Sprawdź nas też tutaj

News

Powstanie „Skandal 2” Molesty?

„Na rynku jest miejsce na taki album”.

Opublikowany

 

wlodi skandal 2
Włodi

30 listopada ukazała się nowa płyta Włodiego „Osad”. Z tej okazji raper pojawił się gościnnie w audycji Numera Raza w radiowej Czwórce, gdzie opowiedział o nowej płycie, a także wrócił do czasów kultowego „Skandalu” Molesty.

Skandal 2

Od premiery debiutanckiego albumu warszawskiego składu minęło w marcu 20 lat. Czy kontynuacja tego wydawnictwa –  „Skandal 2” – miałaby szansę odnaleźć się na rynku? – Oczywiście, że by miała – mówi Włodi. – Jednym z aspektów, którymi kieruję się przy robieniu muzyki, jest ocena sytuacji “tu i teraz”, co w tym momencie byłoby najbardziej na miejscu. W obecnym urodzaju dzisiejszego rapu rządzącego się swoimi prawami i mającego bardzo charakterystyczne brzmienia, bardzo na miejscu byłoby nagranie płyty a la “skandalowej” z producentami typu Volt, Returners czy Soulpete. Tak bym to widział. Ale czy to by się udało – nie wiem – tłumaczy.

Nowa płyta Molesty to jedynie czysto teoretyczne dywagacje, bo jak przyznaje Włodek Molesta już nigdy nie wróci do wspólnego nagrywania. – To już zamknięty rozdział – podkreśla raper.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Vincent

Czyli jak wlodi powiedzial, ze to juz temat zamkniety to po chuj ten neews? Jestescie beznadziejni

Odb

Molesty „2 Powstanie” ?Skandal

sada

dobre te przekręcanie wyrazów bardzo śmieszne

Odbodbodbodb

Kurwa ale beka haha hahaha propos ocb

Trystydycymyt

Drogi Odb-ytniczaku, muszę przyznać iż tym razem Ci pykło. Brawo!

WkrętakElektrycznyNiteoTools

Tematyka płytki – golfowo-jaraniowo-kulinarna 😀
A na serio dobrze że raczej nie powstanie, pelson niech spełnia się w golfie, vienio odpierdala szajs, a Włodek niech nadal pozostanie raperem który trzyma poziom i zestarzał się z klasą.

Czelo

Skąd w ogóle pomysl na nazwę „Molesta”? Czy to ma cos wspólnego z przeszłością?

sada

molestowanie (sexulane)

Bolo

Włodi mółgby trzymać fason, Vienio? kurwa nie sądze- poszedł w zupełnie innym kierunku a pamiętajmy, że mówimy o ostrej ulicznej płycie, Kaczy?- tak kurwa Kaczy, nie Pele nie Wilku tylko Kaczy współtworzył pierwszą płytę Molesty i nie mówicie, ze nie bo oryginalną kasetkę mam i wyraźnie widzę jakie 3 osoby dawały pozdrówki na płycie… Tak Kaczy na pewno mógłby to zrobić
Ale wiadomo, ze nic z tego i bez zadawania głupich pytań Włodkowi

Mistic Molesta Nigdy W Zapomnienie ! ! !

Mezokrata

Poklocila się o kasę jak zwykle. A tak moralizowali, jacy to oni nie prawilni.

WdoK

Pizdy rzucają nagłówek żeby w to wejść a koniec końców wychodzi rozczarowanie,włodek od 1 skandala zawsze na propsie:) cały skład mega szanuje chociaż poziom rapu- daleko właśnie za nim,duze ELO bo wychowałem sie na nich Zipach i Morwie

Marecki

Ja też , wszyscy którzy były w składzie , mają wielki wkład w polski hip hop . Każdego z nich szanuje , i patrząc na na obecną scenę , łza się kręci i żygać się nieraz chce jak się słucha albo patrzy na obecnych wyjców młodego pokolenia , to już nie jest hip hop tylko żenada !!!!!

Pat

Brawo. Bardzo odkrywczy artykul. Gratuluję.

GUD AFTERNOON

AVE WŁODI AVE MOLESTA AVE SKANDAL. A WY KURWY Z GLAMRAPU WSADŹCIE SE TE KLIKBAJTOWE TYTUŁY PSEUDONEWSÓW GŁĘBOKO W PEDALSKIE ROZJEBANE KAPSKA, MOŻE BĘDZIECIE BOGACI JAKO PIERWSZE PEDAŁY, KTÓRYM ZAKIEŁKOWAŁA RAKOWA CIĄŻA. JA PIERDOLE!

DO BEKOWO Z TYM!

I chuj

Ghrtg

Przesłucham w sylwestra przed Tedego żeby ciśnienie zbijac haha

McGnach

Idioci tutaj wchodzą

Popularne