziemy promowac dobro a nie zlo ? Przemyslcie to … pozdro !

Cinus

Przynajmniej nie kłamią z tą Patologią w nazwie.

wojtek lat 12

yo my niggas WAR KILL KILL KILL BOOM HEAD SHOT
szczerze ten cały hip hop to jakaś śmieszna akcja się robi
nie o taki RAP walczyliśmy

ToTylkoJa

No chłopaki, widać że ostrości to wam nie brakuje, chyba żeście szmatę z kibla wpierdalali, a popijaliscie wodą z pralki i w dupach wam się pojebało, cały ten wasz gang urwisów to się nadaje żeby na chuj was nadziać i w kosmos wystrzelic!!!
P.s. I weźcie wy juz lepiej już nikogo nie pozdrawiajcie w więzieniu, bo wasi koledzy się tam że wstydu spalą,

Taka sytuacja

Stara Kaczora niedługo będzie robić mu support na koncertach

Pykipyk

Zaprosmy wszyscy matkę kaczora na fb ,niech wie , że ma większy szacun jak i jaja niż ten ten cały trans kaczor i ta cala patologia

Nedd

wyzywanie 1 gościa od tchórzy – powiedziało stado facetów z maczetami, no kurwa rzeczywiście proporcje wyrównane XD

krysztalowyksiaz

UTYLIZOWAC RAZEM Z RODZINAMI TE PRZESTRZALY JEBANE PATUSY TFU

jebaclakow

to nie jest hib hob

krzyś wieśniaczek

co się dzieje z tą muzyką ?
litości ludzie litości

Zibi Ziober vel Dzadz la Judge von Upierdole

Tryk Tryk Psst Psst Bzz Bzz Wohoho Skrrt Dryyt Kryyt Policyjne Wstrzyki,Pojebane Donosy, Chore Interwencje Kaczor KSP

Popularne