GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Hodak „idzie na bar” w zaskakującym stylistycznie singlu

Śpiewany utwór zawodnika Def Jamu.

Opublikowany

 

fot. Daria Irena

Powrót Hodaka do regularnego wydawania muzyki rozkręcił się na dobre – po sentymentalnym i osobistym „4 marca” oraz wyjaśniającym kwestię nieobecności „Eterze” nadszedł czas na trzeci singiel zapowiadający nienazwany jeszcze projekt. „idę na bar” jest już dostępny, zarówno na YouTube jak i we wszystkich serwisach streamingowych.

Na bicie niezastąpionego 2K, Hodak zaskakuje swoich fanów – najnowszy singiel jest w pełni śpiewanym utworem, opartym głównie o delikatny soulowy refren zaśpiewany wspólnie z Alicją Szemplińską. W produkcji utworu pomógł także Marek Piotrowski, znany z takich projektów jak Sistars czy Łąki Łan.Tak samo jak sam utwór jest wyjątkowym w bibliotece muzycznej Hodaka, tak i w sferze wizualnej postawiono na nietypowe rozwiązanie — nakręcony mastershotem teledysk nawiązuje do poprzedniego singla i jest on w domyśle prequelem historii przedstawionej w „Eterze”, co podkreśla migawka z ostatniej sekundy klipu.

Czym jeszcze zaskoczy Hodak w najbliższym czasie? Następne single nadejdą już niebawem, ale można być przekonanym, że fani otrzymają jeszcze kilka nieznanych wcześniej rozwiązań i pomysłów w oczekiwaniu na kolejne wydawnictwo artysty. 


2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Juliusz Słowack
3 dni temu

Prometazyna do drina. No super, więcej promocji szkodliwych zachowań!
Jak masz problemy psychiczne, to idź do specjalisty, a ne regulujesz się ćpaniem. Poźniej taki typ najwyżej powie, że to tylko taki tekst mordo, nie traktuj tego na poważnie, nie namawiam nikogo do ćpania i chlania – licentia poetica!

ŚWINIAK BORYS P.
3 dni temu

UTYLIZOWAŁBYM!

Popularne