Sprawdź nas też tutaj

News

KaeN przyjął do domu ukraińskie kobiety i dzieci

„Sytuacja na dworcu jest dramatyczna”.

Opublikowany

 

fot. Patryk Szewczyk

KaeN wraz żoną pomógł uchodźcom z Ukrainy. Raper przyjął pod swój dach dwie kobiety z dziećmi, które uciekły z ostrzeliwanego przez Rosjan Charkowa.

– Wczorajsza noc była ciężka, ponieważ byliśmy na Dworcu Centralnym. Przyjęliśmy pod swój dach dwie matki z dwójką dzieci. Przyjechały z Charkowa. Sytuacja na dworcu jest dramatyczna, ale cieszę się, że tyle osób podjeżdża, zabiera matki z dziećmi do siebie. Dziewczyny przyjechały z Charkowa. Dziękuję naszym przyjaciołom, sąsiadom za pomoc. W grupie siła. Dziewczyny u nas pomieszkają, zobaczymy, co dalej. Dzieciaki od rana biegają za kotami po domu. Myślałem, że będą w gorszej kondycji psychicznej, ale są uśmiechy na twarzach. Dużo pozytywnej energii dla wszystkich dobrych ludzi – poinformował raper.

– Pamiętajcie, że dobro zawsze wraca – dodał, a niedługo później poinformował, że przyjęte przez niego dziewczyny ugotowały barszcz ukraiński. 


81 komentarzy
81 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jan boży
1 rok temu

I tak nie porucha rudy frajer.

Ukrainiec z Volynia z Rodzinom
1 rok temu
Reply to  Jan boży

Jak jest po polsku Bankomata bom potrzebuje wyjac dofinansowanie 5500 na drobne wydatki

Payton
1 rok temu

Tylko nie puszczaj im swojego pseudo rapu, bo spierdolą

Benek z Pitbulla. Akumulator na jajach
1 rok temu

Beka z każdego śmiecia, który pucuje się tym tematem.

Śmiać mi się chce z tych kurew, bo o ile dobrze pamiętam to kilka lat temu sprzeciwiali się otwarcie temu, by Polska przyjmowała uchodźców wojennych z Bliskiego Wschodu, a teraz nagle nie mają problemu, by Polska w ciągu dziesięciu dni przyjęła ponad milion osób…To chyba już wiecie po co był spis powszechny z dużym naciskiem na pytania o metraż, mieszkani i liczbę pokoi.

Ukrainiec + dla każdego Polaka robaka 🙂 Tak to się kurwa skończy.

A pomyślcie sobie, co się stanie, gdy ich przyjdzie dajmy na to trzy miliony…Gdzie się ich wszystkich upchnie? Do bagażnika? Włącznie myślenie, bo na każdym kroku jesteście rolowani.

Hahahaha
1 rok temu

Cebulaki i myślenie hahahahah

twój stary to mój kolega gej
1 rok temu

ty kurwa mieszańcu jamnika z ratlerkiem, naprawdę cię napierdalali od dziecka i blokowali dostęp do wiedzy czy jaki chuj, z bliskiego wschodu mieli przyjechać brudasy, co się różnią od naszej kultury kurwa wszystkim, a ukraince mają więcej wspólnego z naszą kulturą, niż ty z całą rodziną psich chujów wzięta

żymianie z żądó
1 rok temu

Ale ty masz świadomość, że czym innym jest przyjęcie raptem kilku tysięcy „brudasów”

niż na razie ponad milionów fanów bandery w ciągu 10 dni?

Nie widzisz różnicy w skali?

Tata profesora trapu
1 rok temu

No mają jak ci zajebac kosę w plecy, taki koń trojański

Tata profesora trapu
1 rok temu

To są zwykle kurwy, z naszą kultura Maje tyle wspólnego ile ktoś wsadzi w te dziury ukraińskie

PItalador
1 rok temu

No i co, jak mam 5 mieszkań to co mi niby zrobią?

żymianie z żądó
1 rok temu
Reply to  PItalador

Jedno ci zostawimy, a cztery zajebiemy.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 rok temu

Benek stary zdymany pies zdechł na zawał nic swiata nie widział nic nie czytał typowy psiarski z sekcji kryminalnej amfetamina i wudeczka jak Sławek… ociezałe umysłowo milicjanty

Stado baranów
1 rok temu

Gościu, propsy za wypowiedź!!! A gdzie się ich upchnie??? Proste, że wyjebią z domu nas z chaty jesli:
a) masz zadłużone mieszkanie
b) masz nie wykupione mieszkanie
c) jesteś niezaszczepiony( nasz prezydent Żydek wprowadził przymus szczepień gównem)
I tak daleeeeejj…..

Benek z Pitbulla. Akumulator na jajach
1 rok temu
Reply to  Stado baranów

Słuszna uwaga. Tak może być. A jeszcze ciekawiej wygląda to, że końcem zeszłego roku były prace nad ustawą odnośnie prawa pracy wobec obcokrajowców…Czy to czysty zbieg okoliczności czy może oni już w tamtym roku wiedzieli, że coś będzie grane i będzie taki napływ? Jak dla mnie to nie może być przypadek…Tworzyć prawo na kilka miesięcy przed nim to się stanie? Niemożliwe.
W UE na razie nie mówi się nic na temat relokacji, więc wysoce prawdopodobne, że ci ludzie zostaną tutaj już na zawsze…miliony kurwa, rozumiesz???
Polecam sprawdzić projekt „Niebiańska Jerozolima”.
Icki chcą się urządzić na Ukrainie, więc wojna to dla nich idealna opcja, by przesiedlić stamtąd miliony ludzi, które przyjdą do Polski…

kredensik to cwel
1 rok temu

tak wyjebia was z chaty bezpłciowe szmaty, historia nie uczy tego żeby w kółko rozpamiętywać co się działo, tylko tego żeby takich błędów nie robić po raz kolejny, jesteś takim niedorozwiniętym śmieciem, że matka pewnie cie napierdala dla przykładu kilka razy dziennie drewnianym tłuczkiem jebany robaku, poczytaj sobie jak już przytaczasz temat upy i bandery, co polskie wojsko robiło, chyba że jesteś tak bardzo ograniczonym szczurem, że stara cie nie nauczyła czytać tylko wmówiła ci że upa i bandera robili takie rzeczy, a polacy nic nikomu nie zrobili, ruchaj sie z matka dalej a wyjdziesz na ludzi zjebie, jak polacy do anglii wyjezdzali to co, tez wyjebali angolów z domów, że takie śmiecie jak wy w ogóle mają prawo głosu to jest nieprawdopodobne, pracuje na codzien z ukraincami, nikt nic do polaków nie ma, wiedzą co się stało, i nie są z tego dumni, ale co taki ciemnogród może wiedzieć, pewnie siedzisz szczurze na murku z żubrem i pierdolisz kocopoły, taki z ciebie polak, tfu

Benek z Pitbulla. Akumulator na jajach
1 rok temu

Tej, a czy ja gdzieś napisałem, że żołnierze przeklęci byli bez skazy, ty kurwo jebana? 🙂

JEBAĆ CIĘ KURWO PARALIZATOREM DO SPODU, AŻ WYZIONIESZ DUCHA 🙂

Stado baranów
1 rok temu

Nic nie dzieje się przypadkiem kolego, twoje gdybanie jest w stu procentach uzasadnione. Najśmieszniejsze, że przytoczyłem teraz słowa Włodiego (on zapewne też dołączy do tego teatrzyku, będzie pomagał banderowcom itd.,
napisze więcej – jestem przekonany, że już w nim uczestniczy), lubiłem go posłuchać w czasach, gdy jeszcze nie byłem świadomy sytuacji i całego tego gówna(mówię o większej części historii, nie tylko tego co jest teraz na czasie), szanowałem go(mimo, że treść kawałków w większości posiadało chociaż jedno słowo związane z trawą), nie byłem nigdy psychofanem, chociaż sam mając 31 lat, paliłem przez 16. Do nie dawna psychofanem byłem tylko VNM’a( dzisiaj wiem, że on też się zeszmaci, jednak skille ma ( myślę, że to zasługa kierunku, który obrał na studiach i tego, że szybko zaczął przygodę z rapem ze Stanów) i nikt nie powie mi, że nie, tylko debil tak zrobi, Tomek umie w rapy doskonale, w R&B też się odnalazł).

Stado baranów
1 rok temu
Reply to  Stado baranów

Sorry za haos w wypowiedzi( i tak zachowałem tu większy porządek niż większość komentarzy;)), piszę na szybko. Wracając do kolegi wyżej i tematu – masz rację, ja też ją mam, pozdro dla kumatych ludzi, wojna domowa nadchodzi, dożyliśmy najgorszych czasów, a technologia nas zabije:(((((((((((( P. S. Jeśli ktoś nie wierzy to jego sprawa, nieświadomością przyczyniacie się do tego, że będzie jeszcze gorzej, nie przepraszajcie mnie nawet, gdy plan się spełni niebawem!

Benek z Pitbulla. Akumulator na jajach
1 rok temu
Reply to  Stado baranów

Dokładnie, my zwykli ludzie zapłacimy niestety wysoką cenę za te kurwy polityczne, które mają nas za nic. Jebać ich. Pozdro.

TEORIA SPISKOWA
1 rok temu

NO NIBY SPOKO, TYLKO PO CO ŻYDOM BYŁABY UKRAINA? PRZECIEŻ JUŻ I TAK SIEDZĄ TAM ICH KONCERNY PALIWOWE CHOCIAŻBY.

Benek z Pitbulla. Akumulator na jajach
1 rok temu

Chodzi o ziemię. Izrael liczy blisko 9 mln ludzi, ale z każdej strony kraje arabskie o łącznej liczbie 100 milionów mieszkańców…Ciepło im się robi i istnieje teoria, że szukają nowego lokum tj. ziemi. Ukraina jest dla nich najlepsza vide żydzi chazarscy, dostęp do morza, do złóż i nowego szlaku z Chin.

TEORIA SPISKOWA
1 rok temu

NO DOBRA, MA TO SENS. ALE CO Z UKRAIŃCAMI? Z OBSERWACJI MOJEGO OTOCZENIA MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE JEDNAK WIELU Z NICH JEST PATRIOTAMI I NIE ZA BARDZO CHCE OPUSZCZAĆ SWOJĄ ZIEMIĘ, BĘDZIE ICH TRUDNO STAMTĄD WYKURZYĆ

Benek z Pitbulla. Akumulator na jajach
1 rok temu

Przypomnij mi, ile osób stamtąd spierdoliło od początku „wojny”. Ponad dwa miliony? 🙂 To mało? To dopiero początek, bo jestem przekonany, że więcej spierdoli. I tak to się robi. Akcja przesiedleńcza w białych rękawiczkach.

TEORIA SPISKOWA
1 rok temu

POZA TYM ICH ELITKA GNIEŹDZI SIĘ W STANACH, GDZIE RACZEJ NIE MA ŻADNYCH ZAGROŻEŃ DOOKOŁA, W DODATKU AMERYKAŃSKIE ZIEMIE OBFITUJĄ W RÓŻNE ZŁOŻA. CHYBA ŻE NA UKRAINIE ODKRYLI COŚ, O CZYM NA RAZIE NIE WIEMY.

Kutanoid z Marsa
1 rok temu

Taki to pożyje, najpierw ukradł eminemowi tożsamość, a teraz jeszcze będzie jebał te dwie ukrainki, żonę i dzieci tych ukrainek

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 rok temu

Biedne dzieciaki 🙁 prosze ich w to nie mieszac!

Lucjan
1 rok temu

Myślę że nie będzie ich ruchał jak już to z podczajki będzie trzepał chuja jak te będą brać kąpiel albo wąchając ich spocone majteczki będzie pocierał swego kabla

Hobbit z shire
1 rok temu

No japierdolę znowu będzie mieć okazję przebierać się w damskie ciuszki szafa z narni kurwa reaktywacja 😀

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 rok temu
Reply to  Hobbit z shire

a co on po koce miał jazdy na crossdressing ? huh co ta koka robi z chłopami :-[

Hehehe1991
1 rok temu

Tez mam trzy w domu i mam ciągnięcie i ruchanie trzy razy dziennie i jeszcze 3600 za free hehe najlepszy interes

Huj do dupy
1 rok temu
Reply to  Hehehe1991

A dupa cie nie boli?

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 rok temu
Reply to  Hehehe1991

jak 3600??

Łowca zjebów
1 rok temu
Reply to  Hehehe1991

Nie szkoda ci tak wykorzystywać swoją matkę, siostrę i córkę?

Sentino
1 rok temu
Reply to  Łowca zjebów

Raczej ojca i dwóch braci, trzy flety opierdala na raz

cymbau
1 rok temu
Reply to  Hehehe1991

a co to jest kurwa 3600 typie wiecej to ja płace za leasing niezbyt kozackiej fury i tak lol

Siekiera
1 rok temu

Będzie mógł je grzmocić

Codowiec
1 rok temu

spoko ale to niezmienia faktu, że jakby eminem miał cię na wysiągniecie reki to by przyjebał za xerowanie

KaEN
1 rok temu
Reply to  Codowiec

Moje analne ego znów namawia mnie do złego

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 rok temu

teraz zobaczy jak to jest miec prawdziwa kobiete a nie wywłoke w domu ciekawe czy wini wielki empata pzygarnie kogos do tej wielkiej pustej chaty starego kawalera

U god
1 rok temu

Promo już jest. Teraz tylko czekać na zyski. I do tego1200zł miesięcznie za głowę z pieniędzy podatników zajebiesz.

Pozytywny Dawid Ozdóbka
1 rok temu

KaEN a może wyskoczysz do ringu z pozytywnym Ozdóbką?
Zapraszam do gry…. odważysz się?
#gra
#indygo
#pozytywnyozdóbka
#famemma
#boxdel
#wojtek gola

Norman pałka
1 rok temu

Wyjdź ze mną kurwo

Don Kasjo Król
1 rok temu
Reply to  Norman pałka

Śmiej się śmiej jak rudy rudy gej

Marcin Najman
1 rok temu

W te 10 sekund bede cie miał kuuurrrrrrwa w bocznej, dosiadzie albo w gardzie.

Jacek Murański
1 rok temu
Reply to  Marcin Najman

Dawaj kurwo do klatki rzymskiej z łokciami, 10sekund i cie nie ma. Zobaczysz co mi dała legia cudzoziemska.

Bonus BGC
1 rok temu
Reply to  Marcin Najman

Chyba na chuju klepiąc w lewe jądro

Japczan
1 rok temu
Reply to  Bonus BGC

Zamknij pizde, nawet ja cie rozjebałem, wojowniku z trondheim hahahaha

Amadeusz Ferrari
1 rok temu
Reply to  Japczan

Ide po was wszystkich. Rozjebie was. nie ty nie on to ja jestem prawdziwym władcą piekieł

Alanik
1 rok temu

Taki jesteś kozak to dawaj pizdo

kredensik
1 rok temu

KAEN brawo! Dumna postawa. A CCC Paluch kogo przyjal? Albo co przyjal? Pewnie kutasy w dupe jak jego podopieczny Kobik w pewna mefedronowa noc w klubie Prozak. Ot jebany obronca rapu. Co on bronil? Jeden kurwa diss na FOKUSA, i dalej 15 lat kariery na farmazonie obrony rapu. jebac go maczetami.

kredensik to cwel
1 rok temu
Reply to  kredensik

twój stary był widziany ostatnio z rafaael jak ciągnął mu pento, a w kolejce stał jeszce adrian polak, więc może ogarnij starego, i dopiero pozniej sie czepiaj palcówki o to czy broni polskiego tango czy nie

fiutek
1 rok temu

jak ten kondon w ogóle funkcjonuje dalej w rapie, kto go kurwa w ogóle słucha

Kaczor brs
1 rok temu
Reply to  fiutek

Twój stary

Skurwiel
1 rok temu
Reply to  Kaczor brs

Twój stary pijany na plecach

KLEJNOT NILU
1 rok temu

EMINEM PROPS DOŻYWONI, nie to co ci polscy raperzy co płytę charytatywną chcą nagrywać

A WŁAŚNIE, wiadomo już co na to paluch?

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 rok temu

Piekne zachowanie nie ma co pierdolic a plerozki smakowite zajebiscie sie zachował.

Profesoooor traaaaapu zwykły huj do szczania
1 rok temu

Zjedź mi na ręcznym

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 rok temu

Popros ciepłote ja nie jestem ani Bi ani Homo nie kreca mnie siuraki :-[ na bank kogos znajdziesz w tym klimacie zobacz na forum ONR albo PiS

Profesoooor traaaaapu zwykły huj do szczania
1 rok temu

Wypierdalaj przegrywie

Chad Jakimowicz
1 rok temu

PiS to ci jebali starą w słoneczku. Była ta sławna afera kilka lat temu.

antek hejter
1 rok temu

propsy Dawid

Git Potwierdzacz
1 rok temu

Szacunek

Poznań
1 rok temu

Dzięki Putinowi wielu zaropiałych kawalerów w końcu zamoczy przyjmując pod swój dach zdesperowane ukrainki.

Bajger Tonzo
1 rok temu
Reply to  Poznań

Jestes jednym z nich

Poznań
1 rok temu
Reply to  Bajger Tonzo

No niestety od 2006 roku jestem zmuszony ruchać tą samą.

Eldoka na Wolno
1 rok temu
Reply to  Poznań

Urwało ci wtedy rękę?

Poznań
1 rok temu

Nie,poznałem twoją starą

Mefedronowy żul
1 rok temu

KaeN przyjął do burdelu ukraińskie kurwy i transy

Ukrainiec z Volynia z Rodzinom
1 rok temu

Mieszkanko super , polska sluzba jest posluszna ,widly mam pod reka

Popularne