Sprawdź nas też tutaj

News

PlanBe i Smolasty z klipem „Najlepsze lata”

Teledysk promuje płytę „Złoty chłopak”.

Opublikowany

 

PlanBe / fot. materiały prasowe

PlanBe zaprezentował nowy teledysk do numeru „Najlepsze lata”. W utworze gościnnie pojawił się Smolasty, a produkcją zajął się Deemz.

Singiel promuje minialbum pt. „Złoty Chłopak”, której limitowane kolekcjonerskie wydanie znajdziecie tylko i wyłącznie pod adresem Queshop.pl

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Belmondo Informator

Pytanie na poważnie, bez beki. Czy ten Plan B jest upośledzony? Bo z twarzy i wymowy sprawia wrażenie niedorozwiniętego umysłowo.

Zauważam nowy trend, najpierw do hip hopu polskiego weszli homoseksualiści jak Bedoes, Żabson, a teraz widzę takich niedorozwiniętych jak Plan B czy ten Kuke od Bedoesa.

Król

Jest jeszcze Kapota który na moje też jest lekko upośledzony. Do tego rapuje jak amatorzy z 99 roku a mimo to propsują go Tede czy inni raperzy. Ciekawe dlaczego?

SYN TEDEGO

Pytałem o to jakiś czas temu i o dziwo dostałem tutaj sensowne odpowiedzi. Podobno kapota wszystkim rapsełdakom towar ogarniał, więc albo ma na nich haki albo dogrywają się za zniżki.

Odb

Plan be usmolił się w klopie tego lata. „To jest najlepsze”

SYN TEDEGO

Ponawiam pytanie, czy znany aktywista lgbt niejaki planbe odniósł się już do kwestii plagiatu, gdzie podpierdolił piosenkę jeden do jednego?
Czy teraz tak wolno robić i to jest hip hop?

Rap is dead

Smerfne hity do remizy LGBT….kuzwa uwielbiam wspominki

Popularne