Sprawdź nas też tutaj

News

Molesta „Skandal”: Po 21 latach powstał oficjalny mixtape

Projekt został zadedykowany śp. Tomaszowi Chadzie.

Opublikowany

 

W marcu tego roku minęło 21 lat od premiery jednego z najważniejszych polskich albumów hip-hopowych Molesta „Skandal”. Z tej okazji jeden z założycieli składu postanowił udostępnić za darmo w sieci oficjalny mixtape, który powstał wspólnie z reprezentantem legendarnego składu Warszafski Deszcz.

„Skandal” Molesty w nowym wydaniu

Dzisiaj, 10 lipca na kanale Molesty pojawił się oficjalny 48-minutowy mixtape debiutanckiej płyty Molesty „Skandal”. Klasyczne numery z warszawskich ulic możemy teraz sprawdzić w zupełnie nowym wydaniu.

Za mixtape odpowiada Vienio, który hostuje go za mikrofonem, a miksem zajął się DJ JanMarian z Warszafskiego Deszczu. Projekt nie będzie dostępny w formie fizycznej ponieważ jest to czysto zajawkowo-promocyjna akcja. Projekt został dedykowany pamięci śp. Tomaszowi Chadzie. – Pionier ulicznego stylu. Proceder, Grochów. Nieoceniony wkład do polskiego hip-hopu. Spoczywaj w pokoju bracie – mówi Vienio na mixtapie.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
sdada

Vienio i wszystko jasne. Czyżby kiepsko płacili za lewacki bełkot w każdej możliwej stacji, gdzie występuje w roli rzecznika polskiego hh jako „Vienio z molesty”? Widać trzeba o sobie przypomnieć po raz milionowy odcinając kupony. Włodek z Wilkiem i Pelsonem powinni mu odebrać prawa do korzystania ze wspólnego dorobku, zanim nie skompromituje marki do końca np wydając „skandal” w wersji smerfne hity

Rap is dead

Ludzie zrozummcie ze w 2019r mamy internet i mamy dostep do muzyki z calego swiata nikt juz nie musi sluchac tego co narzucala nam resortowa Warszawka w 1998 z 2 lewackimi kanalami typu viva czy mtv, zreszta zobaczcie dzis jak wasi idole walczacy z systemem dzis biegna do tvn robic z siebie durni! Molesta? Nie dziekuje!

Qwerty

Niby masz rację ale słuchane jest i tak to co ma najwięcej wyświetleń i łapek w górę i ogólnie to co znajomym się podoba więc jeden chuj.
Czasy tv miały swój urok bo pomijając te wszystkie hity co były lansowane w ciągu dnia wieczorami czy bardziej.noca były tam autorskie programy w których puszczali teledyski z kawałkami nie dostępnymi nigdzie w naszym kraju.

Qwerty

Plus jakieś wywiady i ciekawostki że świata muzyki. Dzisajnprz z internet masz jedna wielka papkę z tym dostępem do muzyki też wcale nie jest tak łatwo jak kiedyś. Pamiętam z 10 lat na YT ludzie sami wrzucali kawałki innych artystów do odsłuchu dzisiaj to wszystko jest blokowane przez wytwórnię które same nawet nie wrzucają tych kawałków.

Odb

Oficjalnym skandalem jest to ze molesta powstała 21 lat temu i mixuje.

jebac truskaweprosto

ten smiec wydaje w agorze, niech wypierdala razem z problemem

Popularne