Sprawdź nas też tutaj

News

Kolejny raper w filmie „Kobiety Mafii 2”

Patryk Vega stawia na hip-hopowców.

Opublikowany

 

Plakat filmu "Kobiety Mafii"

Kilka dni temu ruszyły zdjęcia do kolejnego filmu Patryka Vegi „Kobiety Mafii 2”. Jak dowiedzieliśmy się niedawno w produkcji kolejny raz zobaczymy Sobotę, który wystąpił w pierwszej części filmu, a na koncie ma także rolę w „Totemie”. Teraz dołączył do niego kolejny raper.

W „Kobiety Mafii 2” zobaczymy również innego reprezentanta Stoprocent – Bonsona. Raper pochwalił się na Instagramie zdjęciem z reżyserem filmu, Patrykiem Vegą. Na razie nie wiemy w jakiej roli zobaczymy autora albumu „Postanawia umrzeć”. Przypomnijmy, że Sobota wcielił się w postać gangstera „Kosy”.

Film „Kobiety Mafii” opowiada historię Grupy Mokotowskiej z perspektywy żon, córek i partnerek. W jednej z głównych ról wystąpiła Olga Bołądź. Wcieliła się w Belę, byłą funkcjonariuszkę policji, która otrzymuje od ABW zadanie rozpracowania grupy handlującej narkotykami. W drugiej odsłonie produkcji na ekranie oprócz Soboty i Bonsona pojawią się m.in. Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska i Michał Karmowski. Film wejdzie na ekrany kin w lutym 2019.Bonson i Patryk Vega film Kobiety Maffi 2

Bonson powołał do życia „Gruz Brothers”

Duże plany wydawnicze na ten rok ma Bonson. Po wydaniu w styczniu solowego albumu „Postanawia umrzeć”, raper wypuścił w sierpniu kolejny krążek spod szyldu BonSoul, nagrany wspólnie z producentem Soulpete’em.  Na scenie pojawi się także niedługo nowa supergrupa, w skład której wchodzą Bonson, Głowa PMM oraz TKzetor. Ich album został zatytułowany „Gruz Brothers” i jest już zamknięty. Lada chwila powinniśmy otrzymać pierwsze przecieki na jego temat. Po wydaniu tych dwóch materiałów Bonson zamierza zabrać się później za kolejną solową płytę.

8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Łakkiller
4 lat temu

Wytatuowanie mordy w końcu się oplaci, będziesz mógł zagrać tego patusa, cpuna albo wieznia, może nawet dadzą powiedzieć jakieś zdanie.

cydży
4 lat temu

jaki raper , jaki film, to hiphopolowy tłuk, kobiety mafii to zwykle gowno dla bezmozgow typowych biednych polaczkow co nie maja pomyslow na siebie ,co po robocie na kasie albo innej budowie wracaja do zatechlego bloku wlaczaja tv i nakurwiaja sieczke do nocy

gsdgdsgsdgsg
4 lat temu

Najgłupszy film jaki kiedykolwiek widziałem gdzie opiekunka do dzieci zostaje największym bandziorem zabijaką beka w chuj ale wszystkie grażyny na 500+ podjarane

REklam
4 lat temu

taktyka jest prosta, kazdy kto ma fanpage i moze dostac role chocby zula co pyta o szluga w metrze i zostaje pociagniety z bara, ten dostaje 3, 4 plan i statystowanie. Strategia prosta. Dla tych roznych ludzi, co nie są aktorami to puca, fame i zaszczyt, a film ma darmową reklamę. Jeżeli te drobne role mieliby dostać jakies aktorzyny z teatru awangardy w zadupiu mniejszym to równie dobrze te drobne role zagra amator, a reklama jest za fryty i potężne zasięgi. Potem taki (nie mowie, ze ten raper, bo nie znam goscia i nie chce obrazac) osobnik powie 2 zdania, poda kurtke z szatni, czy wpadnie w auto na pasach, ale Grał u Vegi? Grał! Fame dojebany yhmmmmm!

massivewp
4 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=VI7EMr8qy5A

Kolejny battle z polskimi napisami.

Pewny siebie Calicoe z Detroit, z powiązaniami z Black Mafia Family,
debiutujący w kanadyjskiej lidze King Of The Dot, zmierzył się tym
razem z trzymającym w tamtym czasie mistrzowski pas KOTD Pat Stay’em
z kanadyjskiego Dartmouth w Nowej Szkocji.

Potyczka określona mianem „bully battle” – czyli walką tyranów.
Nie mogło się w niej obyć bez podwyższonego ciśnienia…
Z resztą zobaczcie sami!

whoy
4 lat temu

w sumie to mnie to pierdoli

MASA
4 lat temu

Kurwa Vega chuja ma pojęcie o mafii a kręci filmy

18:43
4 lat temu

Zarobi więcej

Popularne