Sprawdź nas też tutaj

News

Josef Bratan rozdał na live… samochód

Raper pokazał się w towarzystwie znanych influencerek.

Opublikowany

 

Trzeci live Josefa Bratana za nami. Raper pokazał się w towarzystwie Ady Śledź i Małgorzaty Jeziorowskiej. Mimo wielu problemów technicznych raper rozlosował wśród fanów samochód.

– Są życzliwi ludzie, którzy chcieliby, żeby nie doszło do tej transmisji – tak Josef Bratan tłumaczył godzinne opóźnienie. Transmisja zaczęła się o 23:00, a Bratanowi towarzyszyły Ada Śledź z programu Love Island oraz Małgorzata Jeziorowska, trenerka personalna, mająca konotacja z Amadeuszem Ferrarim i tworząca content dla dorosłych. Transmisja została przerwana po ok. 40 minutach.

Josef Bratan rozdał samochód

– Każdy spodziewał się, że będzie tu dziesięć dup. Dupy to nie wszystko, jest coś lepszego. Będzie nagroda. Jest samochód do zgarnięcia – powiedział raper tuż po rozpoczęciu live’a.

Raper podał nr telefonu, pod który trzeba było się dodzwonić. Pierwsza osoba, która zadzwoniła wygrała samochód i możliwość przeprowadzenia z raperem kolejnego streamu. – Osoba, która wygra to auto przyjdzie na live’a i razem pokażemy, że odebrał kluczyki i podpisał umowę – mówił Bratan. Jako pierwsza dodzwoniła się 19-letnia Ola z Warszawy. Niestety, nie wiemy jakie auto było nagrodą w konkursie.

Josef Bratan Live – nowy kanał rapera

Josef Bratan poinformował podczas transmisji, że otwiera nowy kanał na Youtube Josef Bratan Live. Zdążyło się już pojawić kilka kopii podszywających się pod konto rapera, dlatego zostawiamy link do oficjalnego profilu na Youtube Josef Bratan Live.

64 komentarze
64 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ESCORTKA CZESŁAWA
1 miesiąc temu

STARY NISSAN PRIMERA BYŁ NAGRODĄ, ALE NIE TRAFI DO OLI. KOMORNIK SZYKUJE SIĘ Z NAKLEJKĄ NA TEGO NISSANA.

zxc
1 miesiąc temu

nagrodą była Laguna 01 roku, kompresja wydostaje się odmą i dziurami w bloku, jeździ tylko na rozruszniku

Kosior
1 miesiąc temu
Reply to  zxc

Nagrodą była twoja stara ale jak wygrany ją zobaczył to się pożygał i umarł

Wilk bez zająca
1 miesiąc temu

Nagrodą jest stara zgniła toyota Corolla (żaba)

Komedia
1 miesiąc temu

Hooja nie nagroda, ustawka i tyle.

IF I RULED THE WORLD
1 miesiąc temu

CZEKAMY NA TO JAK KURYWA Z KTÓRĄ SIĘ UMÓWIŁEŚ OBRAZI SIĘ NA CIEBIE I POWIE ŻE ŻADNEGO AUTA NIE BYŁO. 3 WPŁATY Z RZĘDU OD DOŁU MAJĄ TĄ SAMĄ DATE I DOKŁADNIE TEN SAM PODPIS ( NIE NIE CHODZI O TO ŻE KOMORNIK SCIĄGNAŁ 3 WPŁATY) KSEROWAŁEŚ KURYWO JEDEN DOWÓD WPŁATY HAHHAHAHHA

Showman #1
1 miesiąc temu

On musi spłacić dług bo pójdzie siedzieć. Glamrap powinni sprostować, że wysłał kwity komornicze bo alimentów nie płacił. Ale Malik pewnie zapłacił im więc nie zrobią tego

SRAM KAŁEM
1 miesiąc temu
Lady Viola
1 miesiąc temu

Pomponik napisał, że kiedy Sebastian mówił o tym, że lubi być masochistą to pokątnie mówił o relacji z Rafalala. Patrz ostatni wywiad Sebastiana dla tego cieplego i seksownego mlodego dziennikarza Pomponika. Czyli jednak dominującą Rafalala. Jak myślicie, co Rafalala robi ze swoimi uległymi pieskami poza tym, że to nie Rafalala jest ruchana. Sebastian mówi w wywiadzie że woli się nie hamować wcale.

Yp®
1 miesiąc temu

NASTĘPNE P00LKIE SZMAAATY, KTÓRE URODZĄ BĘKARTA JAKIEMUŚ MOBEBE, LUB CIAPATEMU I BĘDĄ PŁAKAĆ ŻE ICH KSIĄŻE Z AFRYKI NIE PŁACI ALIMENTÓW, ZA 10 LAT URODA MINIE I ZOSTANĄ WIELKIMI FEMINISTKAMI SKRZYWDZONYMI PRZEZ MĘŻCZYZN, BO JUŻ ŻADEN BECIAK MIREK Z MAGAZYNU TEGO NAWET NIE BĘDZIE CHCIAŁ TKNĄĆ.

M Rozenek OG OFFICIAL
1 miesiąc temu
Reply to  Yp®

Następny polski śmieć który emocjonuje się takimi głupotami i traci resztki młodości na obrażanie na prowincjonalnym rapowym forum kobiet których nie może mieć! I nie będzie mógł nigdy, nawet po ich wallu który zresztą dla kobiet wynosi może 50, natomiast jego wall czyli 27-30 lat zbliża się nieubłaganie ale że stracił młode lata na ubliżanie kobietom (czego nawet nikt nie czyta)i nie zebrał kapitału nie będzie mógł funkcjonować nawet jako beta bankomat dla idiotek które nie zdobyły wykształcenia/kapitału. Pamiętajcie że tylko kretynki z cellulitem biorą sobie na starość takie beta portfele, u normalnych kobiet nie macie szans nigdy bo po 40ce mają kasę i wyglądają na tyle dobrze żeby skakać po ahmedach na egzotycznych wakacjach czy znaleźć alfa w swoim wieku do ożenku jeśli już są tak zdesperowane że dotykają 40letnie mumie 🙂

Yp®
1 miesiąc temu

WSTAWAJ! ZESRAAAŁAŚ SIĘ KOCIARO PO ŚCIANIE

M Rozenek OG OFFICIAL
1 miesiąc temu
Reply to  Yp®

XD

Żulia Wieniawa
1 miesiąc temu
Reply to  Yp®

Boli że za młodu nie ruhałeś bo byłeś za brzydki a po 30ce nikłe szanse na bycie czyimś obiektem fascynacji i miłości spadły do zera? Wiem że bolixD
Szanse na bycie choćby beta bankomatem też zerowe bo zamiast gromadzić na to przezornie środki jak mądry zakolak (lepszy rydz niż nic więc lepsza karyna po technikum z trójką bąbelków niż celibat i absolutny brak ciepła i dotyku) ty spamowales jakieś nieważne fora w kątach internetu ISKDE
Boli że inni potrafią nawiązać więź z pięknym puszystym i mądrym zwierzęciem jakim jest kot? dlatego tak nienawidzicie tych dumnych zwierząt bo są piękne i niezależne a nie zniewolone i brzydkie jak wy xD do tego Julki okazują im ciepło a wam nie
Polecam naprawdę silownie, jakieś operacje plastyczne (można zmniejszyć buracki nos, powiększyć żuchwę kwasem)hobby książki sport wyzbycierzknienia bo skwaszonego starego kawalera po 30ce nawet rodzina nie chce zapraszać na gwiazdkę i imieniny cioci Halinki, zawsze takie odpady zrzedzą i psują atmosferę

Żulia Wieniawa
1 miesiąc temu

*Wyzbycie się zgorzknienia*

Yp®
1 miesiąc temu

Na siłownię, operację plastyczne, hobby i czytanie książek potrzeba czasu i kasy, a skąd go wziąć i na to wziąć kasę jak rząd w podatkach nam chłopom zabiera 80% wypłaty na Wasze bękarty i przywileje.

IF I RULED THE WORLD
1 miesiąc temu
Reply to  Yp®

ALE SŁUCHAJ KURYWO . PODATKI SĄ TAK SKONSTROWANE ŻEBYŚ TYRAŁ I NIE MIAŁ SZANSY NA ROZWÓJ TO WIEM ODKĄD PRACUJE. DOWCIP POLEGA NA TYM ŻEBYŚ ICH PRZECHYTRZYŁ .

Bożo Wporzo
1 miesiąc temu
Reply to  Yp®

Ćwiczyć możesz w domu, na youtube jest mnóstwo filmików promujących kalistenikę. Książki nie są drogie, raz w miesiącu możesz wydać 30 zł, poza tym są dostępne darmowe ebooki na docer.pl. Polecam zwłaszcza książki o samorozwoju (https://docer.pl/doc/xncvvc1) Zrezygnuj ze śmieciowego żarcia, zacznij ćwiczyć, nie śpij do jedenastej i żadna operacja plastyczna nie będzie ci potrzebna.

TAKA PRAWDA
1 miesiąc temu
Reply to  Bożo Wporzo

A CO JEŚLI KTOŚ MA 160 CM?

CO MA Z TYM ZROBIĆ?

POLKI TERAZ CHCĄ TYLKO FACETÓW O WZROŚCIE 183 CM WZWYŻ

Szczyro prawda
1 miesiąc temu
Reply to  TAKA PRAWDA

Bzdura. Każdy fizyczny brak można zrekompensować. Poza tym kto każe ci się umawiać z babami powyżej 180 wzrostu? Najbardziej atrakcyjne są takie co mają właśnie po 160 cm. Kup sobie buty na grubszej podeszwie, popracuj nad sylwetką, kup sobie jakieś modne ciuchy i będzie git.

G-irl_unit
1 miesiąc temu
Reply to  TAKA PRAWDA

Urosnąć.

A tak na poważnie to tylko wasze urojenia, że kobietom podobają się tylko wysocy faceci. Jest multum fajnych towarów wzrostu Ero, z nim samym na czele

KSEROWANE BANKNOTY JÓZEFA
1 miesiąc temu
Reply to  G-irl_unit

TY JESTEŚ JAKIŚ OBSRANY > ERO FAJNY ? ONA MA WIELKI ŁEB NA CIEŃKIEJ SZYJCE I Z TYM SWOIM PROSTYM DASZKIEM I KOLOROWYCH ŁACHACH WYGLĄDA JAK DUŻE UPOŚLEDZONE DZIECKO.

KSEROWANE BANKNOTY JÓZEFA
1 miesiąc temu
Reply to  TAKA PRAWDA

TO NIE PRAWDA JEŚLI LASKA MA TAKIE WYMAGANIA OD SAMEGO POCZĄTKU TO ZNACZY ŻE JEST KURYWĄ . JA MAM 189 ALE WIEM ŻE NISCY FACECI TEŻ MAJĄ POWODZENIE

Fazi
1 miesiąc temu
Reply to  Yp®

Żulita to Ty jaszczureczko?

Żulia Wieniawa
1 miesiąc temu
Reply to  Yp®

Niestety są to bękarty spłodzone przez puszczalskich samców nieskorych do płacenia alimentów! Do tego opłacana z podatków pielęgniarek i nauczycielek służba zdrowia która ledwie zipie bo mężczyźni mają zawały, raki okrężnicy i prostaty, zrakowaciałe płuca, nadciśnienie-bo chleja palą i żrą smażone psie jelita codziennie! do tego państwo okradają Janusze przez odpisy na firmę, wałki, luki prawne, a do tego doliczmy co musimy łożyć na mężczyzn w więzieniach! Na ofiar wypadków drogowych powodowanych oczywiście przez mężczyzn! Plus wcześniejsze emerytury wojskowych i policjantów, zasiłki dla alkoholików, renty i zapomogi bo wątroba nie działa, banda pasożytów tfu!

Gnatus
1 miesiąc temu

Nagroda była taka fura stylizowana na jednego z bohaterów głośnego filmu minionych lat pt „auta”

Baruch Spinoza
1 miesiąc temu

Drogi Maxymilianie Hozerze (Hozer?). W zdaniu „trenerka personalna, mająca konotacja z Amadeuszem Ferrarim” chyba chciałeś użyć sformułowania „mająca koneksję” zamiast „majaca konotację”. Słowo konotacja ma zupełnie inne znaczenie.
Ps. Nie ma za co.

Hozer
1 miesiąc temu
Reply to  Baruch Spinoza

Spierdaaaalaj

Hoho
1 miesiąc temu
Reply to  Baruch Spinoza

Przecież to gamonie piszą, moim ulubionym jest ten od wymieniania „Był tam Sokół, Tede czy Pezet”. Ciekawe czy w restauracji też tak zamawia „Poproszę kotlet mielony, mizerię czy kompot”.

IF I RULED THE WORLD
1 miesiąc temu
Reply to  Hoho

SOKÓŁ ? TEN FESTYNIARZ WKŁADAJĄCY BLUZE W SPODNIE ..TYP JEST TAK PAZERNY ŻE 3 NOCE BY SIE SPAŁ GDYBY MIAŁ ZAMÓWIĆ OSTRYGI CZY HOMARA , TEDE ŻRE CATERING A PEZET CZASEM NIE JE W OGÓLE ( W ZALEŻNOŚCI ILE KASY WPADNIE)

IF I RULED THE WORLD
1 miesiąc temu
Reply to  Baruch Spinoza

MAAAHAHAHA JA OD SAMEGO POCZĄTKU BRAŁEM POPRAWKE ŻE TA MAŁPA NIE ZNA DO KOŃCA SŁOWNIKA. JÓZEF ZĘBY SOBIE WCISNIJ DO WEWNĄTRZ

Old Spice Kilimanjaro
1 miesiąc temu

Hahaha.Jakieś dwie lampucery poszły się przeruchać dla starego Nissana,na którym siedzi komornik

Lord Wiader
1 miesiąc temu

Ciekaw jestem czy Goofy wie, że powinno się takie konkursy zgłaszać. Niedawno Uoikik zajęło się tym youtubowym i instagramowym robactwem, posypały się kary. Z tym,że oni mieli pieniądze a Złomek jak za to zapłaci jak niedługo idzie zima a on ma problem ze zleceniami w okresie zimowym. Widziałem sprytniejsze małpy niż ten typ

IF I RULED THE WORLD
1 miesiąc temu
Reply to  Lord Wiader

NIE MUSI ZGŁASZAĆ BO ŻADNEGO AUTA NIE BYŁO DO WYGRANIA . ZA TO SĄ KSEROWANE BANKNOTY NA ZDJĘCIU Z ZÓŁTYM FILTREM I KSEROWANE POTWIERDZENIA WPŁAT ALIMENTÓW Z DOKŁADNIE TAKIMI SAMYMI PODPISAMI

Bożo Wporzo
1 miesiąc temu
Reply to  Lord Wiader

Nie tylko zgłoszenie powinno być, obowiązkowo powinien udostępnić regulamin takiego konkursu, jako że świadczy usługi drogą elektroniczną.

Koleszka
1 miesiąc temu

Kur.wa jakie brzydule

Golf 4
1 miesiąc temu
Reply to  Koleszka

Ada Śledź ładna jest przecież

Stefan
1 miesiąc temu

Te też dały mu a za chwilę będą płakać że orientalny książę biedny i nie płaci na oskarka

Adam Mickiewicz
1 miesiąc temu

Lepiej w wannie transa ruchac niz polskiego rapu sluchac

Codeina
1 miesiąc temu

Ta Ada to też szon? Damn. To już jakaś plaga. Ale i tak największą beka z 0li, co wygrała auto od złomka. To zapewne ta _oleczkaa, teraz będzie musiała zawieść auto na złom, a hajs który za niego dostanie będzie na poczet alimentów. Tak ją Złomek pod h wziął i załatwił. Sprytna maupka!

Ola z Warszawy
1 miesiąc temu

Ty ku3rwa ola z warszawy poprowadzi nastepnego lajta i odbierze samochod? A to nie jest tak ze jego ex miala na instagramie oleeczka pochodna od oli? Kazdy ma z ciebie beke murzynie za te twoje szwindle i udawanie bogola w rzeczywistosci alimenciarz z praca na etacie

IF I RULED THE WORLD
1 miesiąc temu
Reply to  Ola z Warszawy

BEZ KITU OD RAZU O TYM POMYŚLAŁEM JAK PRZECZYTAŁEM ” WYGRAŁA SAMOCHÓD” TO SĄ SZWINDLE DLA UŁOMNYCH

Showman #1
1 miesiąc temu
Reply to  Ola z Warszawy

Swoje auto przekaże na poczet długów, taki to konkurs

Kosior
1 miesiąc temu

Wstawać kur.wy sobota jest balety kur.wa balety

Tata profesora trapu
1 miesiąc temu

I to jest król czarny władca ma wszystko ciało greckiego Boga, piękne kobiety, samochody a nawet dużo samochodów że je rozdaje potrzebującym,nawet zęby ma lepsze od cw3ltino bo nie dość że swoje piękne duże białe to jeszcze z przerwą która jest atutem i pokazuje dominację genetyczna a Sebastian Pentino może sobie pomażyc ma ciało ulanej kur.wy, kobiet nie uświadczył tylko gwa.lcacych go ciągle petów z pod kebaba w niemcach,samochody widział tylko jako escortboy za 1euro,zęby sztuczne z kibla CERASIT, Pentino niech się patrzy jak wygląda BOGACTWO CZEŚĆ GŁÓWNA, dzieciaczki z siusiarios które już się zaraz popłacza niech też popatrzą na prawdziwego bogacza rapera Josefa. A teraz za namową Edzie tktokera zaśpiewam piosenkę.
Nie płacz Pento bo tu miejsca brak na twe babskie łzy, na ulicach słychać już Halo Policja oraz głośny śmiech

never
1 miesiąc temu

K_rwa k_rwą pogania, a córka dalej bez hajsu od mokebe.

KSEROWANE BANKNOTY JÓZEFA
1 miesiąc temu

TY SOBIE ZĘBY NAPRAW BO CI ROSNĄ DO PRZDU KURYWO MAŁPIA

rado rdw ao
1 miesiąc temu

Ale ruchac po raf camorze to paskudztwo trochę co

Aby
1 miesiąc temu
Reply to  rado rdw ao

wat? :d

SpławikFontanna
1 miesiąc temu

A to nie jest ta Jeziorkowska przez którą Ferrari został pochlastany maczetą bo przez jej chłopaka?. Podobno to jakiś psychol ten typek. Żeby Złomka nie pociął jeszcze xD

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 miesiąc temu

nikt go nie pochlastał to było ustawione po pijaku się skaleczył i zalał hate krwią tyle pijak i cpunisko z rozchwianymi od alko i mefisto emocjami

Enrique Iglesias
1 miesiąc temu

Trzymam kciuki żeby ten samochód wygrała Rafalala niech kobieta ma coś od życia

Rudy Fred
1 miesiąc temu

Aleś ty kur wa brzydki xd

ANALNY TERROR
1 miesiąc temu
Pichu
1 miesiąc temu

Szzzoooinnnyyyy

Ada pstrong
1 miesiąc temu

Josef bratan to je szatan

Szczęściara
1 miesiąc temu

Nagrodą był zdezelowany złomek , kupiła muszyna hahaha

romperstomper
1 miesiąc temu

fajna blondyna

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 miesiąc temu

Fajne zdziry

Malig
1 miesiąc temu

Dajcie mu spokój.. to jest fajny Złomek. To jest elegancki Złomek mój

OPKIW
1 miesiąc temu
KIEPONAKIBEL
1 miesiąc temu
Golf 4
1 miesiąc temu

Ada piękna jesteś

Ada w gardło wypada
1 miesiąc temu
Reply to  Golf 4

A ty gupi

Popularne