Sprawdź nas też tutaj

News

Koro, Mikser, Kaz, Spartiak, Iwo i Kurian w świątecznym Red Bull Kontrowersy

Uczestnicy nie będą ze sobą walczyć, a poproszeni zostaną o… współpracę.

Opublikowany

 

Koro, Mikser, Kaz, Spartiak, Iwo i Kurian pojawią się podczas drugiej odsłony Red Bull KontroWersy Showcase – zimowy jam. Freestyle’owcy zmierzą się z kreatywnymi zadaniami, w ramach których nie zabraknie świątecznych akcentów. Transmisja ruszy 14 grudnia o godz. 19.00 na kanale YouTube Red Bull KontroWersy.

Red Bull KontroWersy Showcase – zimowy jam to koncepcja, która przenosi freestyle’ową zabawę słowem w świat zimowej aury i świątecznego klimatu. Podejmą się jej jedni z najciekawszych i najbardziej utytułowanych zawodników na scenie, mi.n. Koro – trzykrotny mistrz Red Bull KontroWersy. Podczas transmisji MCs zaprezentują się w czterech różnych rundach tematycznych. Całość przeprowadzona zostanie w formule freestyle’owego jamu, podczas którego uczestnicy nie będą ze sobą walczyć, a poproszeni zostaną o… współpracę.

Żeby jednak zachować nutę rywalizacji, razem z transmisją online uruchomione zostanie głosowanie publiczności na najlepszego freestyle’owca showcase’u. Głosować będzie można na stronie www.redbull.pl/kontrowersy do 20 grudnia. Osoby, które najbardziej kreatywnie uzasadnią swój wybór będą miały szansę na zdobycie ubrań i gadżetów z kolekcji Red Bull KontroWersy x PROSTO.Nad przebiegiem pojedynku czuwać będzie prowadzący wydarzenie Filip Rudanacja, a o oprawę muzyczną zadba Dj Lazy One.2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Mega giga beka z typów
9 miesięcy temu

Mega giga łaczyska

PENTINO
9 miesięcy temu

Co to kurwa jest?

Robisz pęta, kurwo dęta.

Popularne