Sprawdź nas też tutaj

Felieton

Mata przejął Maka, a Polacy nie mogą tego zdzierżyć – felieton

Społeczeństwo bardzo pozytywnie odebrało nową współpracę Michała… nie no żartuję.

Opublikowany

 

mata mcdonalds

Mata przejął Maka. Tym zgrabnie fonetycznie hasłem, międzynarodowa sieć fast foodów ogłosiła współpracę z reprezentantem SBM Label. W ramach ich kolaboracji do telewizji trafił spot reklamowy z udziałem całego Gombao 33, a do restauracji dedykowany tej akcji zestaw. W jego skład wchodził potrójny cheeseburger, frytki i waniliowa Matcha Latte. Daje nam to dwa produkty niedostępne w codziennej ofercie McDonald’s i to w całkiem przyzwoitej cenie. Dla porównania Travis Scott zaledwie rok temu mógł się pochwalić jedynie spersonalizowaną kanapką, Spritem i frytkami z sosem BBQ. Tak właściwie, to nic więcej niż to, co można by było wyklikać w kiosku samoobsługowego. Z tą różnicą, że Jacques dostał jeszcze figurkę własnej persony, a Mata zestaw wlepek. Obaj panowie zwieńczyli swoje przygody z brandem pod dwoma łukami, poprzez limitowane kolekcje ubrań. Reasumując, wszystko super. Społeczeństwo również pozytywnie odebrało nową współpracę Michała… nie no żartuję. Żyjemy przecież w Polsce, tutaj to niewykonalne. W państwie, gdzie jak robisz coś “więcej” to na pewno źle, a skrytykuje cię za to banda przygłupów i degeneratów na miarę XXI wieku. 

SBM zawsze wiedziało jak iść w kontrowersje. Jeszcze zanim stali się wydawnictwem muzycznym, jako ekipa szli na przekór scenie. Dzisiaj, jako label wykorzystują swoje doświadczenie w tej materii, budując promocję swoich artystów na budzących emocje wśród odbiorców zabiegach. Jednak to, jak pokierowali karierą Matczaka, to ich osobiste, zdecydowane opus magnum. Przy czym na każdym kroku przypominając, że razem z Matą nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. W niedługim czasie spodziewałbym się więc również kolejnych ruchów z ich strony. Przejdźmy jednak już do clue felietonu, czyli podsumowania wszelkich komentarzy, przeważnie przygłupich ludzi, na temat współpracy sieci restauracji i rapera. Pozwolę sobie okrasić je swoim krótkim komentarzem. 

Od czego tu zacząć. Może od tego, że Polacy dowiedzieli się dopiero, jak smakuje herbata z mlekiem? Harnaś to, to nie jest (śmiech). Pomijając rażącą niewiedzę naszego społeczeństwa, przejdźmy do rażącej mój mózg Mai Staśko. W swoim jakże pięknym materiale, będącym recenzją (?), wyrzuciła ⅔ zakupionego zestawu, próbując jedynie frytek, które akurat są jedynym standardowym elementem sprzedaży MCD. Kanapka zła, bo ma mięso, a Matcha zła, bo mleko. Nasza bohaterka to wegenka, więc biedna nie mogła zjeść takiego posiłku. Znaczy mogła, wystarczyło przy zamawianiu poprosić o zamienniki dla wegan. Wykwalifikowana kulinarna recenzentka wolała jednak wesprzeć obrót mięsem w Polsce. 

“To tak naprawdę czerpanie zysków na ciałach, życiach i zdrowiu ludzi. McDonald robi to od lat nie tylko nisko płacąc pracownikom, ale i wyzyskując cały przemysł hodowlany, ale i wpływa na konsumentów przez bardzo różne techniki manipulacji. Dlaczego raper się w to wszystko włączył, co mu to daje poza kasą? Czy żerowanie na ciałach bardzo młodych ludzi jest tego warte? Zwłaszcza, że Mata nie jest człowiekiem, który ledwo wiąże koniec z końcem”.

Reasumując, masz pieniądze, to nie wolno ci zarabiać pieniędzy. Tylko jak przymierasz głodem, masz prawo podjąć się pracy. Nic, tylko śmiać się. Padło też okrążenie o niskie zarobki w Macdonaldzie, które w rzeczywistości nie odbiegają od innych firm na podobnych stanowiskach. Wystarczy do nabycia takiej tajemnej wiedzy pół minutowy research w Internecie. Zawody niewymagające kwalifikacji, są słabo płatne. Ciekawe dlaczego. Maja nagrała sprostowanie, jednak w ramach niego jeszcze bardziej się ośmieszyła. Odpuszczę sobie komentowanie dalsze tej Pani, gdyż już mnie brzuch boli ze śmiechu. Przejdźmy dalej.

Dietetyk, Katarzyna Bosacka, odkryła dzięki Michałowi Matczakowi, iż fast foody są niezdrowe. Niesamowite. Zachwycające. Wzruszające. Szanowna szefowa działu urody i zdrowia w „Wysokich Obcasach” powinna otrzymać jakąś prestiżową nagrodę, za ten niebywały wniosek naukowy. Tak, zgadza się, że “łącznie zestaw promowany przez Matę zawiera aż 1119 kcal – to połowa dziennego zapotrzebowania energetycznego dla nastolatka”. Fajnie, super. Czyli bardzo podobnie co reszta zestawów dostępnych w Macdonaldzie. “Mata to artysta, który bije rekordy popularności głównie wśród młodego pokolenia i tu pojawia się pytanie… Czy współpraca rapera z McDonald’s i tym samym promowanie przez niego jedzenia typu fast-food wśród młodzieży jest fair?”. To już manipulacja słowem. Sprawiedliwość wobec młodzieży? Czy Mata wmawiał komuś, że to jedzenie jest zdrowe? Nie wydaje mi się. No, ale to jeszcze nie wszystko. “Każdy, kto promuje niezdrowe jedzenie, musi brać część odpowiedzialności za otyłość wśród dzieci. Amen”. Jaką odpowiedzialność ma wziąć? Nikt nie jest do niczego zmuszany. Nasza dziennikarka rzuca masę frazesów, populizmów i wyniośle brzmiących banałów. Zresztą, jak tu brać na poważnie taką wielce “uznaną dziennikarkę”, skoro ma ona spore problemy ze stawianiem przecinków. 

Dietetyk, aktywistka, to teraz niech będzie psychoterapeuta i zaraz po nim dziennikarka. Robert Rutkowski ostatnie wydarzenia wokół Maty komentuje następująco: „Magik”, czyli Piotr Łuszcz, tragicznie zmarły raper, którego poznałem osobiście dawno temu w warszawskim klubie Remont, członek legendarnych formacji Kaliber 44 i Paktofonika, przewraca się w grobie. Na naszych oczach bunt pokoleniowy dokonuje żywota. Umiera w zwałach tłuszczu, piętrzących się od śmieciowego żarcia oraz dusi się z chciwości. Czy jest to jeszcze tragiczne, czy już śmieszne, każdy niech oceni sam. Ikonę pokolenia „ileśtam” korumpuje niezbyt sympatyczne korpo. Od „Jestem Bogiem” do „Zestaw Maty”. Jak dobrze być już w smudze cienia…”. 

Magik świetnie skończył ze swoim buntem, no nie powiem. Wzór do naśladowania. Świetny przykład na wspaniałe życie, co zostało ukazane w filmie o jego karierze… a jednak nie. Piotr w dziele kinematograficznym nie został przedstawiony jako nieskazitelny człowiek, wręcz odwrotnie. Ja bym raczej nie powielał poczynań Łuszcza. Panie Robercie, proszę film obejrzeć jeszcze raz. Może panu coś się po prostu pomieszało. Pomieszało się też trochę w TVP, od kiedy PIS jest u władzy. Dziennikarka mojej jakże ulubionej stacji, Marzena Paczuska, stwierdziła, iż „raper Mata wykorzysta wizerunek taty, w promocji Mc Donald? Genialny PR, na który zasługujemy”. Jeśli mamy omamy i urojenia, należy się moim zdaniem udać do specjalisty. To przecież objawy schizofrenii, odmiany paranoidalnej. O, chyba Magik coś o niej nawijał kiedyś. Cóż za przypadek. Spokojnie, to nie tak, że ja tu pro TVN jestem, a przynajmniej dopóki Andrzej Morozowski rzuca zdania pokroju „Mata zrobił karierę, bo używa wulgaryzmów”. Wszyscy jesteście siebie warci.

Już nawet nie chce mi się komentować badania YouGov BrandIndex, którego sens jest równy słuchaniu Intruza i reszty StepArmii. Z podanych przez nich danych wynika, że grupa wiekowa 18-29, o ⅔ częściej odwiedziła MacDonalda przy akcji z Matą, a ankietowani z przedziału 30-44 lat wręcz ciut rzadziej. Brzmi to jakby sieciówka prawie, że straciła przez tę współpracę. Szkoda tylko, że docelowi odbiorcy, są niepełnoletni. Oni akurat nie mogą wziąć udziału w wybrykach YouGov, co podważa jakikolwiek sens wyników tegoż badania. Reasumując, to zwykła próba umniejszenia sukcesowi Matczaka, gdzie tylko się znalazło na to miejsce. Może jeszcze powiedzcie, że na Holendrach po 80-ce współpraca rapera nie zrobiła wrażenia. Jakież to okrutnie polskie i obrzydliwe. 

Minęły 33 dni. Współpraca Maty z Amerykańskim molochem dobiegła końca. Szef marketingu firmy, Tomasz Dębowski, ogłosił, iż pierwszy tydzień kampanii „Jak Mata przejął Maka” zaowocował trzecią najlepszą sprzedażą w historii McDonald’s Polska. Podkreślmy to, trzecią co do wielkości sprzedażą w historii sieci restauracji w naszym kraju. No i tutaj mój felieton miał jeszcze jeden akapit, reasumujący cały powyższy wywód. Mam jednak w zwyczaju zawsze poczekać parę tygodni z publikacją moich tekstów, całe szczęście. W międzyczasie Mata opublikował utwór „MC”, którego jednym wersem zastąpię całe podsumowanie:

“Zjebani boomerzy wychowani na przekrętach”.

 
129 komentarzy
129 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Profesoooor Traaaapu Kolęduje Dla Glamrapu
1 miesiąc temu

MENU OD ZJEBÓW RESORTOWYCH MATCZAKÓW W MC DONALDS POLSKA

– MC ŁAK – BUŁKA Z GÓWNEM
– BIG FUCK – SENTINO DAJE CI FAKARE PO TYM JAK ZAPRASZASZ GO NA PŁYTĘ
– MAT CHICKEN – SRASZ W GACIE I SPIERDALASZ PRZED SICARIOS NA KONCERTACH
– HAPPY DEAL – TWOJ STARY PISZE CI TEKST PIOSENKI ZA KTORY NIE MOGA CIE POZWAC
– RESORT MAC – KONEKSJE STAREGO PCHAJA CIE NA OKLADKI ZAGRANICZNYCH PISM
– MAT DOUBLE – OCHRONIARZ Z GIZYCKA I RAFALALA DAJA CI JEDNOCZESNIE LEPE NA RYJ
– MAT CIOTAL NA OSTRO – STARY MATCZAK JEBIE MLODEGO W BRAZ SZEPCZAC MU TEKSTY PIOSENEK DO UCHA
– WIEŚ MAT – SZMATCZAK GRA NA ODPUSTACH I DORZYNKACH SWOJE DISCO POLO
– MAESTRO GLINNED BRĄZ – ZESTAW PREMIUM JEGO GOWNIANEJ MUZYKI POMIESZANEJ ZE SPERMA

PS. DO STAREGO MATCZAKA – ILE KURWO IMIGRANTOW Z AFGANISTANU PRZYJALES POD SWOJ DACH ZE TAK BARDZO CHCESZ POLSKE ZALAC TYM GOWNEM BRUDNYM?

JEBAC WAS KURWY RESORTOWE, TYLKO SENTINO, PRAWDZIWY OG POLSKIEGO RAPU

https://www.youtube.com/watch?v=L4dRMUyNU6Y

tito
21 dni temu

chuj ci w ryj i srake parowo

Rap Dinozaur 86
9 dni temu
Reply to  tito

Miłośnik kanapki z gównem się odezwał – Mc Łak!

Jebać matę i jego tatę zimą i latem latyno$$$kim batem!

#sicarios

DOKTUR SIMON JEZUS CHRYSTUS
1 miesiąc temu

CO TAM SZCZEPY PIERDOLONE? GOTOWE NA PIĄTĄ DAWKĘ W MARCU?

Ross
1 miesiąc temu

Gotowy na omikrona tępy chuju?

DOKTUR SIMON JEZUS CHRYSTUS
1 miesiąc temu
Reply to  Ross

SZKODA, ŻE TEN WIRUS NIE JEST TAKI ZABÓJCZY JAK PRÓBUJE NAM SIĘ WMAWIAĆ, BO TAKIE TĘPE SPIERDOLINY UMYSŁOWE JAK TY JUŻ DAWNO ZASILAŁYBY PRODUKCJĘ NAWOZU W ROWACH. A TAK, TO MUSZĘ WAS KOLEJNO NAMIERZAĆ I SAMEMU ROZPIERDALAĆ ŁBY MACZUGĄ NEGANA

Ross
1 miesiąc temu

A ska dty kurwa mozesz to wiedziec? Z jutuba?

DOKTUR SIMON JEZUS CHRYSTUS
1 miesiąc temu
Reply to  Ross

JAK SKĄD? GDZIE SPĘDZIŁEŚ DWA LATA? W KOMÓRCE KURWA?

prawdziwi foliarze to covidiarze
1 miesiąc temu
Reply to  Ross

wy covidowe oszolomy to macie tylko dwie odpowiedzi na wszystko: youtube i filmy z napisami.
zarzucacie osobom sceptycznym co do szczepionek, czy do skali „pandemii” brak argumentow i foliarstow, a kiedy spotkacie kogos, kto faktycznie wylozy wam liste rzetelnych argumentow to nagle znikacie, bo nie macie nic na odpowiedz. jebie przepychanki glamrapowe wiec nie zamierzam sie tu wdawac w dyskusje ale lojtki jak ty sa do wyjasnienia w 5min, rzetelnymi naukowymi (lub politycznymi) argumentami, podpartymi rzetelnymi zrodlami. tymczasem wy jedyne co macie do zaoferowania to jakichs celebrytow-lekarzy, ministra zdrowia nie majacego nawet medycznego wyksztalcenia albo szefa firmy z komputerami. to sa wasze autorytety, nic kurwa, null, zero, zarzucacie brak argumentow a sami zadnych nie macie

Ross
1 miesiąc temu

Dawaj te zródła z rzetelnych stron

Tech9ine
1 miesiąc temu
Reply to  Ross

Wiele wspaniałych osób ostatnio odchodzi. Niestety wielu prawdopodobnie pomogła covidowa szczepionka. Czas po szczepieniu lub nagłe zmiany zdrowotne mogą na to wskazywać. Przyszłe badania to ocenią.
Dr Witold Rogiewicz zaczepiony w styczniu i lutym umiera posłanka Anna 
Wasilewska szczęśliwie zaszczepiona w marcu w kwietniu już jej nie ma 
Trener Młodzieży Krzysztof Krawczyk Nauczyciel z Gliwic TRENER 
PERSONALNY JACEK KRAMEK 32 lata Trener Łucznictwa Piotr Gonet który 
drwił z Antyszczepionkow i już go nie ma Kalina Mróz dziennikarka 34 
jedna dawka i już jej nie ma Franciszek Pazdan 23 , Sebastian 
Cebula,Gniewko Herbst – 19 lat, reprezentant Polski w kickboxingu. Zmarł
nagle po zaszczepieniu sie z powodu zatrzymania akcji serca, Grzegorz Olech 37letni zolnierz w sobote sie zaszczepil w srode zmarl.Arcybiskup Henryk Hoser po pierwszej dawce zle sie poczul i zmarl, 18 letni pilkarz Kacper Zabrzycki zmarl nagle po szczepionce.

Tech9ine
1 miesiąc temu
Reply to  Tech9ine

Dariusz Nawrocki zaszczepil sie w maju, miesiac pozniej juz go nie ma, , Zdislaw Saldan zaszczepil sie w styczniu w marcu odszedl na zawsze, liliana Kollontaj zaszczepila sie w marcu w kwietniu zmarla, Sebastan Drapala zaszczepil sie w czercu w lipcu zmarlmacie czyste fakty.  Bezczel – 37 lat, zatrzymanie akcji serca.

Tech9ine
1 miesiąc temu
Reply to  Tech9ine

Takich przypadków jest ogromna skala i są zatajane przyczyny śmierci. W mojej rodzinie zaszczepiona ma zapalenie osierdzia. Także wirus jest ale wiara w szczepienia kilkoma dawkami to zwyczajny debilizm

sentino strzelał do tupaka
1 miesiąc temu

z waszej strony jest pierdolony iwan i delfin oraz edyta gówniak. kwiat polskiej nauki xD oraz strony o UFO. wielcy kurwa epidemiolodzy z amazonu xD

Rysio
29 dni temu

A z twojej strony kto jest? Nikt bo nikt za nic nie odpowiada. Idąc do sklepu kupując byle goowno ktoś za to odpowiada. Ale jak widzę do wielu to nie dociera. To jest problem kolego. Wolałbym żeby foliarze się mylili, ale jak narazie jest to bardzo podejrzane. Ubliżanie ludziom którzy myślą inaczej niż ty raczej nie świadczy dobrze o tobie. Wesołych świąt i więcej szacunku do ludzi.

Kazek
1 miesiąc temu

No dobrze ale po co ci twoje argumenty? Zakładam, że nie jesteś multimilionerem, zakładam, że musisz pracować gdzieś tam lub masz jakąś tam działalność. Nieważne jakie masz zdanie na ten temat i tak z systemem nie wygrasz- zaszczepisz się albo zostaniesz wykluczony co i tak w końcu zaowocuje twoją śmiercią.

SKURWYSYN JEBANY
1 miesiąc temu
Reply to  Ross

JEBAĆ COVIDIOTÓW W ICH NAIWNE PUSTE ŁBY

Eldoka na Szybko
1 miesiąc temu

Jak wyżej. Jebać covidiotów.
Owińcie się szczelnie folią, żeby się wirus nie przedostał, a potem zapierdalać po boostery pokraki jebane

Luki
1 miesiąc temu
Reply to  Ross

A ty z tvpis ? Ty zjebie dobrze Ci że zdechniesz po szprycy

Borys Wygryw Wygryw Wygryw Wygryw Wygryw
1 miesiąc temu

Hahahaha i pedofil trapu znowu utkany przez redakcje. Pedofil straponu przyjal 3 dawkę szczepionki w której była sperma sentina.

Trzepak
1 miesiąc temu

Cum! Cum! Cum! Ja już gotów.

Stryjenka Tedego
1 miesiąc temu

Mata przejol maka za big Maca wyszla sraka

ciepło, zimno, ciepło, ciepło, zimno, w chuj zimno
1 miesiąc temu

ciepłoch, ty cioto, w tym jebanym końskim wysrywie utarzanym w piasku przywołujesz tylko wypowiedź jakieś kretynki, więc powiedz mi, na jakiej podstawie mogłeś wjebać:

„Mata przejął Maka, a Polacy nie mogą tego zdzierżyć”
tak nagłówek, ty kurwo jebana? Nie wiem czy wiesz, ale 89% polskiego społeczeństwa ma wyjebane w jakiś śmieszny rap i ma wyjebane całkowicie na jakieś sztuczne konflikty, więc po chuj ta narracja? Czemu to ma służyć? Będziesz ze szmaty robił męczennika? To sam go sobie przybij do krzyża, ale najpierw wychlap mu rowa śmieciu, i nie mieszaj w to Polski i Polaków, łajzo bez szkoły.

Morze Norweskie
20 dni temu

ale sie spociłeś, potocznie nazywamy to eksplozją dupy

Magister pigularzu
1 miesiąc temu

Nikogo nie obchodzi ten resortowy produkt. Jak dla mnie, to mógłby nawet odkurzacze reklamować, ten noskill.

pusia
1 miesiąc temu

pochlaniam kinder niespodzianke zabawka to zagadka

Profesoor Trapu zjeb glamrapu
1 miesiąc temu
Reply to  pusia

HAHAHA

ZNOWU UTKALI PROFESOORA TRAPU DO SPODU!

XDDD

Profesoor Traaapu Król Glamrapu
1 miesiąc temu

ZAŁURZ BRYLE BO CIĘ Z PIZDĄ MYLE, JEBAC CIE OMIKRONEM I DIAXEM PO PIZDZIE

Profesoor Trapu zjeb glamrapu
1 miesiąc temu

„ZAŁURZ” XDDD

ALE IDIOTA JEBANY PO PODSTAWÓWCE

HAHAHA

Ross
1 miesiąc temu

Obrzydliwy typ,obrzydliwa reklama. Na szczescie nigdy nie jadlem w tym chlewie. A jesli nawet, to ta reklama z tym pajacem obrzydzila by mi to.

10.12
1 miesiąc temu
Reply to  Ross

BEDZIESZ MIAL CIEPLY IDIOTO TĘ CIEPŁĄ MELĘ NA RYJU ZOBACZYSZ, NIECH CIE TYLKO SPOTKAM, A JAK COS BEDZIESZ JESZCZE SIE FAFLUNIŁ TO SZCZĘKĘ I ZĄBKI BEDZIESZ ZBIERAŁ Z ZIEMII I KRZYCZAL JAK TWOD IDOL FRAJER CWELTINO HALO POLICJA

Dollo Popierdollo
1 miesiąc temu

SzMata wyruchał McAnal’s a Polacy nie mogą dojść – fekaliaton.

Odb
1 miesiąc temu

Szmata przejął flaka, a Polacy nie mogą tego zdzierżyć – cwelieton
Społeczeństwo bardzo agresywnie przeorało dupę Michała… nie żartuję.

Kaz Kasztane
1 miesiąc temu

A Sebastian Enrique Alvarez rozjebał dziś typa w komentarzach na IG i na story złożył palce na kształt Glocka i co z tego kurwa ?

Tiger
1 miesiąc temu

Jebać mate jak i kobre

ciepłoch robi lody za pięć złotych
1 miesiąc temu

Ciepłochu, ty kurwo jebana, nie wycieraj sobie gęby Polską i Polakami. Na jaki chuj na siłę wciągasz w ten konflikt z pizdy wszystkich obywateli i cały kraj? Gdzie w tym sens i logika?

Dlaczego zachowanie jednej, konkretnej raszpli rozciągasz na wszystkich Polaków?

Jesteś zjebem genetycznym pierwszej wody. Drugiego takiego egzemplarza nie ma i nie będzie.

Głos rozsądku
1 miesiąc temu

Zaplłożensię że to żyd

Smutny Roman
1 miesiąc temu

„Żyjemy przecież w Polsce, tutaj to niewykonalne. W państwie, gdzie jak robisz coś “więcej” to na pewno źle, a skrytykuje cię za to banda przygłupów i degeneratów na miarę XXI wieku. ”
Ciepłoto weź się tam nie posraj, nie robisz niczego „więcej”. To co wysrałeś z pizdy na tym jebanym portalu to zwykły grafomański bełkot, użyłeś kilku łacińskich słów, ale nic z tego nie wynika.
Możesz lizać srake makowi i macie , ale i tak rozumni ludzie mają w dupie te korpożarcie i oszczany resortowy rap jakiegoś bananowego przygłupa, który tak samo jak to żarcie nie ma w sobie żadnych wartości.
Tak więc chuj tobie w czoło.

mlody jedi
1 miesiąc temu

nie ma więcej raperów już tylko mata mata mata wszędzie tylko o macie kurwa mać wszędzie będzie niedługo skurwiel zaraz wklei na kinder niespodziankę swoją morde
powinien mieć promo z kondomami żeby ludzie byli świadomi na co ich dzieciak może wyrosnąć

Kazek
1 miesiąc temu

O znów felieton pisany z laską starego tego śmiecia w pysku. Nie zazdroszczę nigdy nikomu niczego, to gówno mata może sie nawet rozbijać codziennie nowym porsche na drzewach i wydawać mój roczny dochód w dzień na ten crack, który tak uwielbia palić- nie będzie mnie to nic interesować. Tylko proszę weźcie już ta jego powykrzywianą mordę. Niech dzieci tego nie muszą oglądać. Niech wejdą w dorosłość jak one chcą, a nie jak im mówi ten cwel gestykulując tymi powyginanimi od dragów łapami. Zobaczcie chociaż na to zdjęcie na początku artykułu, przyjrzyjcie się chwileczkę tej mordzie na obrazku jak ona złowrogo wygląda, jak bardzo pusty jest to wyraz twarzy, jak oczy patrzą każde w innym kierunku, bo ogromne dawki paraliżują mięśnie gałki ocznej. Szmata musi jak najszybciej zejść ze świecznika, bo nawet nie więcej jakie właśnie sieje spustoszenie wśród młodzieży, na której kiedyś będzie trzeba polegać.

Tricky
1 miesiąc temu

J..c tą nudną i długą analizę autorze. Chodzi o to, że Mata pozerujący na antysystemowca przy pierwszej lepszej okazji wypiął chude dupsko dla pierwszego korpo z brzegu. Tyle.

twój stary
1 miesiąc temu
Reply to  Tricky

ja w tym wysrywie to nawet nie widzę analizy, tylko streszczenie poprzednich newsów o Macie w sprawie Maczka 😀

SKURWYSYN JEBANY
1 miesiąc temu

ZAPOMNIELIŚCIE DODAĆ, ŻE FELIETON SPONSOROWANY PRZEZ PO 😀

Profesoor Trapu zjeb glamrapu
1 miesiąc temu

Przez twojego starego, KURWIU

SKURWYSYN JEBANY
1 miesiąc temu

SPOKOJNIE, PO CO TE NERWY? 😀

Profesoor Trapu zjeb glamrapu
1 miesiąc temu

UTKALI PROFESOORA TRAPU DO SPODU

XDDD

żENADA (GimbaO33)
1 miesiąc temu

przez PIS

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 miesiąc temu

YYYYY to jest tak samo chujowe jak ten foliarski smiec Kali co w chuja wali … i ma dupe z roxy hahah beciak jakała ta firma wyniszcza swoich dostawców i truje ludzi plus chujowo płaca pracownikom jebac mc ds
a matczak to tak samo jak ci wszyscy ludzie bez talentu majacy starych któzy maja znajomych w redakcjach i w radiach całe lata jakies kurwiska były grane np w radiowej 3ce całe moje zycie słysze w mediach i polityce te same nazwiska

Odbytus Sanktus
1 miesiąc temu

Mata przejął Flaka, a Tede nie mogą tego zdzierżyć – felieton

Odbytus Sanktus
1 miesiąc temu

Zjebalem

żENADA (GimbaO33)
1 miesiąc temu

rycho psycho jeszcze raz

Tech9ine
1 miesiąc temu

DUPSKO BANANOWI WYLIZAŁ DO CZYSTA. ZERO GODNOSCI, KIEDY TO WIEKSZA KURWA OD TYCH AKTYWISTEK

Jan Paweł z Ursynowa
1 miesiąc temu

ale żeby aż tak się zesrać?

Pono ZIP
1 miesiąc temu

elo ziom, zgotujmy starym śmieciom szybszy zgon, elo ziom

Milfhunter
1 miesiąc temu

Najśmieszniejsze że tego zestawu już nie ma

Jan
1 miesiąc temu

Tata mu załatwił

Stryjenka Tedego
1 miesiąc temu
Reply to  Jan

Tata mu zwalil

Lajkonik
1 miesiąc temu

Gdyby Mata był przypadkowym ziomkiem, bez protekcji ojca, przeciętny fan rapu, słysząc jego kawałek, zapewne odebrałby go bardzo pozytywnie! Nie no, żartuję…

twój stary
1 miesiąc temu

„Od czego tu zacząć. Może od tego, że Polacy dowiedzieli się dopiero, jak smakuje herbata z mlekiem? Harnaś to, to nie jest (śmiech). Pomijając rażącą niewiedzę naszego społeczeństwa
HIHIHOHO POLACY DOWIEDZIELI SIĘ, JAK SMAKUJE HERBATA Z MLEKIEM I TO NIE JEST HARNAŚ HOHO ALE KOMEDIA XD NIEWIEDZA POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA? BO NIEOKREŚLONA CZĘŚĆ UWAŻA ŻŁOPANIE HERBATY Z MLEKIEM ZA SYF?

Arti
1 miesiąc temu

A kto to Mata?

El Polako Zakolako
1 miesiąc temu

Ja moge zdzierżyc, lubię Mate nawet, ale ta reklama jest krindżowa w huj.

stary mata
1 miesiąc temu

jak dla mnie zestaw maty jest o kant dupy rozbić. posiadając umowę z mcdonalds mógł się bardziej postarać. nie boli mnie dupa o to, że ma zestaw w maku, tylko w moim przekonaniu ten zestaw jest chujowy. komuś może smakować, mnie nie. nie jestem w swojej opinii odosobniony. potrójny burger = okej, ale możesz sobie skomponować kanapkę i dorzucasz kotlet do cheesburgera? i dlaczego ten burger jest potrójny, jaki ma związek z matą? symbolizuje trójcę świętą, jego i jego starych? matcha: herbatę z mlekiem piłem już dawno, nazywa się bawarka. z taką ilością mleka, przesłodzoną i wyglądającą jak glut podziękuję. kwestia gustu, ale jak dla mnie niezbyt przemyślana kompozycja. co kto lubi. przynajmniej jest waniliowa. jak chodzi o frytki natomiast to nie wyróżniają się niczym, choćby przyprawą, nie są jakieś zakręcone, belgijskie ani nic w tym rodzaju. także byle jaki burger, zwykłe frytki, nie za ciekawy napój. do tego reklama, która mnie nie przekonuje, a mata wygląda na niej jak skończony…

Oki70poy
1 miesiąc temu

Jeb…ć komercje ! „To nie jest hiphob”

ZIOŁO_MEN
1 miesiąc temu

NIE NO REDAKTOR ZDZIROTA PADŁ CHUJEM NA ASFALT

Tede
1 miesiąc temu

Ten bananowiec może najwyżej nagrać coś u Zenka Martyniuka bo raper z niego bez hajsu ojca zaden

Marik1234
1 miesiąc temu

To ja pisałem. Pamiętajcie mata dobry a jak go nie lubisz to jesteś małpą z ciemnogrodu

chuj
1 miesiąc temu

chuj

Stary Mata
1 miesiąc temu

Maja Staśko, kimkolwiek jest, nie zdaje sobie sprawy, że McDonald’s używa wzmacniaczy smaku do swoich produktów. W przypadku frytek jest to wołowy tłuszcz.

Sowabezoka
1 miesiąc temu

Panie, podniecasz się jakbyś odkrył tajemnicę Sagali co najmniej, przecież to oczywiste że te laski piszą bzdury a Mata po prostu zarabia na reklamach jak inni ludzie showbiznesu, jeden tańczy z gwiazdami, drugi gotuje a trzeci przejmuje maka. To i tak więcej niż ktokolwiek z tego portalu kiedykolwiek osiągnie materialnie. Zgłoś się z tym felietonem po nagrodę Nike czy coś. Nie, nie po buty.

Sowabezoka
1 miesiąc temu

Chciałbym to zobaczyć ale nie zobaczę bo 99 procent ludzi tutaj to fantaści, a ktoś kto pisze wszystko capsem jest przygłupi albo bardzo młody. Albo jedno i drugie.

Milfhunter
1 miesiąc temu

Po Macie w Maku nie ma już śladu,a wy się podniecacie

TEDE
1 miesiąc temu

LOL TOO LONG DIDNT READ LOL

walikoń
1 miesiąc temu

Mata obciągnął tedemu flaka a peja nie może tego zdzierżyć
Kutas jacka jest bardzo twardy.. nie no żartuję

Agy
1 miesiąc temu
Lotus
1 miesiąc temu

Siemano, zapraszam do sprawdzenia mojego pierwszego solowego numeru!
Dajcie znać co myślicie 😉

https://www.youtube.com/watch?v=l3k6on7VCec

Ulung
1 miesiąc temu

Zamknij też ta pizde, mamy na to wyjebane bo to zwykły flet do szczania a ty się spuszczasz jak pies Rex przy recenzji Intruza, pozostało wam złączyć się dupami i tak już zostać..

Janusz
1 miesiąc temu

Przecież wiadomo, że chodzi o to, że ludzi dupa boli.

Kaczeridi Jason Luv
1 miesiąc temu

Juergen Klopp podczas dzisiejszej konferencji prasowej został zapytany o wyniki plebiscytu organizowanego przez „France Football”. Opiekun „The Reds” wbił chuja dziennikarzom.

– Zawsze można przyznać „Złotego dildosa” Messiemu za to, co osiągnął w wannie i jakim jest transcwelem. Jeśli jednak nie dajecie Lewandowskiemu złotej piłki teraz, to was powinno się jebać w dupsko – zaznaczył

Sowabezoka
1 miesiąc temu

Ale wiesz że pisanie wszystkiego capsem jest po pierwsze nieczytelne a po drugie stawia Cię w złym świetle bo jako znawca wszystkiego powinieneś to wiedzieć że tak się nie pisze.

żENADA (GimbaO33)
1 miesiąc temu

Belmondo przepraszaPrzez wiele dni Belmondo nie odniósł się w żaden sposób do afery z Rafalalą, która próbowała szantażować rapera m.in. tym, że rzekomo zgubiła telefon, na którym były wszystkie filmiki, które nagrała z raperem. Sugerowała tym samym, że mogą one wypłynąć do sieci – rzekomo – bez jej wiedzy. Dzisiaj, 17 października Młody G opublikował oświadczenie, w którym przeprasza Rafalalę. – Tytus Szyluk oświadczenie. W związku z tym, że w dniu 4 października opublikowałem moją wypowiedź, w której obraziłem panią Ritę Chmiel Rafalalę oraz panią Liję Siwy poprzez użycie słów „cwel” i „tranzystor” wskazałem, że dowoziłem wyżej wymienionym osobom narkotyki. Niniejszym przepraszam w/w osoby za użycie względem nich słów wulgarnych. Prostuję także, że zgodnie z moją wiedzą w/w osoby nie zażywają narkotyków i nie byłem świadkiem ich zażywania przez powyższe osoby. – mówi Belmondo w nagraniu.

żENADA (GimbaO33)
1 miesiąc temu

Apel o tolerancjęKilka dni temu informowaliśmy, że Rafalala została zaatakowana przez fanów Belmonda. W oświadczeniu odnosi się on również do tych incydentów. – Ponadto apeluję do wszystkich o tolerancję. Niezależnie od płci oraz orientacji każdemu należy się szacunek i liczę, że mój apel zostanie przez was wysłuchany. Jednocześnie potępiam wszelkie przypadki agresji fizycznej i werbalnej w stosunku do pani Rity Chmiel Rafalali i Liji Siwy. Wzywam do ich zaprzestania. Ponadto zaprzeczam, że przekazywałem tym osobom jakiekolwiek pieniądze. – dodaje.
Jak myślicie, czy raper uległ szantażowi i opublikował poniższe oświadczenie tylko dlatego, żeby nie wypłynęły kolejne kompromitujące filmy? Czy stara się on może zwyczajnie załagodzić całą sytuację? Dajcie znać w komentarzu.

żENADA (GimbaO33)
1 miesiąc temu

Belmondo atakujePo publikacji przez Rafalalę zdjęć z Tytusem w jej wannie, reakcja rapera była natychmiastowa. Zasugerował on, że tylko dowoził jej narkotyki. – Tak się kończy k*rwa dowożenie tematu cwelom j*banym tranzystorom. – powiedział w rozmowie z jednym z fanów. Nie spodobało się to Rafalali, która oświadczyła: – Przekażcie wiadomość Belmondo. Ma dobę na przeproszenie mnie i mojej koleżanki za to jak nas nazwał na nagraniu, które krąży w sieci. I niech odszczeka, że przywiózł nam narkotyki, bo my ich nie zażywamy. Słowo na zachętę dla niego „Eleonora”. – napisała na Snapchatcie.

Chris webby tej sceny
1 miesiąc temu

Wszyscy myślą że Mata rpzeja maka, dla mnie to analogia do Profesor trapu przejął glamrap.
No raczej kurwa nie. Pamiętam od dekady że co pół roku przychodzi nowy wysryw i dumnie oznajmia „przejmujmy glamrap”. Jakoś kurwa jednemu drugiemu i kurwa dziesiatwmu się to jak dotąd nie udało, tak samo jest z tym zjebem mata.
Przejąć to on może alimenty po starym. Niech wydupia

Profesoor Traaapu Król Glamrapu
1 miesiąc temu

JEBAĆ CIĘ OMIKRONEM PO ROZKLAPCISZE NA TWOIM RYJU I DIAXEM DO SPODU

PIZDA UTKANA

TO JA TU OD 2 LAT USTALAM CO JEST NA GORZE KOMENTARZY A CO NA SPODZIE

MOGA MI USUWAC WPISY ALE GLOSY POZOSTAJA TAKIE JAK JA KURWA CHCE

I CHUJ CI W RYŁO PEDALE

Profesoor to wsioor
1 miesiąc temu

HAHAHA

ALE SIĘ ZESRAŁEŚ

PSYCHA SIADA, CO?

XDDD

matczak
1 miesiąc temu

sklej ta dupe w koncu przegrywie

Borys Wygryw Wygryw Wygryw Wygryw Wygryw
1 miesiąc temu

I pedofila straponu redakcja utkala niedlugo po wstawieniu swojich bredni. Zaczyna cos sie w koncu dziac

Profesoor Traaapu Król Glamrapu
1 miesiąc temu

„HALO POLICJA, PIZDĘ MI UTKALI OMIKRONEM DO SPODU!” – BORYS FLET PO UTKANIU MU PIZDY OMIKRONEM DO SPODU KOMENTARZY

Profesoor Trapu zjeb glamrapu
1 miesiąc temu

Płaczesz kurwo?

senti
14 godzin temu

halo policjal ala bijom mnie halu policja pomuszmi

żENADA (GimbaO33)
1 miesiąc temu

Dużo osób się mnie pyta co myślę o sytuacji związanej z Belmondo, więc odpowiadam. Pisałem do Belmondo prywatnie i mam nadzieję, że ten filmik do niego dotrze. Belmondo ma moje pełne poparcie. Można się zaśmiać z tej sytuacji, ale nie ma przyzwolenia na hejt. Belmondo moim zdaniem jest wielkim artystą. Podziwiam go na wielu płaszczyznach i powinien kontynuować dzieło, które rozpoczął i jest dla niego miejsce. – mówi Bedoes.

Popularne