Sprawdź nas też tutaj

News

Glivitune 2020, jedno z największych wydarzeń w hip-hopie

Poznaliśmy pierwszych headlinerów wyjątkowego festiwalu.

Opublikowany

 

Glivitune to będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych branży Hip-hopowej w Polsce w 2020 roku. W ramach projektu, w ciągu dwóch dni festiwalu, zorganizowana będzie największa i jedyna jak do tej pory w Polsce strefa Expo, w której przybliżone zostaną uczestnikom festiwalu kultura i sztuka polskiego Hip-hopu.

Warsztaty, spotkania z artystami i historia hip-hopu

Na dziesiątki tysięcy miłośników polskiego hip-hopu będzie czekało szereg atrakcji, od strefy targowej gdzie będzie można obcować z największymi markami w najlepszych cenach, po spotkania z artystami, twórcami i wytwórniami, które przybliżą wszystkim uczestnikom swoje produkty. W ramach dodatkowych atrakcji przewidziane zostały konkursy, pokazy, szkolenia, oraz warsztaty z różnych obszarów szeroko pojętej kultury i sztuki hip-hopu. Do najciekawszych z nich można zaliczyć zajęcia Dj- skie, taneczne oraz graffiti. Dla tych, którzy nie chcą się przemęczać i chcą odpocząć w miłej atmosferze przewidziane zostały strefy relaksu i gamingu, gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności w specjalnie przygotowanych strefach.

Wyjątkowym wydarzeniem podczas Festiwalu będzie współpraca z Muzeum Śląskim, który przybliży uczestnikom historię polskiego rapu, który ukształtował znaczną część naszego pokolenia – wystawa „Zajawka. Śląski hip – hop 1993-2003”, na czas festiwalu przeniesie się do Areny Gliwice.

Festiwal wolny od plastiku i pomagający najbiedniejszym

Glivitune Festival to nie tylko muzyka i sztuka. Przewidziany został również szereg działań z obszaru CSR. – Chcemy zaangażować naszych uczestników i odbiorców do działań, które przyczynią się do poprawy świadomości o ochronie naszej planety, ale i bezpośrednio zaangażują się w pomoc najbardziej potrzebującym. – mówią organizatorzy.

  • Glivitune – festiwal wolny od plastiku. w ramach festiwalu będzie prowadzony szereg akcji edukacyjnych z obszaru ekologii. Dodatkowo zbędny plastik będziemy mogli zamienić na atrakcyjne gadgety.
  • Glivitune to impreza, która będzie pomagała najbiedniejszym, część z przychodu z biletów będzie przeznaczona na lokalne działania społeczne, w ramach których chcemy wesprzeć domu dziecka.

Glivitune Festival 2020 artyści i bilety

Tymek, Żabson, KaeN, Grubson, Malik Montana i Smolasty pierwszymi headlinerami Glivitune Festival. Artyści zagrają już 14 i 15 lutego w Arenie Gliwice. Dwudniowy festiwal rozkręcą Popkiller Młode Wilki 7 Showcase. Kolejne ogłoszenia już jutro i w niedzielę! Glivitune Festival to koncerty czołówki szeroko pojętego Hip – Hopu.

Glivitune Festival odbędzie się w dniach 14-15 luty 2020 w Arena Gliwice. Bilety są do kupienia na: Ebilet.pl oraz Eventim.pl

21 komentarzy
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
2 lat temu

Gównotune 2020, jedno z najchujowszych wydarzeń w hip-hopolu

6 razy 6
2 lat temu

to kurwa niezle wydarzenie XDDD jak chcecie dzieciaczki to moge wam opiekuna zalatwic

Outlet
2 lat temu

Czemu na festiwalu rapowym gra ktoś taki jak smolasty, malik i żabson?

Jooo
2 lat temu
Reply to  Outlet

Bo to kurwa nie jest rapowy festiwal idioto…

TRUE
2 lat temu

Lepszego zestawienia łakow to nie widziałem, no może jeszcze mezo i mają komplet

Pieć kutasów nie moge spać
2 lat temu

same tuzy hiphopu

Steve Wonder
2 lat temu

Jak Smolasty to pop gówno, wiec o jakim wy festivalu pierdolicie ?! Bo chyba nie Hib Hob

ProofesorNauk
2 lat temu

Bombe tam pierdolnąć i chuj. Kilku debili mniej.

Rafalala
2 lat temu

Tylu idiotów na jednej scenie xD

Malek śmietana w sosie paluchowym
2 lat temu

Żadnego z nich nie znam i dobrze mi z tym.

DJ crash
2 lat temu

Kto to jest malik montana? montane to na przyjecie dostalem od ciotki z Gdyni, tak z drugie strong jakas laska chyba

NoBekaMordo
2 lat temu

Ahahaha no bekłem, rozjebali tym pierwszym rzutem łaków. HIVtune – analiada 2k20

za Hitlera i nasz kraj
2 lat temu

kurwa mać piszcie dokładniej pop gówno a nie hip hop…

Juzek
2 lat temu

Przecież nikt z tych ludzi nie ma doczynienia z hip hopem. Co najwyżej z pop rapem

Xxx
2 lat temu

Sami najlepsi artyści polskiego hip hopu… Śmiechu warte…

Qtaz
2 lat temu

Niby największe gwiazdy rapu a gdzie Robbie Ferrari ?

Michał
2 lat temu
Reply to  Qtaz

Ronni Ferari to „gwiazda” rapu? Przepraszam od kiedy?

Boski
2 lat temu

Poza kaenen I grubym same pały

Kamil
7 miesięcy temu

Dalej mi kasy nie oddali za 2 bilety

Jedyny normalny człowiek na tej stronie
2 lat temu

Ludzie o co wam chodzi ?
To że muzyka sie zmienia to źle ?
Wszystko sie zmienia
A nawet gdybyście mogli usunąć tych raperów których nie lubicie to i tak to by nic nie zmieniło bo technologia idzie do przodu i np za jakieś 30 lat audi to będzie nowy passat
Czyli za 30 lat pewnie oldschool już wyginie bo już pewnie nie będzie takiej biedy jak teraz czyli osiedla piwo narkotyki itp
A poza tym to skoro nie lubicie tych wszystkich raperów młodego pokolenia to po co wy na tej stronie jesteście ?
Żeby i wyzywać ?
To i tak nic nie zmieni

Gerard
2 lat temu

Nie bierzesz pod uwagę bądź nie rozumiesz pewnej istotnej kwestii. Mianowicie reakcją na co był hiphop w Polsce. To nie tylko żądza dogonienia Zachodu po latach czerwonej posuchy. To przede wszystkim bunt nowego, całkowicie nowego pokolenia, potomków ludzi przymusowo industrializowanych przez pół wieku. Co dla wielu jak nie większości było szokiem, hierarchia wartości niejako została wywroc9na do góry nogami. Dzieci, które znalazły się w betonowych gettach, rozdarte między stare a bijące oknami i drzwiami nowe, szukając odpowiedzi nie rzadko nie miały się do kogo zwrócić. Ponieważ nie do końca jeszcze nauczeni nowych standardów rodzice nie mieli czasu w Pogoni za nowymi fetyszami zająć się pociechami. Które to często lądowały na ulicy, co nioslo za sobą szereg mniej lub bardziej wartościowych doświadczeń. I taki o to lebek miał coś do powiedzenia, bo po nim 10 lat później urosły nowe pokotki, niedobitki, z podobnej gliny i podobnymi perspektywami, ale już z przetartymi szlakami. Również szukający ODPOWIEDZI. I tamci traperzy Nam ja przewijali abyśmy nie musieli błądzić, świadomi tego że ktoś będzie ich sluchal. I to miało i ma nieoceniona wartość, to jest hiphop po krotce jeśli chodzi o samą muzykę. Gdzie tym tępym, zachlanym burakom do przesłania jakie niósł Skandal? Nie bronię nikomu tworzenia, ale pamiętajcie o znaczeniu słów, bo się wtych czasach niezle rabie we lbach, jak facetów za baby biorą to i pop za HH:), opamietajcie się ludzie:)

Popularne