Sprawdź nas też tutaj

News

Kacper HTA o Grande Connection: „Niespełniony raper”

Ostry wpis szefa Ghetto Music na temat kontrowersyjnego youtubera.

Opublikowany

 

kacper hta grande connection

Grande Connection budzi swoimi filmami skrajne emocje. Tajemniczy youtuber twierdzi, że pisał teksty dla raperów z mainstreamu, a teraz wytyka im błędy, hipokryzję i przewózkę. Na jego temat w ostrych słowach wypowiedział się Kacper HTA.

W ostatnim filmie „Rap w stylu Intruz pisany w 5 minut” Grande Connection zaczął wyjaśniać raperów ze Step Records. W materiale ujawnił m.in., że pisał teksty dla czołowych wytwórni rapowych kraju. Tymczasem w tym tygodniu Kacper HTA ujawnił, że widział się osobiście z Dawidziorem, który odsiaduje wieloletni wyrok za różne przestępstwa. Jak zwykle raper spotkał się też z takimi komentarzami jak ten poniżej:

– U tego bandyty, co zaatakował bezbronną rodzinę? Grande Connection już dawno was wyjaśnił – napisał jeden z fanów w komentarzach pod postem Kacpra.

Kacper już wielokrotnie tłumaczył, że nie zamierza przestać wspierać Dawidziora, bo wciąż jest to jego przyjaciel mimo, że zrobił to, co zrobił. – Życzę wam, żeby wasi bliscy kiedy powinie wam się noga, kiedy narobicie głupot, nie zostawili was na lodzie i wspierali was bez względu na to, co w życiu nawywijacie – pisał w ubiegłym roku Kacper.

Kacper HTA ostro o Grande Connection

W odpowiedzi na powyższy komentarz jednego ze słuchaczy, Kacper wypowiedział się szerzej na temat Grande Connection. Uważa on, że Grande Connection to niespełniony raper, w którego materiałach pojawia się wiele półprawd, kłamstw i niedomówień.

– Wyjaśniać to możecie się nawzajem, w hejtingu różnicie się jedynie popularnością. Ty piszesz z perspektywy gościa, który przekręca fakty na podstawie czasopisma, które cytujesz jako kolejny, a Srande Connection chce wyjaśniać scenę, mówiąc często nieprawdziwe, niesprawdzone rzeczy. Jeśli chodzi o samą kwestie rapu to niespełniony raper, który ocenia skille emce, bo ma ból dupy, że sam w tym rapie jest nikim, a bardzo chciałby być. Ciekawe ile będzie miał do powiedzenia na żywo, jak kiedyś spotka kogoś, komu bruździł nakręcając te lamusiarskie gówno. Podejrzewam, że większość się nie wypowiada, bo nie chce dawać temu śmieciowi hajpu. Nie tylko chodzi o mnie, ale Rap w 5 minut jak AVI? Zarapuj jak Hinol? A kim ten obsraniec jest, żeby mówić mainstreamowym graczom jak wykonywać swoje rzemiosło? No właśnie k*wa NIKIM, tyle co mu zostało to nagrywanie w jakimś zapizdziałym mieszkaniu tych zjebnych wypocin – napisał szef Ghetto Music.

– Ludzie mają to do siebie, że nie są krowami i zdarza im się na przestrzeni lat zmieniać zdanie. Co innego w głowie ma człowiek 18-letni, a co innego 36. Perspektywa, punkt widzenia i wiele innych spraw, mimo że czasem się chce nie wszystko, co powiesz jest for life. A jego analizy poza sprutką do mnie, mają sporą nutkę hejtingu, bo w zasadzie chłop zasłynął jedynie z tego, że opracowuje odcinki, w których dość umiejętnie przypi*rdala się do wszystkich, wielokrotnie zwyczajnie kłamiąc, nawet jeśli w zalewie tego gówna, znajdzie się jakiś procent prawdy, to wciąż gówno dla poklasku – dodał.

96 komentarzy
96 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
get money od starych
15 dni temu

„kierowanie grupą przestępczą o charakterze zbrojnym, fałszerstwo dokumentów, podszywanie się pod funkcjonariusza policji oraz próbę zabójstwa” = „podwinęła mu się noga”… co za robak mentalny. Z tego co widać Grande nic się nie stanie po prawilniacy wolą się w kilku zrzucić na prawnika niż załatwić temat w 4 oczy aka „po ulicznemu”.

Edzio tiktokerzyna śpiewa
15 dni temu

I lecimy laki, lecgoł oraz komą i hirigoł:
-NOWOŚĆ!! Szanujmy wspomnienia szanujmy jej treść nauczmy się jedzenia
-Sekswizja to jest taki stan ałdio wideo w mojej głowie
-Ałdio widjo kala stirijo hirajem
-Oma ewiniu oma gec elajna ewiniu oma don kipa

#prawamezczyzn
15 dni temu

DOM DLA MATEK NIE POTRAFIĄCYCH UTRZYMAĆ WŁASNYCH DZIECI: Dom dla samotnych matek z dziećmi

DOM DLA OJCÓW NIE POTRAFIĄCYCH UTRZYMAĆ WŁASNYCH DZIECI: Więzienie#prawamezczyzn
15 dni temu
Reply to  #prawamezczyzn

pl-pl.facebook.com/prawamezczyzn/

30 lat pOlka = stara babcia
15 dni temu
Reply to  #prawamezczyzn

dopiero dzisiaj zaczynam doceniać czym jest życie i prawdziwa miłość

www. wykop .pl/cdn/c3201142/comment_1659438693uEFZFBKGNH0aXrEDgOK2XN,w400.jpg

Maciej
14 dni temu
Reply to  #prawamezczyzn

Ziom wygrałeś !!!

Pan Paweł
14 dni temu

Właśnie tak łaki lecgoł oraz Komą i hirigoł!!! Jedziemy!!! -NOWOŚĆ!! Szanujmy wspomnienia szanujmy jej treść nauczmy się jedzenia
-Sekswizja to jest taki stan ałdio wideo w mojej głowie
-Ałdio widjo kala stirijo hirajem
-Oma ewiniu oma gec elajna ewiniu oma don kipa. Jazda z EDZIO tiktokerzyna do wspólnego śpiewania!!! Kamą

AndrjuFakJu
14 dni temu
Reply to  Pan Paweł

Aldio widjo kala na nana… Dalej nie pamietam

Jandrzej
15 dni temu

To ten co miał dissować scenę?

Agnieszka
15 dni temu

mój mąż okazał się bezpłodny, kilka lat leczenia, prób … niestety jak był dzieckiem jajka za późno zeszły do worka i jak mówili lekarze zagotowały się i dzieci już nie będzie. Jeszcze go lekarze postraszyli, ze uważać musi żeby raka tych jajek nie dostać. Teściowa głupia małpa i tak ciągle mnie się czepiała i mówiła że tak długo wnuków nie ma bo ja nie chce i studiuję i uczę się. Chciałam zajść w ciążę a nie chciałam sper.my anonimowego dawcy i w tajemnicy przed teściową ustaliliśmy, że teść zrobi mi dziecko za syna. I tak się stało. Nikola ma już 8 lat a teraz chcę mieć drugie, więc teść jeszcze raz będzie się musiał „spisać”. Teść obiecał, że zabierze tajemnicę do grobu, my też nic nie powiemy dzieciom bo są do męża podobne.Głupia teściowa nic nie wie i jest dumna jaką córkę mąż spłodził. Mąż nie odczuwa dyskomfortu – dla niego Nikola jest jego córką choć tak na prawdę siostrą. Przypuszczam, że część niepłodnych małżeństw załatwia te sprawy podobnie

Sara
15 dni temu
Reply to  Agnieszka

Słucham?

Były mąż Agnieszki
14 dni temu
Reply to  Agnieszka

Agnieszka już dawno z nami nie mieszka.

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
15 dni temu

na dep taku ku w ciechocinku o tak,
każda pani lubi lizać ją dra
każda dzi . wka . lubi lizać ch. uja
każda kur. rwa lubi ssać

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
15 dni temu

Kacper HTA o Dawidzior: „Niespełniony raper i zwykły bandzior, przestępca.”

KALI
14 dni temu

JESTEM PRODUCENTEM. ZNAM GRANDE. SMIESZNE CO TEN CPUNEK MOWI, BIORAC POD UWAGE, ZE GRANDE PISZE DLA GIBBSA I OLIVERA OLSONA, CZYLI JEGO KUMPLI. BYŁEM WŁAŚNIE W STUDIO. ŁAPCIE TEKST Z JEDNEGO KAWAŁKA POPKA KTÓRY SIĘ JESZCZE NIE UKAZAŁ. ZAPAMIĘTAJCIE TO, ZAPISZCIE. JAK W PRZYSZŁOŚCI TEN NUMER WYJDZIE TO POTWIERDZI SIĘ TO O CZYM MÓWIĘ. GRANDE NIE KŁAMIE, NAPRAWDE PISZE DLA NICH TEKSTY.

Mam dużą kolekcję pięknych zegarków, choć czasu w ogóle nie liczę.
najchętniej bym teraz poszedł się nacpac i nie siedział nad tym co pisze./……
mam oczy zielone, pociętą mordę i poważny ze sobą problem
i sam do końca już ku**wa nie wiem czy jestem Pawłem czy Popkiem……
mam wszystko i nic, chce mi się pić – ja też tego już nie mogę
W końcu jak Kurt pier**olne se w łeb, jeszcze tego ku**wa nie zrobię/

dhake
15 dni temu

Zapomniał przygłup jak się promował hejtujac Tede, bo to było modne. I on ma czelność zarzucać komuś hate dla atencji. A dawidziorowi to się powinęła noga w sensie, że go w końcu złapali. Do piachu z tymi debilam.

Ja to x
15 dni temu
Reply to  dhake

To jest debil i nie rozumie, że hejt jest bez powodu. A tu jest ostrą krytyka gówna jakie reprezentuje.

P_Nk
15 dni temu
Reply to  dhake

To co z siebie dzisiaj wypuściłem to przekracza ludzkie pojęcie. Chyba jakichś złogów się w końcu pozbyłem. Gdyby to rozłożyć na płasko i przyłożyć miarkę to 50 cm bite. Może to jakiś rekord. No nic. Tylko dodam że zepsuła mi się spłuczka i żeby to spuścić do szamba użyłem trzech pełnych wiader wody.

Jebosław Kałczyński
14 dni temu
Reply to  P_Nk

To co z siebie wypuściłes to się nazywa sentino

Uległość Genetyczna #pentino #qutasura
14 dni temu
Reply to  P_Nk

za dużo spermy wypiłeś podczas kręcenia odcinku Premium Bukkake z twoim udziałem

Plastikowy Roleks
15 dni temu

Akurat Grande w 90% mówi prawdę. A nie odwrotnie jak to podaje Kacper HipokryTA. Stąd to stanie się do Niego. Nie wiem jak można być tak bezczelnym. Grandę jak prawie nikt ma jaja i odwagę mówić co myśli bez strzałów w niebo.

Plastikowy Roleks
15 dni temu

*sranie się do Niego

Wnuk Tedego
15 dni temu

Generalnie zgadzam się z Grande poza paroma wyjątkami ( ostatnio czepiał się Rufuza który nie jest jakimś kotem ale od niego i Małacha czuć zajawkę a kawałki z 2014 wciąż banglają) ale prawda jest taka że chłop mówi to co każdy z nas wie. Plus pomaga tym dukaczom zdobyć popularność pisząc im teksty a potem z nimi ciśnie. Pierwszy raz widzę alfonsa który potępia prostytucję

Sadomason
15 dni temu
Reply to  Wnuk Tedego

Przecież ten rufuz to kalectwo do kwadratu. O czym ty mówisz xDD grande pisał mi na patronite, ze obecnie pisze tylko dla dwóch raperów, a tak to robi teksty dla „podopiecznych wokalistów pop” i prowadzi firmę. Czyli zyje jak normalny facet.

REAL SŁUCHATZ
15 dni temu
Reply to  Wnuk Tedego

No i co z tego, że czuć zajawkę? Robią takie same wodogłowie słuchaczom swoimi tekstami i komercyjnym podejściem do biznesu jak każdy inny łak, nie broń ich zajawką, zajawkę na czepanie hajsu to akurat ma każdy o kim słyszysz, że robi rap

Metodyczny człowiek
14 dni temu
Reply to  Wnuk Tedego

Ale zajawka i bycie łaczyskiem to dwie różne rzeczy

REAL SŁUCHATZ
15 dni temu

w 100%*

Rafał z cycami
15 dni temu

Nie denerwuj się Kasper i chodź, napuściłem już wody.

Bedopies
15 dni temu

Ale się zesrał gta.

Grande
15 dni temu

Szef jednoosbowej firmy jak kali i jego mafia z sebkiem

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
15 dni temu
Reply to  Grande

Ten Seba to jest ciul baniaty

sprite700
15 dni temu

kłóci się z ludźmi w internecie jak 10letnia dziewczynka xD jak jesteś taki mądry i chętny wyjaśniać prawdę to napisz wszystkim za co dawidzior siedzi. no napisz, napewno nic poważnego nikomu nigdy nie zrobił i wszyscy twoi „hejterzy” (na moje to ludzie co mówią ci prawdę po prostu ale nwm) zamkną mordę i zaczną was szanować xDDDDDD bardzo mi się podoba też tekst o tym że „on już z wszystkimi co miał wyjaśnić to porozmawiał w 4 oczy” xDDDD białasie… i tu macie właśnie ten polski hip-hop, jakaś „ulica” jakieś „zasady” a prawda jest taka że to zwykłe dziewczynki co sie naoglądały teledysków ze stanów, jedyne co sobie potrafią powiedzieć prostow oczy to że ładnie wyglądają na bekstejdżu.

sprite700
15 dni temu
Reply to  sprite700

no a grande props, nie lubiłem gnojka z początku ale jednak biję się w pierś że robi dobrą robotę. widać że gnoja boli, niedługo ich wszystkich zacznie xD tak trzymać!

wunsz paniszer
15 dni temu
Reply to  sprite700

kurnia w punkt panie sprite
Ulica to tylko ich state of mind i imaginacje z filmów

aaaa
15 dni temu

No i się zesrał, brawo Grande jedziesz z kur.wami

REAL SŁUCHATZ
15 dni temu

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

co za kompromitacja, ale dobrze, bardzo dobrze, że piecze, Grande jedziesz z nimi, już im się pali du.pa i nie wytrzymują presji

a glamrap jazda, więcej takich komentarzy jak powyżej!

Chu
15 dni temu

Ale po co Grande ma być raperem z ujowym fanbejsem skoro i tak kosi takie same siano będąc ghostwritetem?

rafał
14 dni temu
Reply to  Chu

+ prowadzi firmę i podróżuje po europie widać ze chłop ma łeb na karku a nie jak te dukacze z polszy Buahahaha

Blog27
15 dni temu

Tylko blog27

bdo
15 dni temu

Grande Connection o HTA: „Spełniony Cwel”

B1Lą
15 dni temu

> Srande Connection chce wyjaśniać scenę, mówiąc często nieprawdziwe, niesprawdzone rzeczy.
No je wypunktuj i napisz, co nie jest w nich prawdą. Liczę, że masz na to dobre dowody.
Chyba że znowu pie.rd.olisz 😀

Poza tym, czy to ty własnie nie miałeć rozliczać polskiej sceny i że to nie będą tylko „strzały w powietrze”? 😀
To w sumie ciekawy przypadek – typ, co miał rozliczać scenę – nie wydał ani jednego utworu w związku z tym.
GC nie wydał ogółem ani jednego kawałka (jego 'rapsy jak y robione w x minut’ pomijam) i generalnie nie jest raperem, ale właśnie zaczął robić rucy i rozliczać scenę bardziej niż jakikolwiek prawilny rapsuch 😀

Ghostwriter/jutuber bardziej prawilny od rapera ulicznika… co to się porobiło 😀

Mcg
14 dni temu
Reply to  B1Lą

Grande wydał dwa kawałki Gomorra i jeszcze jeden, reszta się zgadza 😉

KALI
14 dni temu
Reply to  Mcg

To nie są jego kawałki tylko nagrywal takie spontany klientom zamiast portfolio, jak mieli się zdecydować na tekst

Kazimiesz
15 dni temu

Łaczysko typu kapsel będzie hejtować grande bo doskonale obnażył to jakimi są hipokrytami dujaczami i miękkimi faluskami props grande kapsel na śmietniki historii muzyki rap ciota z kalesonami na łbie

Maciek
15 dni temu

Kacper ty cioto komercyjna, Ave Grande jesteś mistrzem

więc jak to jest?
15 dni temu

To ten co do jednej ze swoich gównianych płyt w preorderze dodawał różowe stringi? Ulyca Sezamkowa Welcome!

Jestem tylko ciekaw, co ten błazen zrobiłby, gdyby ktoś okradł jego dom tak jak robił to dawidzioł. Nie byłoby żadnej reakcji z jego strony i do sprawcy mówiłby, że powinęła mu się noga czy raczej byłby zdenerwowany i szukałby sprawiedliwości?

Jak ja gardzę takimi wycierusami, które kierują się podwójnymi standardami to się wam w pale nie mieści. Zwykła szmata. Pełna pogarda dla takiego elementu, gdzie krzywdzą innych ludzi, ale gdy sami doznaliby czegoś takiego to najgłośniej, by krzyczeli, że źle się dzieje!

RUSSIA
14 dni temu

KIM TY KU RW A JESTEŚ PA J ACU BITY CW ELU OBROŃCO JOTUBERÓW I INNYCH SPIE RDO LIN Z PRZED MONITORA ŻEBY LUDZI UMORALNIAĆ??/
JEGO SPRAWA CO ROBI A TY SIĘ NIE WP IE RDALAJ

Cersanit
14 dni temu
Reply to  RUSSIA

Trzeba być debilem, by otwarcie popierać kryminał.

Ziominho
15 dni temu

Zesrus GTA

Tech9ine
15 dni temu

Ten śmieć pozujący na gangstera, wspiera ku*estwo, które terroryzuje uczciwych obywateli. Ten pseudo raper ma czelność coś mówić o Grande, jak duka te swoje teksty które niszczą umysły młodym ludziom. Do wanny z nim!

KALI
15 dni temu

Niespełnionym raperem to jest ON. Grande nie wydał ANI JEDNEGO SINGLA. To jak można mówić, że chciał być raperem? On pisze także teksty dla piosenkarzy, dlatego ma wy*ebane na raperów, którzy prywatnie są okropnymi ludźmi. Ja jestem PRODUCENTEM, pracujemy w znanym studio i znam Grande. On pisze teksty dla ludzi z którymi działa ten narkoman. Aktualnie realizator od nas ze studia pisze cały najnowszy album Popek Monster. Mam nadzieje, ze Grande wypuści jakieś ścieżki / wiadomości głosowe i zamknie im mordy, ale musi się liczyć z karami umownymi.
Na potwierdzenie powiem, że teksty na najnowszej płycie Popka będą w drillowo-trapowym brzmieniu. Będzie tam nagrywał dosyć depresyjne teksty, o problemach z używkami a nawet myślach samobójczych (teksty o strzelaniu sobie w głowę). Zgadnijcie kto pomagał pisać teksty dla Olivera Olsona i Gibbsa? Zagadka. Nawet jeśli Grande wyolbrzymia pewne rzeczy to mówi 100% PRAWDY jeśli chodzi o pisanie tekstów.

REAL SŁUCHATZ
15 dni temu
Reply to  KALI

akurat to z popkiem to nie było trudne do przewidzenia, nie trzeba się za bardzo obracać blisko niego czy być fanem żeby przeanalizować jak będzie wyglądał kolejny jego wysryw jeśli w ogóle będzie xD

KALI
14 dni temu
Reply to  REAL SŁUCHATZ

Chodzi o sam fakt. Popek ma często banalne teksty i nikt nie podejrzewałby, ze ktoś mu może pomagać. Nie liczę, ze ktoś mi uwierzy. Oliver olson z bor i Gibbs od fonosow, to dwie osoby którym Grande pisał. Jeszcze wiem, ze w 2019 grande jeździł do nobocoto i komuś pomagał, ale później z walczukiem ktoś zachował się nie tak

RUSSIA
14 dni temu
Reply to  KALI

CHUUJJJJJJ Z WAMI ANALFABETAMI I BITYMI PAŁAMIIII

KALI
14 dni temu
Reply to  KALI

BYŁEM WŁAŚNIE W STUDIO. ŁAPCIE TEKST Z JEDNEGO KAWAŁKA POPKA KTÓRY SIĘ JESZCZE NIE UKAZAŁ. ZAPAMIĘTAJCIE TO, ZAPISZCIE. JAK W PRZYSZŁOŚCI TEN NUMER WYJDZIE TO POTWIERDZI SIĘ TO O CZYM MÓWIĘ. GRANDE NIE KŁAMIE, NAPRAWDE PISZE DLA NICH TEKSTY.

Mam dużą kolekcję pięknych zegarków, choć czasu w ogóle nie liczę.
najchętniej bym teraz poszedł się nacpac i nie siedział nad tym co pisze./……
mam oczy zielone, pociętą mordę i poważny ze sobą problem
i sam do końca już ku**wa nie wiem czy jestem Pawłem czy Popkiem……
mam wszystko i nic, chce mi się pić – ja też tego już nie mogę
W końcu jak Kurt pier**olne se w łeb, jeszcze tego ku**wa nie zrobię/

Tommy
14 dni temu

Ojoj od lat uważam że polski rap to szambo. Grande jest osobą która mówi to głośno.
Nie trzeba być kimś w rap grze żeby mówić że gowno to gowno 🙂

Imo
14 dni temu

Podwinęła mu sie noga i Ty to wspierasz przygłupie? Zaatakowanie rodziny, w dodatku bezbronnej to jest wg Ciebie narobienie głupot ty amebo?
Raperzy kiedyś przekazywali wzorce.
Teraz przekazują najkrótszą droge do puchy albo na cmentarz.
Dzbany do kwadratu

Spermiątko na ryjątko
15 dni temu

KacperCHATAokradziona

Odb
15 dni temu

Kapsel GTA o Analde Cumnection: „Niewykąpany dukacz”

TwójStary3000
14 dni temu

„Życzę wam, żeby wasi bliscy kiedy powinie wam się noga, kiedy narobicie głupot, nie zostawili was na lodzie”.

Powinąć noga to się może komuś kto zapomniał zapłacić mandatu z fotoradaru. A nie komuś kto został skazany za kierowanie grupą o charakterze zbrojnym. Co za dno.

więc jak to jest?
15 dni temu

Chwalisz kawałki kacpełka GTA? Wszystko spoko. Nie musisz się znać na rapie, nie musisz wiedzieć jak się pisze tekst, nic nie musisz wiedzieć o technice i tak dalej.
Krytukujesz merytorycznie kacpełka GTA? To wynika z kompleksów xDDDDDDD

No ludzie kochani.

To właśnie kacpełek ty masz kompleksy skoro nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości, że 2k22 częstochowskie rymy są żałosne po całości 🙂

Hip hop jest biały
15 dni temu

Ale się koc.moł.uch uniósł. Z tego co wiadomo, to Grande mógłby być raperem, i to chyba z prawdziwej topki – lecz wybrał inną drogę zawodową. I tak mi się zdaje, że jest człowiekiem, który wie w realu co i jak, i zanim zaczął ci.snąć z tymi prym.itywa.mi i dek.lami sprawdził jak tam z plecami. Tacy jak ten pr.zyd.u.pas patologicznego Dawidziora i udawane gangole z syndromem upośledzenia alkoholowego płodu na py.sku jak Intruz, to mu mogą na warsztat skoczyć. Miejsce takich jak Dawidzior i ten jego pod.chu.ja.szczy jest w najlepszym razie w obozach pracy, jak nie w komorze śm.ierci. Sz.umow.iny i najgorsze pa.tologie.

Natalka
14 dni temu

Ale się zesrał Kacperek

Gno
14 dni temu

Oho, Kacperek pcha się chyba w aferę z grande. Odważny ruch biorąc pod uwagę że on oraz jego ciotki z Fujarosa sami nie skrobią tego gówna które grają.

Kondzio
14 dni temu

Ten Grande merytorycznie na podstawię argumentów wyjaśnia pseudo raperów pokazal na to dowody i przeczytał kilka słów w tekstach nie uważam że w czymś kłamie każdy kto ma doczynienia z ludźmi to wie to czego są zdolni żeby zaistnieć lub zarobić więc Grande ma dużo racji na pewno jest autentyczny i nie ma powodu żeby mu nie wierzyć rap w Polsce dawno się skończył teraz liczy się zysk i liczby a nie zajawka.

Turecki Przyjaciel
15 dni temu

Łaczysko. Do wanny

Ghetto stringi
14 dni temu

Beka, bo ty w środowisku, też jesteś nikim. Płyt nie sprzedajesz, na koncertach masz mniej pod sceną niż Norbi.

never
15 dni temu

Tragedia do dołu z wapnem.

John
14 dni temu

przyjaciele są właśnie od tego, by kryminalną kur*ę wyjaśnić do końca i zerwać z kryminałem wszelki kontakt. Co innego jest powinięcie nogi, a co innego świadomy kryminał. Grande na propsie, mówi 100 % prawdy. Zakłamana, nastawiona na tani zysk i poklask scena robi wszystko by najmniejszym kosztem zarobić jak najwięcej na naiwności swoich słuchaczy. Murem za Grande!

Bolo
14 dni temu

Grande jedziesz z tymi dzikusami.!!!!

Kacperekhiv2137
15 dni temu

Grande czekam na odpowiedz na to w filmie

więc jak to jest?
15 dni temu

Za oficjalne wspieranie kryminalisty powinien być jakiś wyrok. Co myślicie?

Lil Uzi
14 dni temu

Co na to PIELUCH?

Jandrzej
15 dni temu

Obrońca Adwokat ale za to firmy życia mają

Hail Grande
14 dni temu

Haha jakie to są leszcze i cfele !

Alfons z Dworca ZOO
14 dni temu

No to w końcu coś o rapie!

fefrr
14 dni temu

czemu ninie w bekowo?

GTA
13 dni temu

Gość rok temu sam chciał rozliczać scene beka z leszcza

Bowsky
14 dni temu

Czyli, „spruł” się tak, żeby się nie „spruć” …

Miss Piggy
13 dni temu

Prawda boli, Kacperku?

Edzio tiktokerzyna śpiewa
15 dni temu

Dzisiej pośpiewamy: Mam cudownych rodziców mam bo moimi przyjaciółmi są. Nowy tydzień minie nam na spiewaniu piosenki tygodnia: Kła kła kła dżestolube kła dżestolube. Komą

Bezbek
15 dni temu

Znowu pierwszy

Jaś Kapela
14 dni temu

Zakop

jan
15 dni temu

Kto to w ogole jest? xD

Lil Uzi
14 dni temu
Reply to  jan

Twój ojciec który zlał się do obornika za stodołą. Dzięki temu jesteś mordo xD

Kac Burdelmame
15 dni temu

Koper HIV o Bande Wyruchation: „Nienapełniony kuper”
Ostry analny atak szefa Dildo Music na odbyt kontrowersyjnego homoseksualisty.

Uiow
15 dni temu

Masz rację Kacper HTA ten cały grande connections jest tym jak to opisałeś youtuber niespełniony „raper” takich w tym kraju dużo jest.

Popularne