GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Powstanie „Skandal 2” Molesty?

„Na rynku jest miejsce na taki album”.

Opublikowany

 

wlodi skandal 2
Włodi

30 listopada ukazała się nowa płyta Włodiego „Osad”. Z tej okazji raper pojawił się gościnnie w audycji Numera Raza w radiowej Czwórce, gdzie opowiedział o nowej płycie, a także wrócił do czasów kultowego „Skandalu” Molesty.

Skandal 2

Od premiery debiutanckiego albumu warszawskiego składu minęło w marcu 20 lat. Czy kontynuacja tego wydawnictwa –  „Skandal 2” – miałaby szansę odnaleźć się na rynku? – Oczywiście, że by miała – mówi Włodi. – Jednym z aspektów, którymi kieruję się przy robieniu muzyki, jest ocena sytuacji “tu i teraz”, co w tym momencie byłoby najbardziej na miejscu. W obecnym urodzaju dzisiejszego rapu rządzącego się swoimi prawami i mającego bardzo charakterystyczne brzmienia, bardzo na miejscu byłoby nagranie płyty a la “skandalowej” z producentami typu Volt, Returners czy Soulpete. Tak bym to widział. Ale czy to by się udało – nie wiem – tłumaczy.Nowa płyta Molesty to jedynie czysto teoretyczne dywagacje, bo jak przyznaje Włodek Molesta już nigdy nie wróci do wspólnego nagrywania. – To już zamknięty rozdział – podkreśla raper. 


17 komentarzy
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Vincent
4 lat temu

Czyli jak wlodi powiedzial, ze to juz temat zamkniety to po chuj ten neews? Jestescie beznadziejni

Odb
4 lat temu
Reply to  Vincent

Molesty „2 Powstanie” ?Skandal

sada
4 lat temu
Reply to  Odb

dobre te przekręcanie wyrazów bardzo śmieszne

Odbodbodbodb
4 lat temu
Reply to  Odb

Kurwa ale beka haha hahaha propos ocb

Trystydycymyt
4 lat temu
Reply to  Odb

Drogi Odb-ytniczaku, muszę przyznać iż tym razem Ci pykło. Brawo!

WkrętakElektrycznyNiteoTools
4 lat temu

Tematyka płytki – golfowo-jaraniowo-kulinarna 😀
A na serio dobrze że raczej nie powstanie, pelson niech spełnia się w golfie, vienio odpierdala szajs, a Włodek niech nadal pozostanie raperem który trzyma poziom i zestarzał się z klasą.

Czelo
4 lat temu

Skąd w ogóle pomysl na nazwę „Molesta”? Czy to ma cos wspólnego z przeszłością?

sada
4 lat temu
Reply to  Czelo

molestowanie (sexulane)

Bolo
4 lat temu

Włodi mółgby trzymać fason, Vienio? kurwa nie sądze- poszedł w zupełnie innym kierunku a pamiętajmy, że mówimy o ostrej ulicznej płycie, Kaczy?- tak kurwa Kaczy, nie Pele nie Wilku tylko Kaczy współtworzył pierwszą płytę Molesty i nie mówicie, ze nie bo oryginalną kasetkę mam i wyraźnie widzę jakie 3 osoby dawały pozdrówki na płycie… Tak Kaczy na pewno mógłby to zrobić
Ale wiadomo, ze nic z tego i bez zadawania głupich pytań Włodkowi

Mistic Molesta Nigdy W Zapomnienie ! ! !

Mezokrata
4 lat temu

Poklocila się o kasę jak zwykle. A tak moralizowali, jacy to oni nie prawilni.

WdoK
4 lat temu

Pizdy rzucają nagłówek żeby w to wejść a koniec końców wychodzi rozczarowanie,włodek od 1 skandala zawsze na propsie:) cały skład mega szanuje chociaż poziom rapu- daleko właśnie za nim,duze ELO bo wychowałem sie na nich Zipach i Morwie

Marecki
4 lat temu
Reply to  WdoK

Ja też , wszyscy którzy były w składzie , mają wielki wkład w polski hip hop . Każdego z nich szanuje , i patrząc na na obecną scenę , łza się kręci i żygać się nieraz chce jak się słucha albo patrzy na obecnych wyjców młodego pokolenia , to już nie jest hip hop tylko żenada !!!!!

Pat
4 lat temu

Brawo. Bardzo odkrywczy artykul. Gratuluję.

GUD AFTERNOON
4 lat temu

AVE WŁODI AVE MOLESTA AVE SKANDAL. A WY KURWY Z GLAMRAPU WSADŹCIE SE TE KLIKBAJTOWE TYTUŁY PSEUDONEWSÓW GŁĘBOKO W PEDALSKIE ROZJEBANE KAPSKA, MOŻE BĘDZIECIE BOGACI JAKO PIERWSZE PEDAŁY, KTÓRYM ZAKIEŁKOWAŁA RAKOWA CIĄŻA. JA PIERDOLE!

DO BEKOWO Z TYM!
4 lat temu

I chuj

Ghrtg
4 lat temu

Przesłucham w sylwestra przed Tedego żeby ciśnienie zbijac haha

McGnach
4 lat temu

Idioci tutaj wchodzą

Popularne