Sprawdź nas też tutaj

News

Polscy raperzy razem z Dodą przeciwko nienawiści

Piosenkarka szykuje wielki koncert.

Opublikowany

 

doda
Doda

W związku z ostatnimi wydarzeniami, zabójstwem Pawła Adamowicza i rezygnacji Jerzego Owsiaka ze stanowiska prezesa WOŚP-u Doda zorganizowała akcję #artyściprzeciwnienawiści, którą wsparło liczne grono hip-hopowców.

Raperzy wspierają

Wśród ogromnej liczby artystów, którzy poparli akcję Dody znaleźli się też reprezentanci hip-hopu. Akcję wsparli m.in. VNM, WdoWa, Wac Toja, Sokół, Ten Typ Mes, Wena, Peja, Kartky, Guova i Pawbeats.

W ramach nowej inicjatywy Doda zamierza zorganizować koncert. Nie wiemy jednak na razie czy raperzy również wezmą w nim udział.

Doda jednoczy artystów

W organizacji koncertu przeciwko nienawiści, Dodzie pomagają Grzegorz Hyży i Patrycja Kazadi. – Szczerze mówiąc, ciężko powiedzieć, że organizuję. Po prostu wychodząc spod prysznica wpadłam na fajny pomysł, że artyści w kontrze do całego świata polityki i hejtu w necie powinni spróbować oraz stworzyć to, do czego zostali powołani. Zrealizować nasz obowiązek, czyli połączyć ludzi muzyką, fajnym przesłaniem. Być ponad podziałami. Pomyślałam: zróbmy taki koncert razem. Zgłosiło się już 90 osób – ujawniła piosenkarka w rozmowie z Radiem Zet.

W koncercie udział mają wziąć na pewno Grzegorz Hyży, Patrycja Kazadi, Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Margaret, Bajm, Cleo i Sarsa. Wokalistka zaapelowała również do swoich oponentek: Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak, aby również wzięły udział w tym wydarzeniu.

41 komentarzy
41 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
­­­return to the 36 chambers of Auschwitz
3 lat temu

blachara, która szczuła swojego byłego gacha gangusami pierdoli coś o nienawiści. pierdolone hieny

Odb
3 lat temu

’Yan wasan Poland da Doda da ƙiyayya
 

Janusz Wójcik
3 lat temu
Reply to  Odb

KASA MISIU, KASA

nygus.
3 lat temu

Kurwa, śmiesznie to wygląda. Przed laty jebali Fokusa za feat z Dodą, a dzisiaj sami będą z nią grać, ale jak to mów stare porzekadło „okazja czyni raperem”. Niby mają dobre pobudki, niby zmienili zdanie, ale wiadomo, że ten występ tylko dla pieniędzy. JEBAĆ HIPOKRYTÓW. JEBAĆ POPULIZM W RAPIE. WYPIERDALAĆ, BANDO PAJACÓW SPRZEDAJĄCY FARMAZON.

#paluchasierucha
3 lat temu
Reply to  nygus.

Graja za darmo pajacu zajebany

masie wydaje się, że za darmo xD
3 lat temu

To, że nie będzie to biletowany spend nie znaczy, że grają za friko. Stadion będzie cały zajebany bannerami. Sponsorzy dadzą hajs. Nie bój nic.
Za darmo to oni nawet z łóżka nie wstają.

6789
3 lat temu

pejka hipokryta przeciwko nienawiści dobre, chce się wbić szerzej do tv

kleks na ścianie
3 lat temu

Raperzy przeciwko nienawiści? Hahahahaha, niezłe jaja. Przecież 90% z nich w każdym numerze ma linijkę w stylu „jebać krytyków i hejterów”. Kolejny raz wychodzi ich niski iloraz inteligencji oraz spora hipokryzja. Akcja zdobędzie rozgłos, spory koncert na stadionie, więc sporo siana wpadnie i tylko o to tu chodzi, a nie o jakieś zmiany mentalności.

tak czy nie?
3 lat temu

Przeprosicie Fokusa, Jędkera, Libera, 18l, Meza i resztę chłopaków?

Old Spice Pure Sport
3 lat temu
Reply to  tak czy nie?

I Donia niech przeprosza.. „Przestrzen” milowy kamien w PL rapie ou ou!

elo
3 lat temu

Stara krowa próbuje się do raperów teraz przymilać hahahaha Już sobie siary narobiła jak chciała się z Malikiem zakumplować, a te głąby, które to popierają niech spojrzą na swoją twórczość. Banda debili i hipokrytów

hahahahahah
3 lat temu

Nawet dicksony polajkowały xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
kurwa, co za syf! Wszczynają konflikty bez powodu, a teraz wielcy orędownicy walki z nienawiścią. hahahahahahhahahahahaha

KOD Komitet Obrony Dzików
3 lat temu

Do akcji dolacza HG i zagra numer „Nienawiść”

majdan
3 lat temu

doda zrób mi loda

beka w chuj
3 lat temu

> nawijaj w tekstach „jebać system, jebać mundurowych”
> przyłącz się do akcji STOP NIENAWIŚCI

hahahahahahgahahahahahahahhahahahhaah

Antek
3 lat temu

Pierdoleni celebryci. Jest afera, to od razu morde chcą pokazać.
#artyściprzeciwnienawiści ahahha zachód zalewa islam i pierdolone zwierzęta z Afryki, a Ci odpierdalają jakiś syf.

Abdul AL-Kozyeb
3 lat temu

KURWA JEBANI HIPOKRYCI KURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCIVKURWA JEBANI HIPOKRYCIKURWA JEBANI HIPOKRYCI

co za hieny, by zarabiać na ludzkiej krzywdzie
3 lat temu

Każda okazja jest dobra, by zarobić. Narodowy już wynajęty.

tak będzie
3 lat temu

Coś mi to przypomina. Gdy zmarł papież to też w przestrzeni medialnej były tego typu sprzedawane ściemy o „miłości” i wzajemnym „szacunku”. Minęło kilka dni i wszystko wróciło do normy. Tutaj będzie podobnie. Raper X weźmie udział w tym koncercie, by przytulić trochę papieru, a miesiąc później puści singiel promujący płytę w którym będzie się do kogoś pruł lub rzuci kilka linijek w stronę krytyków. Doprawdy żałosne.

Imię
3 lat temu

I co jej kurwa da jakiś koncert? Ludzie przestaną nagle wyzywać, krytykować, oceniać? Ich naprawdę pojebało, że chcieliby, żeby ich każdy po główce głaskał i mówił jaki to nie jest wspaniały, a jaka to jego twórczość cudowna… Co się dzieje z tymi ludźmi, kurwa.

wynajęty stadion narodowy
3 lat temu
Reply to  Imię

KASĘ.

Pyton
3 lat temu

Pedały i dinozaury przeciwko nienawiści, bo dupa boli, że ktoś się z ich poczynań śmieje i chujowej twórczości? Kurwa, co za żenada.

wychechłaniec
3 lat temu

„Peja wyśmiewa premierę „Jesteś Bogiem”: Sami k**wa fajni, znani, silikonowi hip-hopowcy”

Wychechłańcu, pamiętasz jeszcze czy już zapomniałeś? Widać popularność tak spadła, że z każdym się przyklepiesz, by było choć trochę głośno jeszcze o tobie. beka.

Redaktor Szehter
3 lat temu

Jebany cyrk obwozny.
Nie plakalem po Adamowiczu

­­­BEKA XDDDDDDDDD
3 lat temu

niech razem nagrają MOJA I TWOJA NADZIEJA

ja pierdolę
3 lat temu

nie no ta kurwa jest ostania, która powinna coś takiego organizować

asdawq
3 lat temu

Tym wszystkim kurwom co tam będą grać, nie chodzi o nienawiść, chodzi o to, zeby nikt nie mogł ich skrytykować. Dojdzie do tego, ze powiesz chujowy raper i bedziesz miał sprawę za „mowe nienawiści” to bedziesz pierszy krok z zaknąć ludziom mory #stopcenzurze!!!!!!!!! ciemna masa to łyknie 🙁

dureń z tvn
3 lat temu

pejka sklejka, to już się z Dodą przeprosiłeś? Hahahahahaha. Już zapomniałeś jak jej cisnąłeś, kundlu?

Fred
3 lat temu

Same pedały

Dolf Kutgren
3 lat temu
Reply to  Fred

Marszcze Freda

Fufacz
3 lat temu

Ale zakola, zawsze wiedziałem, że to transwestyta

wolflow
3 lat temu

Chamstwo przeciw nienawiści – A to Ci dopiero news…Towarzystwo wzajemnej adoracj tonie we własnych rzygowinach i brzytwy sie chwyta…Nie wszyscy to tępy motłoch dOdO – Proces Waszego upadku trwa i nikt go już nie powstrzyma …AJM SOŁ SORY DIODA

Popekany kondon
3 lat temu

Cwele z Iławy tez się dołączają do akcji,
Pozdrowienia z więzienia

KazynKrejg
3 lat temu

Atencyjna k%^# lansuje się na truposzu.

00:12 i 17
3 lat temu

Opublikowany 7 godzin temu Przez Mariusz Jop
doda

01:09 7

Pafeu
3 lat temu

Akurat tak się składa że nie ma tam żadnego wykonawcy, który by obecnie robił rap, natomiast roi się od hipokrytów.

Karol
3 lat temu

Polecam Young Blita….fajna muza ale mało wyświetleń!!!To jego najnowszy kawałek:https://www.youtube.com/watch?v=2gDdhfx9Uxk

Czes
3 lat temu

Nie wierzę ci w ani jedno słowo , prędzej Paris czy Britney , tak mi pomagasz , że jest gorzej ? Sorry ale muszę się wyżyć

Jan Multi
3 lat temu

A co na to Paluch??

Old Spice Pure Sport
3 lat temu

Pierdole 'esterke’ Dode

Oskar Pam Pam
3 lat temu

przeciwko nienawiści XDDDD czyli ostatnie zajście jest pretekstem do przepychania lewackiej nowomowy, tfuuu
mowa nienawiści nie istnieje

Popularne