Sprawdź nas też tutaj

News

Peja wystąpi na turnieju halowej piłki nożnej

Impreza odbędzie się w Katowicach.

Opublikowany

 

peja lech poznan

Peja został muzyczną gwiazdą nadchodzącego turnieju halowej piłki nożnej, który odbędzie się w katowickim Spodku.

Katowicki Spodek 6 stycznia 2026 ponownie stanie się miejscem, gdzie futsal spotka się z dużą sceną. Trzecia odsłona Superbet Spodek Super Cup szykuje się na rekordową frekwencję i najmocniejszy zestaw drużyn w historii wydarzenia. W stawce pojawi się osiem ekip: GKS Katowice, Górnik Zabrze, Wieczysta Kraków, ROW 1964 Rybnik, Wisłoka Dębica, Wiara Lecha, JKS Jarosław i Reprezentacja Polski Socca. Na parkiet wyjdą piłkarze, których kibice kojarzą bez patrzenia w protokół, w tym Bartosz Nowak, Tomasz Loska czy Michał Pazdan.

Organizatorzy dorzucili do sportowych emocji muzyczny akcent z najwyższej półki. Kiedy zgasną światła, scenę przejmie Peja. To nie tylko MC, ale też producent i wydawca, postać, której nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć raz zahaczył o polski hip hop.

Choć to piłka halowa jest głównym daniem imprezy, trudno nie zauważyć, że muzyczny występ może zgarnąć dla siebie część uwagi. Kombinacja solidnych sportowych marek z jednym z najbardziej rozpoznawalnych raperów w kraju zapowiada wieczór, który będzie się długo odbijał echem poza Katowicami.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

News

Bonus RPK stanął po stronie córki Pona. Ośmieli tym Sokoła?

„Szacunek to podstawa”.

Opublikowany

 

bonus rpk pono
fot. @BonusRPK_official

Kolejna osoba ze sceny rapowej wypowiedziała się na temat zbiórki dla córki Pona. Tym razem jest nią Bonus RPK, który miał okazję współpracować ze zmarłym raperem tuż przed jego śmiercią. Czy jasne stanowisko Bonusa ośmieli w końcu do zabrania głosu w sprawie przez Sokoła i resztę ZIP Składu?

Kolejne szczegóły odejścia Pona rzucają nowe światło na sytuację, w jakiej znalazła się jego mała córka. Okazuje się, że mimo dość dużej rozpoznawalności rapera, jego sytuacja materialna była bardzo zła i jedyne co po sobie pozostawił dla dziecka to długi. Czy to możliwe, żeby nikt z ZIP Składu nie był tego świadomy? Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia nie należy do szczególnie wysokich.

W każdym razie Ziomki i Przyjaciele konsekwentnie unikają własnego stanowiska na temat zbiórki i nawet nie raczyli zabrać głosu, gdy ocean jadu wylewał się na pozostawioną w trudnej sytuacji byłą partnerkę reprezentanta ich ekipy. Zrobił to za nich Bonus RPK, który musiał się liczyć z tym, że jego wpis wzbudzi mieszane reakcje, niemniej jednak postanowił wyjść ze swojej strefy komfortu i nagłośnił akcję. Czy dzięki temu większej odwagi nabierze Sokół, który z racji olbrzymiej popularności mógłby jednym wpisem wyjawić prawdę i zatrzymać falę niepotrzebnego hejtu? Póki co Narrator zajmuje się głównie reklamowaniem książki „Wesołych Świąt” i to pochłania jego uwagę. 


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Doda obejrzała dokument 50 Centa o Diddym: „Zboczeniec”

Wokalistka uważa, że raper dostał zbyt niski wyrok.

Opublikowany

 

Przez

doda diddy

Doda ostro skomentowała głośny dokument o Diddym dostępny na Netfliksie, za którego produkcje odpowiada 50 Cent.

Jej reakcja na produkcję „Sean Combs: The Reckoning”, wyreżyserowaną przez ekipę 50 Centa, nie zostawia na skazanym raperze suchej nitki. Wokalistka sugeruje, że obraz pokazuje kulisy jednej z najciemniejszych stron amerykańskiej muzyki. Zanim jednak wylała cały kubeł gorzkich słów, pochwaliła platformę za to, że zdecydowała się w ogóle ten materiał pokazać.

– Kim naprawdę jest Diddy? Zboczeńcem, obrzydliwym narkomanem, mordercą, zdrajcą wykorzystującym swoich przyjaciół, znęcającym się psychicznie i fizycznie nad swoimi kobietami. Masakra i tylko 4 lata więzienia. Mam nadzieję, że ława przysięgłych obejrzy ten film. Gangsterzy nie powinni być artystami.

Najmocniej Dodę uderza wątek wykorzystywania młodych dziewczyn:

– W głowie mi się nie mieści jak można nastoletnią dziewczynę zmuszać do seksu z kimś innym i jeszcze to nagrywać i puszczać na seks party.

Dokument Sean Combs: The Reckoning jest dostępny na polskim Netfliksie.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Dzieciak trolluje Busta Rhymesa, a ten daje mu reprymendę

Raperowi nie było do śmiechu po niewinnym żarcie.

Opublikowany

 

busta rhymes

Busta Rhymes nie miał ochoty na żarty podczas Art Basel w Miami. Jeden komentarz młodego twórcy wystarczył, by raper natychmiast zmienił ton.

W sieci krąży nagranie, na którym widać, jak młody chłopak podchodzi do Busty podczas weekendowego eventu i prosi o zdjęcie. W momencie pozowania rzuca w jego kierunku tekst: „To Tracy Morgan” (popularny, amerykański aktor).

Żart miał być niewinny, ale u Busty wywołał reakcję natychmiastową. Jego uśmiech gaśnie, a raper pyta chłopaka kilka razy: „Co ty powiedziałeś?”. W tym samym momencie nakazuje koledze nagrywającego przerwać rejestrowanie sytuacji.

– Odłóż kamerę. Robię sobie z tobą zdjęcie, żeby okazać trochę szacunku, a ty próbujesz być zabawny. Nie zgrywaj się przy dorosłym facecie, dzieciaku. Tak się ludzie pakują w kłopoty.

Potem dodaje, że nie wyzywa chłopaka, tylko próbuje zrozumieć, o co chodzi. Gdy pyta wprost, czy miał to być żart, chłopak zaczyna tłumaczyć:

– Wszyscy mówili Tracy, więc też powiedziałem Tracy. Busta odpowiada krótko: – Nie słyszałem, żeby ktokolwiek to powiedział. Tylko ty to powiedziałeś. Nagranie kończy się, gdy raper nadal udziela młodemu twórcy ostrej lekcji.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Ja Rule mówi o nakręceniu filmu o 50 Cencie i nazywa go „rakiem kultury”

„Ten koleś ma gdzieś ofiary i wszyscy wiemy, dlaczego zrobił ten dokument”.

Opublikowany

 

ja rule 50 cent

Ja Rule znowu jedzie po 50 Cencie i tym razem mówi wprost, że ma materiał na własny dokument o swoim wieloletnim wrogu. Według niego Fif to „rak dla kultury”.

Ja Rule w weekend odpalił serię wpisów, w których zarzucił 50 Centowi hipokryzję po tym, jak ten został producentem czteroczęściowego dokumentu Netfliksa Sean Combs: The Reckoning. Raper stwierdził, że motywacja Fiftiego była zupełnie inna niż troska o ofiary.

– Bądźmy poważni. Ten koleś ma gdzieś ofiary i wszyscy wiemy, dlaczego zrobił ten dokument – napisał Ja, sugerując osobistą vendettę wobec Combsa. Dodał jeszcze, że „Jest rakiem dla kultury” i że jeśli tak bardzo przejmuje się tematem przemocy, powinien oddać cały zysk z produkcji organizacjom wspierającym osoby dotknięte przemocą domową.

W kolejnych wpisach Ja Rule podkręcił atmosferę, udostępniając zrzuty ekranów dawnych publikacji o domniemanych incydentach z udziałem 50 Centa, w tym o rzekomym ataku na byłą partnerkę i pożarze domu matki jego najstarszego dziecka.

– Chyba zacznę kręcić dokumenty. Jest tu mnóstwo do pokazania – napisał, jasno sugerując, że chętnie odwróciłby temat przeciwko Fiftiemu.

Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy Ja odnosi się do sprawy Diddy’ego. W zeszłym roku życzył Combsowi „powodzenia” w obliczu rosnącej liczby oskarżeń o napaści seksualne. Teraz jednak cała jego uwaga skupiła się na Fiftim. Kilka dni wcześniej nazwał go nawet „szczurem” za to, że stanął za produkcją The Reckoning.

Wygląda na to, że jeden z najdłuższych beefów w historii rapu właśnie wszedł w kolejny rozdział.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

„Ten chłop to potwór” – Waka Flocka Flame o Diddym

Raper został też zapytany, czy Diddy był zamieszany w śmierć Tupaca.

Opublikowany

 

waka flocka diddy

Waka Flocka Flame nie owija w bawełnę po obejrzeniu głośnego dokumentu Netfliksa o Diddym. Raper mówi wprost, co dziś o nim myśli o raperze.

Waka Flocka Flame został zaczepiony przez twórców z Joy of Everything na TikToku i zapytany o wrażenia po seansie dokumentu Sean Combs: The Reckoning. Jego reakcja była wyjątkowo dosadna.

– Przy takiej kasie ten chłop to potwór. Mógłby być moim rodzonym bratem, a i tak nie miałbym z nim nic wspólnego przez resztę życia – powiedział.

Diddy jest zamieszany w śmierć Tupaca?

Pytany dalej o to, czy po filmie wierzy, że Diddy mógł mieć cokolwiek wspólnego ze śmiercią 2Paca, Waka nie gryzł się w język.

– Jestem fanem Paca. Jeśli ten koleś zrobił Pacowi cokolwiek, to dla mnie przekreśla go na zawsze.

O burzliwej relacji Combs–Shakur mówi się od lat, bo Pac został zastrzelony w 1996 roku, w czasie gdy konflikt Bad Boy Records i Death Row Records osiągał szczyt, a Shakur był twarzą ekipy Suge’a Knighta.

Nazwisko Combsa wraca w tej sprawie regularnie, szczególnie odkąd we wrześniu 2023 roku aresztowano Duane’a „Keffe D” Davisa. Były członek Southside Compton Crips od lat daje wywiady, w których opowiada o kulisach zamachu na 2Paca i wielokrotnie wspomina o rzekomym udziale Diddy’ego. W jednym z nich, jeszcze przed zatrzymaniem, mówił o Combsie:

– Wciągnął mnie w to gówno. Gdybym go nigdy nie spotkał, nie byłbym w nic zamieszany. Ja i Suge graliśmy razem w jednej drużynie jako dzieci. Moi ludzie pomagali Suge’owi wejść do gry.

To nie wszystko. W 2011 roku były detektyw LAPD Greg Kading ujawnił w książce Murder Rap nagraną wypowiedź Davisa, w której ten twierdzi, że Combs miał zaoferować mu milion dolarów za zabicie 2Paca i Suge’a Knighta. W nagraniu Davis mówi:

– Zszedł ze mną na dół i powiedział: ‘Chcę się tych gości pozbyć’. Odpowiedziałem: ‘Załatwimy to szybko, to nic takiego’. Chcieliśmy milion”.

Waka, oglądając te wszystkie historie złożone w jeden dokument, najwyraźniej nie ma już wątpliwości, co sądzi o Combsie.

@joy.of.everything

We talk with Waka Flocka Flame about 50 Cent’s Diddy documentary The Reckoning, and his reaction says everything. Flocka makes it clear that if the allegations are true, Diddy is a “monster,” and even if he were his own brother, he’d disown him. As a 2Pac fan, Flocka says that if Diddy had anything to do with what people have long suspected, then it’s game over.

♬ original sound – Joy Of Everything


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2025.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: