Sprawdź nas też tutaj

News

Pono i Fu pracują nad solowymi płytami

Raperzy myślą też nad wspólnym projektem.

Opublikowany

 

Fu i Pono

29 czerwca ukazał się nowy album formacji Zipera „Meritum”. Pono, Fu i Koras po 14 latach znów połączyli siły. Chociaż album nie odniósł komercyjnego sukcesu – bo wciąż czekamy na wieści o jakimś wyróżnieniu – to zdobył pozytywne opinie krytyków i słuchaczy.

W oczekiwaniu na kolejną płytę ZIP Składu, która być może kiedyś powstanie, Fu i Pono pracują nad solowymi materiałami. – Jestem na etapie już takim dosyć zaawansowanym robienia płyty – mówi Pono w rozmowie z Numerem Razem w radiowej Czwórce. – Powiem szczerze, że naprawdę ta płyta mi idzie. Jest już parę rzeczy nagranych, może jakiś teledysk zrobię, zobaczymy – dodaje.

Solówkę zamierza wydać również Fusznik. – Też zaczynam solowo coś przygotowywać. Jak wspomniałem wcześniej z Sir Michem zrobiliśmy pierwszy singiel, nad którym jeszcze pracujemy – tłumaczy. Raper zdradził, że ma także plan na wspólny projekt z Ponem. – Mamy też plany z Rafałem, żeby coś razem w przyszłości wspólnie zrobić – dorzuca.ZIP Skład wyda płytę?

Skoro Ziperze udało się nagrać nowy album i reaktywować ekipę czy istnieje szansa na powrót ZIP Składu? – ZIP Skład cały czas istnieje, nie m co reaktywować – twierdzi Pono w rozmowie z Proceente. – Nagranie płyty w tak licznej grupie jak nasza jest to nie lada wyzwanie. My wszyscy mamy swoje życie, swoje lata, obowiązki i zebrać wszystkich w jednym miejscu w jednym momencie to już łatwiej się dodzwonić… nie wiem – dodaje.

Jak tłumaczy Pono każdy skrycie myśli i marzy o drugiej wspólnej płycie. Koras również nie wyklucza powrotu ZIP-ów. – Wyjedziemy sobie do jakiegoś zamkniętego ośrodka, to może – śmieje się raper. – To są rzeczy spontaniczne. Albo wyjdzie albo nie. Tego się nie da zaplanować – kończy temat Pono.Przypomnijmy, że ZIP Skład tworzą obecnie: Pono, FU, Koras, Sokół, Jaźwa, Felipe, Mielon i Ward. Byłym członkiem jest Jędker.

9 komentarzy
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ProfesorNauk
4 lat temu

No i po chuj..Pono wyrobił sobie metkę jak wydał „Hołd” to wtedy cała Polska się dopiero uczyła rapować więc nic dziwnego że błysnął ale te jego poczwórne rymy z czasem się zrobiła tragedia z tego. A Fusznik..Co tu dużo gadać. Dożywotnia beka bo łak nad łaki

Imię
4 lat temu

2005 – Ziomki i Przyjaciele drugi legal wkrótce
2012 – Nowy Zip SKład na pewno w 2012
2018 – Nie wiemy kiedy nowy Zip skład, ciężko nam się zebrać do kupy

dożywotnia beka z dziadów

FLAK WIEPRZA
4 lat temu
Reply to  Imię

2028 – Nagraliśmy zapowiedź zwiastuny pierwszego minisingla

hejter
4 lat temu

zip skład 9 mord do podziału haju to się nie kalkuluje

stefan ulicznik
4 lat temu

jedkiera wyjebali a czemu ?

00:11 i 17
4 lat temu

Nie Wyjebali

Cały Czas jest nadal☺

cydży
4 lat temu

Witam, jestem ojcem cydżego i piszę w tej chwili z jego konta. Proszę nam z żoną wybaczyć za zachowanie tego jebanego idioty. Widocznie za mocno go dojeżdżałem w łóżku, syn miał prawie chuja w mózgu no i porwali go też kiedyś cyganie i pierdoli teraz od rzeczy. A mówiłem mu przecież, gdy wsadzałem mu penisa do ust, że ludzi trzeba szanować. Jeszcze raz Państwa przepraszamy i obiecujemy, że syn poniesie konsekwencję. Podziurawię go śrubokrętem osobiście.

hghghg
4 lat temu

No i fajnie ze Pono i Fu sobie coś tam działają. Zajawa musi być.

cydży
4 lat temu

po no po co? a fu, ble. słucha ich ktoś normalny, wątpie.

Popularne