Sprawdź nas też tutaj

News

Molesta „Skandal”: Po 21 latach powstał oficjalny mixtape

Projekt został zadedykowany śp. Tomaszowi Chadzie.

Opublikowany

 

W marcu tego roku minęło 21 lat od premiery jednego z najważniejszych polskich albumów hip-hopowych Molesta „Skandal”. Z tej okazji jeden z założycieli składu postanowił udostępnić za darmo w sieci oficjalny mixtape, który powstał wspólnie z reprezentantem legendarnego składu Warszafski Deszcz.

„Skandal” Molesty w nowym wydaniu

Dzisiaj, 10 lipca na kanale Molesty pojawił się oficjalny 48-minutowy mixtape debiutanckiej płyty Molesty „Skandal”. Klasyczne numery z warszawskich ulic możemy teraz sprawdzić w zupełnie nowym wydaniu.

Za mixtape odpowiada Vienio, który hostuje go za mikrofonem, a miksem zajął się DJ JanMarian z Warszafskiego Deszczu. Projekt nie będzie dostępny w formie fizycznej ponieważ jest to czysto zajawkowo-promocyjna akcja. Projekt został dedykowany pamięci śp. Tomaszowi Chadzie. – Pionier ulicznego stylu. Proceder, Grochów. Nieoceniony wkład do polskiego hip-hopu. Spoczywaj w pokoju bracie – mówi Vienio na mixtapie.

 
15 komentarzy
15 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
sdada
1 rok temu

Vienio i wszystko jasne. Czyżby kiepsko płacili za lewacki bełkot w każdej możliwej stacji, gdzie występuje w roli rzecznika polskiego hh jako „Vienio z molesty”? Widać trzeba o sobie przypomnieć po raz milionowy odcinając kupony. Włodek z Wilkiem i Pelsonem powinni mu odebrać prawa do korzystania ze wspólnego dorobku, zanim nie skompromituje marki do końca np wydając „skandal” w wersji smerfne hity

Rap is dead
1 rok temu

Ludzie zrozummcie ze w 2019r mamy internet i mamy dostep do muzyki z calego swiata nikt juz nie musi sluchac tego co narzucala nam resortowa Warszawka w 1998 z 2 lewackimi kanalami typu viva czy mtv, zreszta zobaczcie dzis jak wasi idole walczacy z systemem dzis biegna do tvn robic z siebie durni! Molesta? Nie dziekuje!

Qwerty
1 rok temu
Reply to  Rap is dead

Niby masz rację ale słuchane jest i tak to co ma najwięcej wyświetleń i łapek w górę i ogólnie to co znajomym się podoba więc jeden chuj.
Czasy tv miały swój urok bo pomijając te wszystkie hity co były lansowane w ciągu dnia wieczorami czy bardziej.noca były tam autorskie programy w których puszczali teledyski z kawałkami nie dostępnymi nigdzie w naszym kraju.

Qwerty
1 rok temu
Reply to  Qwerty

Plus jakieś wywiady i ciekawostki że świata muzyki. Dzisajnprz z internet masz jedna wielka papkę z tym dostępem do muzyki też wcale nie jest tak łatwo jak kiedyś. Pamiętam z 10 lat na YT ludzie sami wrzucali kawałki innych artystów do odsłuchu dzisiaj to wszystko jest blokowane przez wytwórnię które same nawet nie wrzucają tych kawałków.

Odb
1 rok temu

Oficjalnym skandalem jest to ze molesta powstała 21 lat temu i mixuje.

jebac truskaweprosto
1 rok temu

ten smiec wydaje w agorze, niech wypierdala razem z problemem

Popularne