Sprawdź nas też tutaj

News

PlanBe i Smolasty z klipem „Najlepsze lata”

Teledysk promuje płytę „Złoty chłopak”.

Opublikowany

 

PlanBe / fot. materiały prasowe

PlanBe zaprezentował nowy teledysk do numeru „Najlepsze lata”. W utworze gościnnie pojawił się Smolasty, a produkcją zajął się Deemz.

Singiel promuje minialbum pt. „Złoty Chłopak”, której limitowane kolekcjonerskie wydanie znajdziecie tylko i wyłącznie pod adresem Queshop.pl

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Belmondo Informator
3 lat temu

Pytanie na poważnie, bez beki. Czy ten Plan B jest upośledzony? Bo z twarzy i wymowy sprawia wrażenie niedorozwiniętego umysłowo.

Zauważam nowy trend, najpierw do hip hopu polskiego weszli homoseksualiści jak Bedoes, Żabson, a teraz widzę takich niedorozwiniętych jak Plan B czy ten Kuke od Bedoesa.

Król
3 lat temu

Jest jeszcze Kapota który na moje też jest lekko upośledzony. Do tego rapuje jak amatorzy z 99 roku a mimo to propsują go Tede czy inni raperzy. Ciekawe dlaczego?

SYN TEDEGO
3 lat temu
Reply to  Król

Pytałem o to jakiś czas temu i o dziwo dostałem tutaj sensowne odpowiedzi. Podobno kapota wszystkim rapsełdakom towar ogarniał, więc albo ma na nich haki albo dogrywają się za zniżki.

Odb
3 lat temu

Plan be usmolił się w klopie tego lata. „To jest najlepsze”

SYN TEDEGO
3 lat temu

Ponawiam pytanie, czy znany aktywista lgbt niejaki planbe odniósł się już do kwestii plagiatu, gdzie podpierdolił piosenkę jeden do jednego?
Czy teraz tak wolno robić i to jest hip hop?

Rap is dead
3 lat temu

Smerfne hity do remizy LGBT….kuzwa uwielbiam wspominki

Popularne