Sprawdź nas też tutaj

News

Najlepsy MC’s zmierzą się w Gdyni

Red Bull KontroWersy to bitwy freestyle’owe jeden na jednego.

Opublikowany

 

Już w najbliższą sobotę najlepsi MC’s zmierzą się w Gdyni podczas zawodów freestyle’owych Red Bull KontroWersy. Dzień wcześniej wielki finał poprzedzą ostatnie eliminacje. W piątek dowiemy się, kto dołączy do Bobera, który wygrał w Krakowie i Ryby, zwycięzcy z Warszawy, w walce o tytuł najlepszego. Zarówno eliminacje jak finał odbędą się w ramach Delfinaliów.

Red Bull KontroWersy to bitwy freestyle’owe jeden na jednego. Inspiracją do powstania zawodów w Polsce były projekty pochodzące z Ameryki Południowej i Hiszpanii – Red Bull Batalla de los Gallos oraz Red Bull RapLika, rozgrywane z najlepszymi freestyle’owcami z Chorwacji, Bośni i Hercegowiny oraz Serbii.

Druga edycja Red Bull KontroWersy rozpoczęła się eliminacjami w Krakowie i Warszawie. Uczestnicy obydwu zaprezentowali wysoki poziom. „W zeszłym roku tak kończyliśmy, a w tym roku zaczynamy z wysokiego C. Jest znacznie wyższy poziom już w ubiegłym roku” – mówi jeden z sędziów – Te-Tris, po pierwszym przystanku zawodów.

Zwycięzcą krakowskich eliminacji – Bober, to aktualny Mistrz WBW, którego atutem jest celność linijek. W Warszawie najlepszy był ekspert od mocnych wersów Ryba, który pochwalić się może zwycięstwami na wielu bitwach w Polsce. To oni mają pewne miejsca w wielkim finale.

Ostatnie eliminacje oraz ogólnopolski finał zostaną rozegrane w ramach Delfinaliów w Gdyni. W piątkowy wieczór freestyle’owcy będą walczyć o miejsce w finale, który odbędzie się następnego dnia. Te-Tris podczas ostatnich eliminacji Red Bull KontroWersy wraz z Radkiem Szyszko z Prosto oraz z triumfatorem pierwszej edycji – Radziasem będą oceniać ich zmagania. Dodatkowo o miejsce w finale będą walczyć uczestnicy, którzy zajęli drugie miejsce podczas przystanków kwalifikacyjnych.

Relacja LIVE z eliminacji i finału w Gdyni oglądać będzie można na: www.facebook.com/redbullkontrowersy

Red Bull KontroWersy – Eliminacje

1 czerwca 2018, g. 19:30
podczas Delfinaliów
(Skwer Kościuszki, Gdynia)
Wstęp wolny

Red Bull KontroWersy – Finał

2 czerwca 2018, g. 21:00
podczas Delfinaliów
(Skwer Kościuszki, Gdynia)
Wstęp wolny

 
3 komentarze
3 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Bling_Bling
2 lat temu

JEDYNĄ RZECZĄ GORSZĄ OD (TFU) POLSKIEGO „RAPU”, JEST POLSKI (TFU) „FREESTYLE”. JEBANI NOSKILLE CISNĄ PO SOBIE NA SCENIE A POLACZKI TO ŁYKAJĄ. W CYWILIZOWANYM KRAJU COŚ TAKIEGO POWINNO BYĆ ZAKAZANE.

SLG_OFFICIAL
2 lat temu

To jeszcze tego obsranego gowna nie zdelegalizowali??!! Ile te noskille filipki beda jeszcze rzucac pisane suchary o niuniach?? Na kazdej takiej imprezie powinny stac ze trzy smieciarki pod scena i wywozic tych jebanych idiotow ktorzy tego sluchaja

.....19:53
2 lat temu

00:56

Popularne