Sprawdź nas też tutaj

News

Parafia w Teresinie usunęła zdjęcie Edzia z rekolekcji

Poznaliśmy powód, który może zaskoczyć część czytelników.

Opublikowany

 

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny jest prawdopodobnie najbardziej powiązaną z rapem świątynią w Polsce. Podczas ostatnich rekolekcji duszpasterskich zawitali do niej Tau i Edzio. Zwłaszcza wizyta tego drugiego wywołała zainteresowanie medialne. Jednak finalnie coś poszło nie tak..

Świadectwo wiary Tau jest powszechnie znane od wielu lat i nie powinno dziwić nikogo, kto choć trochę kojarzy jego twórczość. Przyznam szczerze, że informacje na temat Edzia musiałem wygooglować. Po sprawdzeniu, jego obecność na rekolekcjach też nie jest zaskoczeniem. Już kilka lat temu brał udział w projekcie ewangelizacyjnym „Fala zmiany”. Jednak o przybyciu do Teresina możemy się dowiedzieć jedynie z historycznych wzmianek medialnych. Bazowe źródło na FB zostało usunięte:

O komentarz poprosiliśmy księdza, odpowiedzialnego za tę sytuację. – GlamRap? Oczywiście znam wasz portal, tak samo jak i Edzia. Bo wy to szukacie różnych takich smaczków – zaczął duchowny. Na początku kapłan próbował przekonywać, że fotografia nadal jest na stronie. Jednak zmienił ton, gdy dałem mu do zrozumienia, że fakty przedstawiają się inaczej. Po potwierdzeniu, że rzeczywiście tak jest, kontynuował. – Skasowaliśmy to zdjęcie, bo Edzio źle na nim wyszedł. Nie chciałem, żeby niekorzystne zdjęcie było na stronie. Gdyby to było inne ujęcie, widniałoby cały czas – przekonywał ksiądz.

Całe szczęście, że bardziej fotogeniczny jest Tau i tutaj nikt nie musiał interweniować:

19 komentarzy
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
XDDDDD
2 miesięcy temu

ZAPEWNE PRZEZ TO, ŻE MATEUSZ KARAŚ AKA BIAŁAS, JEDEN Z GŁÓWNYCH TERESIŃSKICH ROLNIKÓW ZAPOWIEDZIAL, ŻE NIE POŻYCZY ŚWINI NA DOŻYNKI NA COROCZNE ZAWODY W LAPANIU PROSIAKA

Prawda i gówno prawda
2 miesięcy temu

Możecie gadać na Tau różne rzeczy, nie postrzegam do końca jego podejścia mocnego do wiary i wprowadzanie w życie. Ale to ostatki normalności w tych chorych czasach. Człowiek nadzieji i dobrej nowiny.

Vito Bambino OG
2 miesięcy temu

Chyba cie kurwa do reszty pojebalo

NOSPOKOSPOKO
2 miesięcy temu

KSIĄDZ BARTCZAK JEST SPOKO, ALE TAU NIE JEST SPOKO.

Profesor nadzwyczajny
2 miesięcy temu

Ale pieknie bylo na gejrapie bez tej kurwy profesora straponu wszyscy wyzywali cweltino to musial wrocic dzis debil i spamowac znow tym malvedre zajebanym kurwa

Punch
2 miesięcy temu

W cyce bym ją pojechał jak stara dziwkę

Białas z teresina
2 miesięcy temu

Białas odwołał

Grotołaz
2 miesięcy temu

Dowiedzieli się że gość nagrywa tiktoki

ril og olgierd
2 miesięcy temu

Kurwa kto pisze te artykuły?Mam wrażenie że robi to jakiś typ osadzony w Choroszczy, wzięli go na przyuczenie i huj coś tam skrobię.

No chodź Adasiu
2 miesięcy temu

Prawdziwe hiphopowe newsy z ostatnich dni:
-powiększanie cycków i dup
-pączki
-walki debili
-porady od bezdomnego kasty
-usunięcie zdjęcia edzia
-raperem zostal Anal Górniak
-cyckonosz admy

Syn Tedego
2 miesięcy temu

XD

Maciek z Klanu
2 miesięcy temu

Haha nawet się uśmiałem xD

kenke wsadza w dupę rękę
2 miesięcy temu

kau wrócił do ćpania? Ale styrana morda.

anżej
2 miesięcy temu

o kurwa ten jaki agresywny reporter w amerykańskim stylu xD wyjmij głowę z dupy jesteś tylko kurwą z glamrapu, nikt cię nie szanuje. a każdemu kto się zadaje z katolicką mafią i ich rozpasa wielki chuj do dupy. przestańcie wpierać tą organizacje, to jest sekta w każdym tego słowa znaczeniu, lata kłamstw, lata prania mózgów i przede wszystkim lata tuszowanych przestępstw.

Diobeł
2 miesięcy temu

Jebać katoli. Tylko by dzieci ruchali, a pracować to nie ma komu

Juleczka
2 miesięcy temu
Reply to  Diobeł

Nie interesuje mnie wiara ani brak wiary innych ludzi, niech każdy ma wolność wyboru, już ja wiem od kogo wy som

Popularne