Sprawdź nas też tutaj

News

Korki ujawnia tracklistę i okładkę albumu „Sukces”

Wiemy w jakiej wytwórni zwycięzca „ŻywegoRapu” wyda nową płytę.

Opublikowany

 

Korki

Korki ujawnia front okładki oraz tracklistę najnowszego albumu, który stworzył wraz z Kopikiem. Płyta „Sukces”, nagrana w MacabrisMix, zostanie wydana nakładem Altereggo Records. Niebawem rusza przedsprzedaż.

Korki x Kopik – „Sukces” to album zróżnicowany pod względem wokalnym oraz tematyki utworów. Spójności materiałowi nadają nowoczesne bity utalentowanego producenta o pseudonimie Kopik.

Tracklista

01. Kopik na bicie
02. O nieee
03. Invictus
04. Kfiaty i Hfasty (feat. Peceet, Samer)
05. Gdziekolwiek Jesteś
06. Kodeina
07. Ruda
08. Afera
09. Korczilla
10. Sukces
11. Dam Tobie Powód (feat. Samer)
12. Lecicie!

Okładka

Okładka płyty Korki Sukces

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProfesorNauk

„Oyche Donis to konfident, rozjebał się na swojego szwagra w sprawie kredytowej w której był słupem. Za to został usunięty ze składu. Teraz płacze, że koncertów nie będzie i nie będzie za co ćpać. Jebać tę kurwę!”

kikiki
kredensik

Ten korki ma jeszcze zeby czy zjadzone na fecie?

korki

zara wstawiam zloty grill

cydży

kim jest ten obszczymur się pytam, i zapraszam do zjechania mnie szmat odb, kurwa na smyczy i paul, wiem kurwy że cisnienie wam skacze gdzuy widzicie cydży w komentach, ja jestem jak sado-maso, nie ruszają mnie wasze bluzgi na mnie, czuję się usatysfakcjonowany i utwierdza mnie to tylko w przekonaniu jacy jesteście malutcy, zerowi, prymitywni i średniowieczni

ObrońcaPokornych

Ja Cię kocham jak brata i szanuje za wierność glamrapowi

cydży to kurwa na smyczy

Tak tak pizdusiu. Nie ruszają cie nasze komenty a tak naprawdę nakurwiasz posty jak wściekły z pianą na ustach. Podobno tak sobie wziąłeś do serca nasze pociski w twoją stronę, że po nocach spać nie możesz. Zrozum wreszcie. Gównem jesteś i gównem zdechniesz.

cydży

wy tu o jakichs łakach i pajacach a tu takie cos , Lil Uzi Vert – What Is This? (New / Uzi London drops a surprise previously unreleased album of new tracks)

cydży to kurwa na smyczy

Jeśli lubisz się onanizować przy takim gównie to twoja sprawa, ale nie chwal się tym publicznie.

Popularne