Sprawdź nas też tutaj

News

Matek z drugim odcinkiem „Płyta Matka”: Jak zrobić bit?

Producencki album reprezentanta StoproRap ukaże się w październiku.

Opublikowany

 

Wytwórnia StoproRap zaprezentowała drugi odcinek nowej serii „Płyta Matka”, która ma pokazać „prawdziwy” proces realizacji producenckiego albumu Matka. – Jak prawidłowo zrobić hi-hat’y? Sprawdźcie kolejne video pokazujące, proces przygotowania producenckiej płyty Matka „Płyta Matka”  – informuje label.

Premiera albumu odbędzie się 12 października. Obecnie trwa jego przedsprzedaż.

Cztery krążki od Matka

Na wydawnictwo „Płyta Matka” w wersji specjalnej składają się dwie płyty z udziałem gości, jedna płyta z instrumentalami oraz dodatkowy krążek z remixami znanych utworów, między innymi Białasa, Bonsona, Kaz Bałagane czy Soboty. Edycja ta zawiera dodatkowo autograf Matka.

Na płycie usłyszymy zróżnicowane produkcje od newschool’u po oldschool z klasycznymi bębnami z lat 90-tych. Jednak charakterystyczny styl Matka sprawnie spaja krążek w sposób dobrze znany wszystkim jego słuchaczom.

W projekcie pojawili się goście tacy jak: Bartas, Błaszczu, Bonson, Cira, Cywinsky, Delekta, Eripe, Flint, Flojd, Gierba, Głowa PMM, Hukos, Hyziu, KPSN, Łuszy, Major SPZ, Maxim, Mroku, Penx, Planet ANM, PIH i Meksyk (Co Zrobisz Jak Nic Nie Zrobisz), Rover, Smoku, Sobota, TMK aka Piekielny, Tymi Tyms, VNM, Wężu PMM, Zelo, Zygson, skład TROYA.

W projekcie znalazł się też utwór zmarłego już Orzeu’a. Mix/Master albumu wyszedł spod ręki DJ Flip’a, którego skrecze również usłyszymy w projekcie. Gościnnie w dwóch numerach pojawił się dodatkowo Dj Twister.

Album ukaże się 12 października 2018 roku nakładem wytwórni StoproRap.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
dxxlasjdjdj

one tez sraja

ROBERT M LUBI DZEM

PROSTE… WYSTARCZY PARE DYSZEK DOLCOW,JAKI PRODUCENT CO CI OPIERDOLI BEAT WLASNIE ZA TE PARE DYSZEK DOLCOW,POZNIEJ SZYBCIUTKO RACH CIACH UPLOADZIK… PODBISUJE PROD BY I TU TWOJA KSYWA.. I BEAT GOTOWY… WIELKA FILOZOFIA

Lil Pee

ej profesor szanuję w chuj w sumie, ale weź ty sobie może jakąś robotę znajdź xd

MANAGER KOKOZIEŁ

SPRAWDŹ TEN SINGIEL CZŁOWIEKU !

http://www.youtube.com/watch?v=LlGSENEwPCE

cydży

co to za biedny gówniak, w tej kuchni jak w chlewie czyli wlasnie tak wyglada polska muzyczka pop patopolo i hiphopolo czyli jak chlew

cydży

moglbym wachac pierdy z takiego dupska

Popularne