Sprawdź nas też tutaj

News

Kartky osiągnął największy sprzedażowy sukces w karierze

Reprezentant QueQuality lada chwila wyda kolejny album.

Opublikowany

 

fot. @a.kawa777

2 sierpnia do sklepów trafi nowa płyta Kartky’ego „Dom na skraju niczego”. Zostanie on wydany nakładem wytwórni QueQuality. Tymczasem poznaliśmy wyniki sprzedażowe poprzedniego albumu rapera „Black Magiic”. Kartky osiągnął najlepszy sprzedażowy sukces w karierze.

Kartky „Black Magiic” złotą płytą

„Black Magiic” to siódmy studyjny album rapera urodzonego w Bytomiu. Ukazał się on 14 grudnia 2018 roku nakładem oficyny należącej do Quebonafide. Zadebiutował na 9 miejscu krajowej listy OLiS.

Po ponad półrocznym pobycie w sklepach krążek uzyskał status złotej płyty. Oznacza to, że osiągnął on sprzedaż 15 tysięcy sztuk. To pierwszy tak duży komercyjny sukces Kartky’ego. Do tej pory raper nie zdobył podobnego wyróżnienia. – Mamy złoto za album ,,BLACK MAGIIC”! Dziękujemy z całego serca wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu w imieniu @kartkymusic i naszym. Idziemy dalej po swoje. – poinformowała wytwórnia QueQuality.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Rzecznik Prasowy

Ochlejpapa, ale wypracowal sobie swoich odbiorcow. Muzyka przesiaknieta melancholia i smutkiem to nie do konca styl, ktory mi siada. Trzeba natomiast przyznac, ze wsrod Planow Be i innych wyjacych dziewczynek z QueQuality pozostal na swoj sposob autentyczny.

SYN TEDEGO

Pierdolisz kurwa jak potłuczony

MOSIEK KACZYŃSKI

Dokładnie zamknij morde śmieciu

Michał co cię tak porobiło?

Szkoda, że moralnego sukcesu nigdy nie odniósł i nie potrafił wrócić do swojego rodzinnego miasta Bytomia i spojrzeć w twarz ludziom, którzy do dzisiaj oskarżają go o dziwne sprawy, Kuba J. vel Kartky dlaczego nie chcesz załatwić swoich niepozałatwianych spraw? Zarobiłeś pieniążek i zapomniałeś o tym kim byłeś? Zwykłym nażelowanym łakiem, który żeby zrobić karierę musiał podeptać swoich przyjaciół i uciec z rodzinnego domu?

Chcę, żebyś wiedział, że kogo obecnie nie zapytasz na Bytomiu to każdy o tobie mówi jak o oszuście, frajerze i zdrajcy, zniknąłeś z Bytomia ale twój smród tu nadal pozostał, szkoda, że nie chcesz tego wyprostować ani wyjaśnić w jakikolwiek sposób, Quebonafide chyba nie wie z jaką mendą ma do czynienia…

ProfesoorNauk

Polecicie jakiegoś dobrego chirurga? Odbyt mi wypada a do tego zwieracz mi nie trzyma

Wasz ziom

A ja chciałem pozdrowić wszystkich chłopców z dużymi kuśkami

Wasz ziom

Co za parówa się pode mnie podszywa. Typie weż sobie wymyśl kwyse, albo chociaż pisz sensowne komntarze bo jesteś zwykłym podrabiańcem… Jeszcze cieciu pisałeś z małej litery teraz nagle zmieniłeś.

Wasz ziom

LGBT+Hiv w Polsce rośnie w siłe więc nie dziwi mnie wzrost sprzedaży takich wytwórni jak GejQuality czy BDSM Maffija…

Jakamakatakasaka

Ofc, tylko stoparekords i krzywo, kocham smak ulicy

Odb

Osiągnięto największy sukces sprzedaży kartek

Popularne