Sprawdź nas też tutaj

News

Guzior uszanował swojego rywala śp. Zioło

Kilka lat temu raperzy prowadzili beef.

Opublikowany

 

Waliłeś brauna bwoy, no skłam że tego nie robiłeś/Jak cię zostawiła Anka się wziąłeś za heroinę / Więc jeśli chodzi o rap czy dragi powiem jak to widzę / Na obu tych płaszczyznach dziwko gramy w innej lidze. – nawija Guzor w numerze „Sayōnara”, który był drugim dissem na Zioło. Wyciągnie prywatnych spraw w beefie jest czymś normalnym jednak w związku z tragiczną śmiercią wrocławskiego rapera reprezentant QueQuality zdecydował się usunąć wszystkie dissy na niego.

Beef Guziora i Zioło rozegrał się w 2015 roku. Początkowo obaj raperzy przekomarzali się w social mediach. Dopiero po jakimś czasie Guzior zdecydował się zaatakować swojego przeciwnika numerem „Smarthsop”. Tak w skrócie relacjonowaliśmy początek beefu w 2015 roku:

Guzior: „J*bać Robienie Rzeczy, Zioło to nie przeciwnik, nie lubię typa przez osobiste sprawy”.Zioło: „Na beefie z Guziorem mógłbym tylko zyskać, to nie ja robiłem złe rzeczy z jego dziewczyną”.

Guzior: „W ch*ju mam tamtą pannę, odpi*rdalała, to powinieneś dać znać ziomkowi. Nie masz kręgosłupa jak twój best ziomek, który pobił swoją kobietę, ci też się zdarzyło. Nawet wymieniłeś się z kumplem swoją byłą”.Zioło: „Czuję się zażenowany, raczej nie nagram kawałka na niego”.

Raperzy wymienili się dwoma dissami. Guzior nagrał „Smartshop” i „Sayōnara”. Oba utwory zostały przez niego usunięte po śmierci rywala. Zioło wypuścił numery „Mef & Soda” oraz „Zajmij się czymś Mati”. Nagrania póki co są dostępne.

*Komentarze w artykule zostały wyłączone.

Śmierć rapera Zioło (1989-2019)

  1. Nie żyje raper Zioło
  2. Zioło nie żyje – zbiórka dla mamy na pogrzeb
  3. Wpisy śp. Zioła na narkotykowym forum budzą przerażenie

Popularne