Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Hans – „Poprawna praca serca”

Solowy album reprezentanta 52 Dębiec.

Opublikowany

 

Okładka płyty Hans "Poprawna praca serca"

Data premiery: 14.06.2019

Po bardzo dobrze przyjętych wydawnictwach 52 Dębiec – P-Ń VI oraz Hans Solo – 8, Hans (52 Dębiec) wraca z nowym solowym albumem.
Poprawna Praca Serca to kolejna porcja dobrego humoru, satyry, złośliwości i zabawy słowem wkomponowana w treści ważne i poważne, życiowe i społeczne – celnie, ciekawie, refleksyjnie. Nic dziwnego, Hans to dobry obserwator i doświadczony autor tekstów.


Po 20 latach działalności i licznych albumach Luxtorpedy i Pięć Dwa, wydawać się może że Hans jest „jeszcze bardziej sobą”, kiedy „idzie solo”.

Jak mówi Hans “Ego-Tyka” to trzy prawdziwe historie, które “być może zmieniły jego życie”. Być może każdy z nas ma swoje własne, które również wpłynęły na jego życie, być może nigdy o nich nikomu nie opowiadaliśmy…Premiera albumu zaplanowana jest na 14 czerwca 2019. Preorder albumu rusza dziś (18.04.) o godz. 17:00 i będzie dostępny pod tym linkiem: poprawnapracaserca.pl

Tracklista

brak informacji

Utwory

brak informacji

Artykuły

  1. Hans: „Bananowa młodzież wzięła się za robienie hip-hopu”
  2. Hans szczerze o alkoholu, narkotykach i depresji
  3. Hans zapowiedział nową płytę?

 
2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Dziad
3 lat temu

Zdezorientowane janusze z glamrapu nie wiedzą co napisać, bo hans robi muzę, nad którą trzeba się pochylić i przerobić w głowie tekst. Mózg zwykłego pazia przyjmuje tylko pizdę nad głową xD

Odb
3 lat temu

Hansowi poprawiła się praca serca

Popularne