GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Josef Bratan szantażował federację Fame i swojego przeciwnika

Na dzień przed walką.

Opublikowany

 

josef bratan nowaczkiewicz
fot. Fame MMA

Za kilka godzin Josef Bratan skrzyżuje na Fame Friday rękawice z Kubą Nowaczkiewiczem. Rywal rapera ujawnił, że na dzień przed walką doszło do nagannego zachowania ze strony zawodnika GM2L, który postawił go i federację pod ścianą.

Josef Bratan zdecydował się zaszantażować federację, że jeżeli nie wyjdzie jako drugi do oktagonu podczas walki z Nowaczkiewiczem, to zrezygnuje z pojedynku.

– Zostałem postawiony przed faktem dokonanym, że Josef albo wychodzi drugi albo on nie wychodzi do walki. Albo miałem możliwość się zgodzić, albo on nie wychodzi do walki. Nie wiem, czym to jest spowodowane. Jest to mega ch*jowe zachowanie w moją stronę, ale również w kierunku federacji – ujawnił Kuba.

Josef Bratan w odpowiedzi na słowa swojego rywala powiedział, że zgodził się na formułę walki i zbił wagę, więc ta jedna rzecz, czyli wyjście jako drugi musi być po jego stronie. – Powiedziałem, że albo tak, albo w ogóle – stwierdził Bratan w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim. – Jak na hajsie mu zależy, to wiadomo, że na to pójdzie – dodał.

Osoby obserwujące świat freakfightów uważają, że zachowanie Josefa Bratana na dzień przed walką jest co najmniej naganne. Tym bardziej, że Nowaczkeiwicz przyznał, że nigdy nikt nie zapropnował mu innej formuły walki z Josefem niż MMA.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

31 komentarzy
Subscribe
Powiadom o
31 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Utykacz
2 miesięcy temu

Za to że mi komentarze usuwają to będę was utykał do spodu

RychuRuchaczPrzelyku
2 miesięcy temu

Nas wydal dzisiaj plyte. Solidna fhooj, gdzie info o tym papraki? Lepiej promowac jakies szajz, zebym potem Musial sluchac narzekania discopolofca, ze sie na muzyce nie znam… Jak sie znac jak wy promujecie patogalograjkoof?

Sentino cygan - sprzedawca dywanow
2 miesięcy temu

Ze ten speudalony lil nas?

Imię*
2 miesięcy temu

Dzięki mordo

RychuRuchaczPrzelyku
2 miesięcy temu

Bez kitu, banda pedalow

djdjjx
2 miesięcy temu

czemu moje komenty nigdy nie sa akcpetowane

Aby
2 miesięcy temu

I dobrze-jak masz frajera to go duś.

PSN ID: geecus-nerdus666 Xbox: Roynynns666
2 miesięcy temu

Są policjanci oraz jest prawo zwane the Law!

MowMiAndrzej
2 miesięcy temu

Albo miałem możliwość się zgodzić, albo on nie wychodzi do walki.” to już wiesz co powinieneś zrobić frajerku.

Kamjjjss
2 miesięcy temu

Bratan ppppppp iiii zzzzz ddddd aaaaaa

DestrojerOdbytu
2 miesięcy temu

Ostre dymanko bylo

Dildo Dominator XXX
2 miesięcy temu

Josef Parchan

djdjjx
2 miesięcy temu

czarny asfalt

diabloo
2 miesięcy temu

A, czego się spodziewać po brudnej świni ?

AntifaŁowcyHiva
1 miesiąc temu

Jeb.any cza.rnuch pie.rdolony.

Wróg Publiczny Nr1
2 miesięcy temu

Ale była by beka jakby wchodził na cwabiaczka do ringu dostał dwa gomgi i by go znieśli To bylo by coś piękne, czego nam wszyatkim życze.

PEJOWIEC
2 miesięcy temu

CWELACZKIEWICZ

Majk
2 miesięcy temu
Reply to  PEJOWIEC

Ciekawe czy bys mu to w Twarz powiedział hahhaahha pała

w ch0j
2 miesięcy temu

Hip hop

Mareczek
2 miesięcy temu

Fazi przyjedź na Glamrap!

przyguupy
2 miesięcy temu
Reply to  Mareczek

ten luj 90 letni?

Mareczek
2 miesięcy temu
Reply to  przyguupy

Też taki będziesz, albo już jesteś

Taa?
2 miesięcy temu
Reply to  Mareczek

Taki brzydki?

przyguupy
2 miesięcy temu

joseph jest wyzszy, ten drugi lepiej zbudowany. nie ma co piehdolic dobra taktyką na niego będzie skracanie dystansu, wchodzenie w nogi i przewracanie. nonstop do skutku, na bank josef nie umie sie bronic przed tym. walka w pelnym dystansie to przegrana tego bialeg, wiec jedynie skracanie dystnasu, walenie najpierw na leb, pozniej schodzenie w nogi.

Skarbnik z Judei
2 miesięcy temu

Codziennie news z tymi malpoludami. Z jednej strony „mądry” ruch nygusa – właśnie stracił na byciu nieodpowiedzialnym w stosunku do zawieranych umow, więc przełoży się to na kontrakty w przyszłości. Pozatym, czego się spodziewać po typie, który bidy chyba nie klepie a miga się od alimentów, więc płacimy my – w podatkach. Pozatym akcja z tym autem jak jakaś maniura zadzwoniła do niego podczas programu by sie upomniec o swoja nagrode, no ewidentnie się bambus zmieszał i zaczął świrować pawiana że tak miało byc.

Fazi, ufam Tobie. A te arczi szajki i inne lamusy to dópa cicho, bo to u was na podwórku urządzono małpi gaj.

Odb
2 miesięcy temu

Józek Brudas masturbował pedaliadę Fist i swojego kochanka

Odb
2 miesięcy temu
Reply to  Odb

Bezbek

Odb
2 miesięcy temu
Reply to  Odb

Oba podszywy!!!!

News

26 lat temu policja zatrzymała Włodiego, Wilka i Sokoła

„J*bany pies z pistoletem w ręku, chce bym się bał, ja nie czuję lęku”.

Opublikowany

 

Przez

Utwór „28.09.97” z pierwszej płyty Molesty to dziś niepodważalny klasyk. Włodi i Wilku opisują w nim zatrzymanie przez warszawską policję. Dzisiaj mija 26 lat od tych pamiętnych wydarzeń.

– J*bany pies z pistoletem w ręku, chce bym się bał, ja nie czuję lęku – rapował Wilku w kultowym numerze „28.09.97”. Tego dnia m.in. Włodi, Wilku, Pelson i Sokół zostali aresztowani, a policja użyła wobec nich broni palnej. Jak wspominał po latach Sokół funkcjonariusze na szczęście nie strzelali w ich kierunku tylko w niebo.

– Słynny Łysy to Jaźwa z Zip Składu/Fundacji. Pies strzelał chyba w niebo nie do nas, a my po leżeniu na glebie zjechaliśmy na Janowskiego. Nas skuli i wieźli akurat z Pelsonem. Świrowaliśmy idiotów, że się nie znamy, ale szybko sprawdzili że nas spisywali razem 3 razy. Niby dzień jakich wiele, ale dzięki kawałkowi Molesty jednak pamiętny – napisał kilka lat temu Sokół stojąc na tle komisariatu przy Janowskiego w Warszawie. Przy tym samym komisariacie zdjęcie zrobił sobie również Wilku.

– Różne wersje, kopie, przetworzenia tych sytuacji słyszałem w wielu opcjach. Ludzie też przeżywają te sytuacje, które my przeżyliśmy, nie jest to niczym wyjątkowym. Natomiast my byliśmy pierwsi, żeby opisać coś takiego – wspominał Włodi kilka lat temu w rozmowie z Mateuszem Natali.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Bletka – pierwsza nierapowa wokalistka w spacerange

„To dla nas wielkie wydarzenie”.

Opublikowany

 

Przez

bletka
fot. Bartek Wiski

Muzyczny pion spacerange z powodami do dumy, bowiem dziś oficjalnie ogłasza podpisanie kontraktu fonograficznego z Bletką – nową artystyczną duszą wytwórni, która będzie tworzyć i komponować z managerską opieką agencji. To jednocześnie debiut dla samego spacerange, ponieważ firma po raz pierwszy będzie mogła wesprzeć swoim wieloletnim doświadczeniem muzyka nie wywodzącego się ze środowiska hip-hop / rap. Mając jednak na uwadze skuteczność i precyzyjnie wyprowadzane, wychodzące poza szablon działania prognozy dla Bletki są klarowne – mocne i konkretne wejście w showbiznes. W końcu mamy do czynienia z agencją, która stoi za sukcesem grupy chillwagon oraz multiplatynynowymi karierami ReTo oraz Kizo.

Bletka to młoda artystka, która silnie utożsamia się ze swoim rodzinnym miastem – Krakowem. Rozpoznawalność przyniosła jej aktywność w serwisie TikTok, w którym umiejętnie żongluje swoim głosem i dzieli się nim ze słuchaczami interpretując znane utwory.

Właśnie dzięki działalności na TikToku przykuła uwagę Kizo, czego konsekwencją jest wspólny muzyczny hit i w tym wypadku nie ma mowy o przekolorowaniu tego słowa – mamy do czynienia z ewidentnym hitem. Oczywiście mowa tutaj o singlu “Taxi”, który w zaledwie kilka tygodni przejął airplay największych stacji radiowych, został wytypowany przez Spotify jako jeden z największych hitów lata, a teledysk z wynikiem prawie 60 milionów, którego wyświetlenia wciąż rosną doprowadził do czegoś, co było już tylko formalnością – status diamentowego singla nadany przez ZPAV w zaledwie 4 miesiące!

Bletka w spacerange

W twórczości Bletki nie można mówić o przypadku. Mamy do czynienia z artystką kompletną, która zna swoje możliwości wokalne, sama pisze sobie teksty i przeplata to wrażliwością potrafiącą ująć miliony serc. Najlepszym przykładem powyższych słów jest luźny singiel “trochę lżej”, który artystka przed kontraktem płytowym wydała własnym sumptem, a mimo braku należytej promocji klip przekroczył już magiczną barierę miliona wyświetleń.

Zarówno spacerange jak i sama Bletka mogą już ogłosić, że prace nad nowymi utworami są już w zaawansowanym stadium i w niedługim czasie możemy spodziewać się muzycznych owców pracy artystyki wspieranej przez agencyjny team.

– Bletka w spacerange to dla nas wielkie wydarzenie, a zarazem kolejny etap rozwoju agencji. Przez ostatnie lata budowaliśmy zaplecze i know how pozwalające nam zdobywać coraz to nowe branże. Corem naszej działalności pozostaje jednak muzyka i z wielką dumą będziemy prowadzić karierę Bletki, która urzekła nas skalą swojego talentu oraz magnetyczną osobowością. Budowa silnej, kobiecej marki osobistej jest jednym z naszych priorytetów w najbliższych latach, a zarazem wyzwaniem, z którym z wielkim zapałem planujemy się zmierzyć – mówi Mateusz Jędrzejewicz, współzałożyciel i CEO spacerange.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Taco Hemingway pobił rekord Maty

Raper ustanowił dwa nowe rekordy na polskim Spotify.

Opublikowany

 

taco hemingway
fot. Yan Wasiuchnik

Taco Hemingway wrócił po trzech latach z solową płytą „1-800-Oświecenie” i rozbił bank. Raper ustanowił dwa nowe rekordy na polskim Spotify pobijając jednocześnie rekord Maty.

W 2021 roku Mata pobił własny rekord dziennych odtworzeń na Spotify. W ciągu pierwszej pełnej doby w streamingu “Kiss cam (podryw roku)” osiągnął 701, 519 dziennych odtworzeń na platformie, ugruntowując tym samym pozycję Maty jako rekordzisty. Po dwóch latach Młodego Matczaka zdetronizował Taco Hemingway.

Jak informuje biuro prasowe Spotify, Taco Hemingway ustanowił dwa nowe rekordy na tej plastformie:

  • najczęściej streamowany artysta w ciągu jednego dnia.
  • najczęściej streamowany album w ciągu jednego dnia.

Jeżeli zastanawialiście się, jak obecnie wygląda lista TOP50 najpopularniejszych utworów na polskim Spotify – wystarczy, że zerkniecie na poniższą grafikę. Prezenter prowadzący nocną audycję radiową zajmuje pierwszych 9 pozycji zestawienia.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Jędker żałuje, że robi rap, ale znów wchodzi do tej samej rzeki

Szykuje się kolejna premiera z udziałem byłego Zipa.

Opublikowany

 

Przez

Fot. @brevko_art

Poczynania Jędkera są mało spójne i pełne przeciwności. Jeszcze kilka miesięcy temu porzucał rap mówiąc, że nie prowadzi godnego życia w wieku 46 lat będąc muzykiem. Tymczasem teraz zapowiada kolejną muzyczną premierę.

– Poświęciłem życie muzyce, ale moje złote medale nie dają mi niestety nic. Może gdybym był sportowcem, miałbym godne życie w wieku 46 lat. Niestety wybrałem muzykę. Żałuję tego w ch*j – żalił się jeszcze w czerwcu Jędker.

W najbliższy piątek ukaże się nowy klip mało znanego artysty Andyo’ego. Gościnnie u jego boku zobaczymy Jędkera. – Kolejny raper, którego słuchałem za dzieciaka odhaczony. Super fajne przeżycie – komentuje podziemny gracz.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Impreza Kizo rozbija bank i pobija rekord frekwencji

Relacja z MTS NIGHT.

Opublikowany

 

Przez

fot. Bartek Wiski

Na YouTube MTS wylądował zapowiadany vlog z wydarzenia MTS NIGHT: 1 MILION PARTY, które jak sama nazwa wskazuje – wieńczyło przekroczenie 1 miliona subskrybentów na kanale Kizo.

Materiał video zrealizowany kamerami PapiTV bardzo dobrze pokazuje skalę i poziom organizacji eventu, które wręcz należy suplementować hasłem: [M]Y [T]O [S]POŁECZNOŚĆ. Przez teren wydarzenia, począwszy od otwarcia bram, aż po wczesne godziny poranne przewinęło się ponad trzy i pół tysiąca osób, co jest wielkim sukcesem frekwencyjnym imprezy. Na odwiedzających, poza dobrą muzyką, która nieustannie wylewała się z głośników czekały: tattoo spot, stanowiska barberskie, MTS POP UP STORE oraz boxer, przy którym można było zmierzyć się siłowo z samym Glebą! Fani Sukcesiliany oraz Kizzersów powinni być zadowoleni z całodniowego tastingu produktów, ale na szczególną uwagę zasługuje premierowa degustacja KIZO BURGER, do której kolejka nie malała, a wręcz trwała przez całe wydarzenie. Kizo rozdał fanom ponad 500 burgerów!

spacerange odpowiada za opracowanie koncepcji oraz kompleksową produkcję imprezy. MTS NIGHT: 1 MILION PARTY to znak jakości, którym agencja będzie się posługiwała w nawiązywaniu kontaktów z nowymi partnerami i budowaniem planów na kolejne wydarzenia.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Kaczor BRS chce „rozj*bać komuś czaszkę” na Fame MMA

Raper chce się dostać do federacji freakfightowej.

Opublikowany

 

Przez

kaczor brs fame mma

Kaczor BRS wraca na scenę i chce narobić trochę szumu. Oprócz pracy nad nową płytą „Lot nad kukułczym gniazdem” chciałby też zawalczyć w organizacji freakfightowej.

Kaczor BRS chce się bić

Przemyski raper przygotowuje się obecnie do zawodów Ironman Triathlon w Stanach Zjednoczonych. Ma on też aspirację zawalczenie na gali freakfightowej. – W jakiej federacji mam rozj*bać komuś czaszkę? Chcecie mnie na Clout MMA czy na Fame MMA. Are you ready to rumble… – napisał artysta.

Na razie nie wiemy, czy Kaczor tylko bada grunt czy ma już za sobą konkretne rozmowy na temat ewentualnej walki. Obecność raperów na tego typu galach nie jest czymś nowym, więc nic dziwnego, że również były zawodnik Step Records chce podjąć takie wyzwanie i przy okazji sporo zarobić.

Płyta „Lot nad kukułczym gniazdem”

Obecnie Kaczor pracuje nad płytą „Lot nad kukułczym gniazdem”, której tytuł nawiązuje do kultowej książki Kena Keseya. Raper nagrał nową płytę razem z Pafto i ukaże się ona przy współpracy z ekkipa heavywight Project, za która stoją Kizo, Jongmen i Bonus RPK.

– Nie ma srania po badejkach. Niebawem dostaniecie płytę „Lot nad kukułczym gniazdem”, którą nagrałem z moim przyjacielem @pafto_oficjalnie, która ukaże się legalnym nakładem w sklepach muzycznych w całej Polsce – poinformował BRS.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2023.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)