Sprawdź nas też tutaj

News

Hemp Gru „Eter” – powrót legendarnej formacji

Wiemy kiedy wystartuje przedsprzedaż nowej płyty.

Opublikowany

 

Kilka tygodni temu dotarły do nas świetne wieści. Warszawska formacja Hemp Gru zdecydowała się reaktywować skład i wrócić jeszcze w tym roku z nowym albumem. Powrót w 2018 nie jest przypadkowy. Żary, Wilku WDZ i Bilon BPP będą świętować 20-lecie działalności.

Staje się faktem to, na co czekało wielu! Po latach ciszy nadchodzi jubileuszowy album Hemp Gru zatytułowany “Eter” – poinformował kilka tygodni temu Bilon. Nowy album ukaże się w listopadzie, czyli dokładnie w tym miesiącu, w którym przed dwiema dekadami warszawski skład rozpoczął działalność. – Gwarantuję Wam, że będzie to prawdziwa uczta dla słuchaczy – zapewnia nas autor albumu „3xNie”.

Na kilka tygodni przed premierą albumu zespół zamierza uruchomić preorder „Eteru”. Jak dowiedzieliśmy się od Bilona wystartuje on tuż po wakacjach, we wrześniu. Nie wiemy na razie kiedy ukażą się pierwsze single, ale mamy nadzieję, że przed premierą przyjdzie nam usłyszeć chociaż fragment nowego materiału.

„Stare Hemp Gru nigdy nie wróci”

Czego możemy spodziewać się po nowym albumie? Na pewno nie kawałków w starym klimacie warszawskiej ekipy. Rok temu Bilon poinformował, że nie wyklucza powrotu formacji na scenę – co teraz się dzieje – ale zapewniał też, że nie będzie to Hemp Gru, które znamy. –  Chcę Wam powiedzieć, że stare Hemp Gru nigdy nie wróci, nie mówię, że nie narodzi się na nowo, ale to co było już nie wróci i czy się to komuś podoba czy nie tak właśnie jest!mówił wtedy raper.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
17. ZJEDZ SKRĘTA FEAT. ŻARY

LICZE 17. ZJEDZ SKRĘTA 2 FEAT. ŻARY

XXX

Jak nie będzie kawałków w starym klimacie to jakoś mocno się nie jaram 🙂

Polk
BONUS DVD/CD

Ja TESZ BENDE NA FICIE JA BONUS DVD/CD

click
cydży to kurwa na smyczy

O kurwa pedalskie trio wraca: Wilku Dwa Zęby, rozjebus Bilon i kurdupel Żary. Pewnie Wilku potrzebuje hajs by opłacać się mokotowskim więc wpadł ma pomysł, że wydadzą pod szyldem HG jakieś gówno dla gimbów.

BONUS USB

Tesz bende miał okazie byc na tej płycie w kawałku nómer osiem

Popularne