Sprawdź nas też tutaj

News

Nie mają o hip-hopie pojęcia i… oceniają rapowe numery

Dwóch fanów metalu po raz pierwszy słucha rapu.

Opublikowany

 

Jakiś czas temu przez Youtube przewinęła się fala czarnoskórych jegomości, którzy pokazywali swoje reakcje na popularne polskie numery rapowe. Właściwie wszystkie tego typu reakcje były bardzo podobne, bo ocenie ulegał właściwie jedynie teledysk i bit.

Co byście powiedzieli na fanów muzyki metalowej, którzy po raz pierwszy słuchają rapu i pokazują swoja reakcję i przemyślenia na jej temat? – Chcieliśmy wam pokazać naszą reakcję na muzykę hip-hopową, a że jesteśmy starymi metalowcami i nie mamy o hip-hopie zielonego pojęcia na pewno się uśmiejecie – mówią Marcin i Maciek.

Duet ten dopiero co pojawił się na Youtube, ale zdążył już ocenić trzy rapowe kawałki: Eldo „Nie pytaj o nią”, Chada „Żyć aż do bólu” oraz Pono 'Wszystko bez sensu”. Poniżej zapoznacie się z ich reakcjami. 


7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Tak
4 lat temu

Co za pedalska moda. Co mnie kurwa obchodzi co jakiś papieros sądzi o jakimś hip hopowym gównie, a już szczyt żenady jak zakompleksione polaczki wysyłają jakimś anonimowym murzynom z Afryki te chujowizny polskich raperów, a ci murzyni się podniecają sztucznie pod publiczkę, żeby mieć wyświetlenia. Trzeba być kurwa naprawdę zakompleksionym matołem, żeby się interesować jak jakiś murzyn zareaguje na ich gimbo idoli. Tfu i do wora.

Codcodocod
4 lat temu
Reply to  Tak

Co do murzynów z Ameryczki to się zgadzam. Mamy taki kompleks polskości i Janusze spuszczają się nad tym jak ktoś z zagranicy powie pierogi. Akcje z metalami jeszcze jestem w stanie zrozumieć bo to jednak duża różnica subkultur.

Trystydycymyt
4 lat temu
Reply to  Codcodocod

A pakt scyzoryk? Czy nie zjednoczył tych środowisk?

OskarPampAm
4 lat temu

Przecież to ordynarna zrzynka z METALHEAD REACTION TO HIP HOP. Xe xe xeroboy niech zrecenzują może.

Kastet
4 lat temu

Dobrze że ta para czarnuchow bambusow ma pojęcie inaczej bym żył w niewiedzy czarne pastowane kabany won cwele od hiphopu

Janusz w klapkach
4 lat temu
Kastet
4 lat temu

Sram na tych kasztanów którzy w dziecinstwie ssasli faje dziadka banda czarnych cweli jechać z nimi ich opinie tyle mnie obchodzą co trup hussaina

Popularne