Sprawdź nas też tutaj

News

KaeN z megafonem na warszawskiej „patelni”

Raper i Glivitune Festival szykują nietypową formę promocji płyty „ON”.

Opublikowany

 

Organizatorzy Glivitune Festival w nietypowy sposób promują swoje wydarzenie. Wraz z gwiazdami Festiwalu szykują niespodzianki dla fanów hip-hopu. Pierwszym artystą, który włączył się w działania związane z Festivalem jest KaeN.

13 lutego (czwartek) o godz. 17.00 na warszawskiej „patelni” (plac przy wejściu do Metra Centrum) planowana jest premiera nowej płyty „ON”. Ponad godzinny performerce będzie okazją dla przechodniów do zabawy tekstem z najnowszego singla artysty, a także nagraniem teledysku. Video emitowane będzie w social mediach. Wydarzenie poprowadzi sam KaeN wyposażony w megafon z nieodzownym atrybutem czyli maską – alter ego D.ave’a.

Tego dnia po okazyjnej cenie będzie można również kupić płytę „ON” oraz bilety na Glivitune Festival. Pieniądze zbierane ze sprzedaży będą przekazane Fundacji Spełnionych Marzeń. KaeN odwiedzi również szpital onkologiczny gdzie przekaże zebrane środki.

KaeN

KaeN – związany ze sceną od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie solowe płyty: „Żyj albo umieraj” oraz „Sztuka ulicy”. Charakterystycznym znakiem rozpoznawczym stała się czarna maska odzwierciedlająca alter ego. 28 września 2012 roku ukazał się oficjalny debiut „Od kołyski aż po grób” nakładem Prosto Label. 14 lutego 2014 roku odbyła się premiera czwartego solowego albumu 2CD pt: „Piątek 13-go”. Kolejne płyty to wydana w 2015 r. „Tylko Śmierć może mnie zatrzymać”, „Debiut” z 2016 i „2020” z 2019.

Płyta „ON”

„ON” to kolejny długogrający album artysty – następca krążka „2020”. Album składa się 15 premierowych utworów. Gościnnie na płycie pojawiają się: Zbuku, Epis Dym KNF, Opał, Flora Bugs, B.R.O. Raper ponownie zakłada maskę i w pierwszym singlu „Namawia do złego”.

Przedsprzedaż płyty trwa na stronie Altereggo.pl.

Glivitune Festival

Glivitune Festival – jedno z największych wydarzeń muzycznych branży Hip– Hopowej w Polsce w 2020 roku. Na scenie w Gliwicach wystąpią m.in.: Tymek, Żabson, Bedoes, KaeN, Kali, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Małach & Rufuz, Grubson, Malik Montana, Solar, Białas, Smolasty, TEDE i Sarius. Czołówkę szeroko pojętego polskiego Hip – Hopu uzupełnią Fejzjestm, Abradab.

Szczególnym koncertem będzie Tribute dla Magika z udziałem Fokusa & Rahima i kilka związanych z tą częścią Festivalu technologicznych i wizualnych niespodziankach. Po raz pierwszy w Polsce zostanie wykorzystana i zaprezentowana technologia w formie pokazu multimedialnego, który będzie nawiązywał i uwieczni historię polskiego hip – hopu. W związku z przygotowaniami niespodzianki został zmieniony termin Festivalu na daty kwietniowe.

line-up Glivitune Festival

24 kwietnia: Tymek, Malik Montana, TEDE, KaeN, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Abradab, Fokus & Rahim, Fejzjestm, Małach & Rufuz.

25 kwietnia: Grubson, Żabson, Smolasty, Sarius, Bedoes, Solar, Białas, Kali. Czołówkę szeroko pojętego polskiego Hip – Hopu uzupełnią: Fejzjestm,– Tribute dla Magika. Dwudniowy Festival rozkręcą ‚Popkiller Młode Wilki 7 Showcase.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Rzecznik Prasowy

Wstyd, ze takie beztalencie ma jeszcze swoich sluchaczy.
Ludzie ogarnijcie sie i nie klikajcie w ten syf.

WnukTedego

Kali na jednej scenie z Bedoesem. Koniec kariery

ProofesorNauk aka cydży

Rzecznik a ty może byś bolca potrzebował w dupsko co? Ja ci to mogę dać, a za darmo. 23 cm pięknie znika w odbycie. Rozważ moją propozycję.

EnoHoNo

KaeN z językiem na rafalaskiej „patelni”

Raper i Wanne Festival szykują nietypową formę promocji pyty „ON”.

Mateusz Borek

ON – olej napędowy?

Odb

KaeN z wibratorem w warszawskiej „wannie”

Bozia

KPSN w Def Jam, a wy o jakimś chujowym błaźnie.

Wiking17
Daniel Now.
NiezalenzyPodziemie2020ROK

https://www.youtube.com/watch?v=QnrJUCgmeAQ

https://www.youtube.com/watch?v=QnrJUCgmeAQ

🙂 🙂 🙂 🙂

SPRAWDZ TO BRACIE I SIOSTRO I ZOSTAWCIE WSZYSCY ŁAPKE W GÓRE WSZYSCY 🙂

pacino aldente

ludzie z pracy ida to ten bedzie meczyl bule ta kakofonia .. no ta nie sluchaja sami to trzeba puscic na przymus moze sie jakies gimby zleca .. tfu kurwa na ta wasza tworczosc wysrana z dupy

Bedoesik

KałeN z megafiutem w dupie

ProofesorNauk aka cydży

Bedoesik a ty może byś bolca potrzebował w dupsko co? Ja ci to mogę dać, a za darmo. 23 cm pięknie znika w odbycie. Rozważ moją propozycję.

Rozpalona Cipka Babci Zosi

Kałen z maską na twarzy podczas zbiorowego gang bang i pedzie zlewający mu się do dupy

Małolat K2

Kałen chodź do mojej wytwórni. Będziesz gwiazdą męskiego kina.

Kac Burdelmame

KaŁeN z nagim kutafonem w Warszawie robi ”patelnie”
Zboczeniec i BiSextune Festival szykują nietypową formę antykoncepcji „ONO”.

Cygan

KaeN z kutafonem na warszawskiej Pradze

Popularne