Sprawdź nas też tutaj

News

Hashabus – Deys i jego ekipa jadą w Polskę piętrowym autobusem

Po ogłoszeniu projektu ekipa Hashashins została oskarżona o kradzież konceptu.

Opublikowany

 

fot. instagram.com/dawideys

Hashabus to czarny, piętrowy autobus, którym Deys i jego ekipa „Hashashins” ma zamiar wyruszyć w Polskę, żeby promować nowy album „Hashashins – Motorowy terror”.

O nowym projekcie Hashashins dowiedzieliśmy się w ubiegłym miesiącu. Album „Motorowy terror” ma się ukazać na przełomie wiosny i lata 2022 roku.

– Płyta powstanie podczas realizacji projektu „Hashabus”. Ekipa Hasha przemierzy całą Polskę w czarnym piętrowym autobusie przerobionym na mobilne studio. Vlogi, muzyka, wspaniali goście, spotkania z fanami oraz koncerty prosto z dachu Hashabusa to tylko ułamek tego czego będziecie mogli doświadczyć. – informowała ekipa.



Hashabus i oskarżenia o plagiat

Po ogłoszeniu nowego projektu nad ekipą Hashashins zebrały się czarne chmury. Pojawiły się bowiem zarzuty o kradzież konceptu. Co na to Deys i jego ludzie?

– Od momentu gdy ogłosiliśmy, że na wiosnę zamierzamy wyruszyć w przygodę naszym HASHABUSEM odezwało się do nas wiele osób z płaczem. Jedni mieli podobny pomysł, drudzy stoją już jakimś discopolowym akwarium jak np. 'Letni Chamski Podryw’ (XD) i wypisują, że kradniemy koncept. Są tacy co pytają nas teraz czy również mogą realizować swój pomysł, a kolejni beczą, że byli pierwsi. Do wszystkich tych osób odpowiedź jest identyczna:
Ludzkość wpadła na pomysł mobilnego studia prawdopodobnie gdzieś pomiędzy wynalezieniem koła i taczkami z naj*banym szympansem. To znaczy, że bardzo dawno. Nikt z Was nie był pierwszy. Jedyne co dla Hasha jest ważne (i najwyraźniej odróżnia nas od reszty) to fakt, że RAZEM realizujemy kolejny kozacki projekt. Nie obchodzi nas, że coś już było, jest podobne ani, że coś już robisz. Charaktery naszych uczestników sprawiają, że będziemy jak nikt nigdy. Cieszymy się zajawą, muzyką i własnym towarzystwem. Jeśli to się zgadza to nikt z Was również nie musi się na nikogo oglądać. – możemy przeczytać na profilu Hashashins.

 


7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
To ja
1 rok temu

Letni podryw to atencyjne pały typu crackhouse. Zero skilla. Żerowanie na głupocie wieśniaków

JeffOne to marka
1 rok temu

PLAN BE X DR. DRE – FORGOT ABOUT NAYEBUNNY
https://youtu.be/Sf84FAPO4Is

obiektywny
1 rok temu

Mimo braku sympatii do tych ludzi, to uważam że całkiem niezły pomysł z tym autobusem. A że oskarżeni o kradzież konceptu..No trudno się mówi kto pierwszy ten lepszy.

Sentino
1 rok temu

Ass-bus – Gays i jego ekipa walą się w dupska metrowym dildosem
Po ogłoszeniu sekstejpu ekipa Ass2Mouth-ins została przeruchana za kradzież kondomów.

ruchacz twojej matki
1 rok temu
Reply to  Sentino

rucham ci matke za pedalskie aluzje

Popularne