Sprawdź nas też tutaj

News

Kartky osiągnął największy sprzedażowy sukces w karierze

Reprezentant QueQuality lada chwila wyda kolejny album.

Opublikowany

 

fot. @a.kawa777

2 sierpnia do sklepów trafi nowa płyta Kartky’ego „Dom na skraju niczego”. Zostanie on wydany nakładem wytwórni QueQuality. Tymczasem poznaliśmy wyniki sprzedażowe poprzedniego albumu rapera „Black Magiic”. Kartky osiągnął najlepszy sprzedażowy sukces w karierze.

Kartky „Black Magiic” złotą płytą

„Black Magiic” to siódmy studyjny album rapera urodzonego w Bytomiu. Ukazał się on 14 grudnia 2018 roku nakładem oficyny należącej do Quebonafide. Zadebiutował na 9 miejscu krajowej listy OLiS.

Po ponad półrocznym pobycie w sklepach krążek uzyskał status złotej płyty. Oznacza to, że osiągnął on sprzedaż 15 tysięcy sztuk. To pierwszy tak duży komercyjny sukces Kartky’ego. Do tej pory raper nie zdobył podobnego wyróżnienia. – Mamy złoto za album ,,BLACK MAGIIC”! Dziękujemy z całego serca wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu w imieniu @kartkymusic i naszym. Idziemy dalej po swoje. – poinformowała wytwórnia QueQuality.

 
12 komentarzy
12 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Rzecznik Prasowy
1 rok temu

Ochlejpapa, ale wypracowal sobie swoich odbiorcow. Muzyka przesiaknieta melancholia i smutkiem to nie do konca styl, ktory mi siada. Trzeba natomiast przyznac, ze wsrod Planow Be i innych wyjacych dziewczynek z QueQuality pozostal na swoj sposob autentyczny.

SYN TEDEGO
1 rok temu

Pierdolisz kurwa jak potłuczony

MOSIEK KACZYŃSKI
1 rok temu
Reply to  SYN TEDEGO

Dokładnie zamknij morde śmieciu

wY DZIEWIONY!
1 rok temu

Najgorsze Przygłupy, Cwele Bite do Wora…!!!

Wasz ziom
1 rok temu

jeszcze został stary i menele spod monopola. Powodzenia mordo, dasz radę. Cum Fiesta

Michał co cię tak porobiło?
1 rok temu

Szkoda, że moralnego sukcesu nigdy nie odniósł i nie potrafił wrócić do swojego rodzinnego miasta Bytomia i spojrzeć w twarz ludziom, którzy do dzisiaj oskarżają go o dziwne sprawy, Kuba J. vel Kartky dlaczego nie chcesz załatwić swoich niepozałatwianych spraw? Zarobiłeś pieniążek i zapomniałeś o tym kim byłeś? Zwykłym nażelowanym łakiem, który żeby zrobić karierę musiał podeptać swoich przyjaciół i uciec z rodzinnego domu?

Chcę, żebyś wiedział, że kogo obecnie nie zapytasz na Bytomiu to każdy o tobie mówi jak o oszuście, frajerze i zdrajcy, zniknąłeś z Bytomia ale twój smród tu nadal pozostał, szkoda, że nie chcesz tego wyprostować ani wyjaśnić w jakikolwiek sposób, Quebonafide chyba nie wie z jaką mendą ma do czynienia…

ProfesoorNauk
1 rok temu

Polecicie jakiegoś dobrego chirurga? Odbyt mi wypada a do tego zwieracz mi nie trzyma

Wasz ziom
1 rok temu

A ja chciałem pozdrowić wszystkich chłopców z dużymi kuśkami

Wasz ziom
1 rok temu
Reply to  Wasz ziom

Co za parówa się pode mnie podszywa. Typie weż sobie wymyśl kwyse, albo chociaż pisz sensowne komntarze bo jesteś zwykłym podrabiańcem… Jeszcze cieciu pisałeś z małej litery teraz nagle zmieniłeś.

Wasz ziom
1 rok temu

LGBT+Hiv w Polsce rośnie w siłe więc nie dziwi mnie wzrost sprzedaży takich wytwórni jak GejQuality czy BDSM Maffija…

Jakamakatakasaka
1 rok temu
Reply to  Wasz ziom

Ofc, tylko stoparekords i krzywo, kocham smak ulicy

Odb
1 rok temu

Osiągnięto największy sukces sprzedaży kartek

Popularne