Sprawdź nas też tutaj

News

Polscy raperzy będą się bili w nowej organizacji MMA?

Sensacyjne informacje przekazuje Wujek Samo Zło.

Opublikowany

 

Wujek Samo Zło i Arab na gali FEN24 / fot. Kuba Jędryka (GlamRap.pl)

Raperzy coraz chętniej biorą udział w wydarzeniach poza muzycznych. W ostatnim czasie popularnością cieszą się sporty walki. W klatce mogliśmy już zobaczyć takich artystów jak Ryba, Filipek, Popek, Ruby, Arab czy Wujek Samo Zło. Ten ostatni ujawnił teraz zakulisowe informacje na temat nowej organizacji MMA, w której mieliby uczestniczyć również rodzimi raperzy.

Walki znanych raperów

Szykuje się inicjatywa, o której jeszcze nie mogę za bardzo nic powiedzieć, ale w drugim obiegu już krąży informacja, że będzie jeszcze jedna organizacja – poinformował Wujek Samo Zło w najnowszym odcinku CGM Rap Podcastu. – Nie będzie to Fame, nie będzie FEN ani KSW. I w tej federacji będzie można zobaczyć walki znanych raperów i nie tylko – mówi WSZ.

KSW i Polsat z nowym projektem

Od kilku dni coraz częściej mówi się o nowej organizacji, która miałaby się pojawić na polskim rynku. Mają to być właśnie walki znanych ludzi. Stoją za nią włodarze KSW i telewizja Polsat. – Jestem przeciwny, żeby przygotowywany projekt miał gdzieś w nazwie człon „MMA”. To co będziemy organizować na rzecz Polsatu, to nie będzie MMA. To będą walki znanych ludzi. W formule, która jeszcze bliżej nie została określona – powiedział Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW w wywiadzie dla portalu InTheCage.pl.

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Belmondo Informator
3 lat temu

Cwele z KSW się obsrały bo widzą, że Fame kosi kasę na debilach. KSW jest samo w sobie organizacją frikową, bo sportowcó u nich żadnych nie ma ale udaje, że robią mma. Teraz wchodzą w patusów/jutuberów bo wiedzą, że KSW jest skończone.

nande
3 lat temu

Dex,
czyli Twój cały zasób słownictwa w pigułce.

Ooo makarena
3 lat temu

Czekam na walkę Kukon vs komentarze na glamrapie

AbDuL All_KOzYEB
3 lat temu

KURWA JEBANE ATANCYJNE KURWY JAKIE MMA JAKIE KURWA SPORTY WALKI PIERDOLNIJ SIĘ JEDEN Z DRUGIM KURWA W TEN PUSTY CYMBAŁ.

BabęZeWsiWyrwaćMożnaAleNaOdwrótNieDaRady!
3 lat temu

Weź spierdalaj z tą „atencją” bo widać że następny niedouczony i zakompleksiony cwel z wiochy chce zabłysnąć nowym dla niego słówkiem bo uważa je za „take prestirzofe!”

wielkiszu
3 lat temu

TANIEC Z GWIAZDAMI W KLATCE NO ŁADNIE

Zenon
3 lat temu

Wypierdalaj wujek jebany trollu. Najwieksza zaklamana kurwa i pozer, tfu

BabęZeWsiWyrwaćMożnaAleNaOdwrótNieDaRady!
3 lat temu
Reply to  Zenon

Zamknij mordę chamie ze wsi i wracaj do świń.

Odb
3 lat temu

Nowa organizacja MAM pobiła raperów z polski

00:12 i 17
3 lat temu

Opublikowany 2 godziny temu Przez Mariusz Jop

19:53 7

Crissdresseriloveladyboys
3 lat temu

Okropnie podniecające są transki rajstopy małe fiutki pachnące tylki seksem i swintuszeniem uwielbiam ladyboys z Tajlandii takie słodkie i ta apetyczna stulejka na siusiaku mmmm tylko pieścić ocierać miziac uwielbiam czemu to jest takie seksowne że kobieta ma fiuteczka a nie jestem homo lubię dziewczyny

Popularne