Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dni, reprezentanta QueQuality prezentuje swój nowy singiel „Złoty chłopak”. Zwiastuje on EP-kę PlanBe o tym samym tytule, który ma się ukazać jeszcze w tym roku w ściśle limitowanym nakładzie.

Teledysk „Złoty chłopak” ukazał się na kanale rapera, a nie jego wytwórni. Za produkcję utworu odpowiadają Michał Graczyk x 2k x Louis Villain.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Doktor Dres

Kurwa swiat na chuju staną i tańczy krakowiaka. Żeby bity producenci strugali w trójkącie to już kurwa za dużo. Ciekawe kiedy raperzy bede we trzech pisać 12 wersową zwrotke.

Patryk woszczyna

Planbe moja siostra cię uwielbia jest twoja wielka fanka kiedyś żeby ja puknąć ubrałem bandane taka jak ty se tam nosisz i normalnie orane było ze ja pierdole do teraz wspomina spotkanie z planembe fałszywym 😀

Odb

PlanBe wraca z chłopakiem z klipu „Złoty deszcz”

Fake analny

PlanBe wraca z EP-ką i klipem „Analny chłopak”

luczjano

I co kurwa skończyło się eldorado. Kota nie ma to myszy harcują. A teraz bananowcy którzy się uaktywnili po odejściu najważniejszych person tworzących ten portal wypierdalać, bo powróciłem ja i zamierzam odzyskać hip hop w tym kraju. EEEEEEESSSA.

luczjano

Jeszcze jedno – jak ktoś jest przeciwko gifom z murzynami i shemale to jest przeciwko prawdzie. Nie pozdrawiam.

Muppet Chujidov

Ja jestem przeciwny. Kiedyś były tu wstawiane piękne dupeczki, a nie chore fantazje ludzi z wodogłowiem

Bryk

Piękne dupeczki też będą kolego.

Popularne