Sprawdź nas też tutaj

News

Raper i gwiazdor live’ów w karcie walk High League 4

Josef Bratan ponownie w klatce.

Opublikowany

 

josef bratan high league 4

Do karty walk gali HIGH League 4, która odbędzie się 17 września w Arenie Gliwice, dołączył charyzmatyczny raper i gwiazdor instagramowych live’ów, Jose “Josef Bratan” Simao.

Ten ulicznik z praskiego blokowiska, którego pasją jest rap, zadebiutował w MMA podczas pierwszej edycji HIGH League. Zmierzył się wtedy z tiktokerem Gabrielem “Cesarzem Narcyzem” Bystrzyckim. Ostatecznie zwyciężył przez decyzję. Czas na kolejne wyzwanie w klatce.

Josef Bratan na początku 2021 roku dołączył do ekipy GM2L. Zadebiutował singlem „Wuwua”, który do tej pory uzyskał ponad 10 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Poza tym zasłynął z takich hitów jak “La Manga”, “Z bratem zarabiam papier”, “Szyby”, “Kawasaki” czy “Antonio Banderas”, w których brał udział obok między innymi Malika Montany, Alberta czy Diha.

W ostatnim czasie Jose Simao został gwiazdą instagramowych live’ów. Zrobił prawdziwe, wielkie show. Można spodziewać się, że widzów HIGH League czekają kolejne niespodzianki z udziałem tego kontrowersyjnego rapera. Nazwisko rywala reprezentanta GM2L zostanie podane wkrótce.

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami. W klatce, o pas wagi muszej, zmierzą się Natalia “Natsu” Karczmarczyk i Lexy Chaplin. 

Poza tym odbędzie się jednego z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur “Szpila” Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis “Bad Boy” Załęcki. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem ”Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarface’em” Bombą. W MMA zadebiutuje też streamer Jakub “Holak” Krawczyk-Holak. Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce.

High League 4 – karta walk

  • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
  • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
  • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
  • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs TBA
  • Jose “Josef Bratan” Simao vs TBA

60 komentarzy
60 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ApoloniuszTajger
27 dni temu

Z kim będzie walczył? Z mini majkiem czy z mixerem z ekipy?

Bartłomiej Ciepłaciota
27 dni temu

Z potężnym Nitrozyniakiem.

Dawid Kafelkator
27 dni temu

Z potężnym Rafalalem z bąbelkami

Norbi
26 dni temu

Z alimentami

Adam Doboszyński MC
27 dni temu

Nasza polska rzecz – Bratan z Polski precz !

Y p00lki
27 dni temu

Dzisiaj podzielę się paroma historiami z kilkunastu ostatnich dni.
1. Ostatnio poznałem jednego typa z pokolenia 20+ o wzroście maks 175, cofniętym podbródku i takiej typowej uśmiechniętej polskiej twarzy przypominającej ziemniaka. Jak go zobaczyłem to zacząłem się zastanawiać czy siedzi na Wykopie i wie co to blackpill. Tak się złożyło, że miałem z nim okazję chwilę porozmawiać na osobności i zauważyłem, że nie zna miasta. No to pytam go, jak może nie ogarniać gdzie mieszka, a on że dopiero kilka miesięcy temu tu przyjechał z dziewczyną. W jednej chwili ogarnęła mnie dezorientacja. Pomyślałem sobie – „jak to z dziewczyną? Czyżby Wykopki kłamały? Blackpill obalony? O co chodzi? To żart?” Zmieszałem się i zapanowała cisza. A on zaczął kontynuować, że przyjechał z dziewczyną, bo zaczęła tu studia, ale zamiast studiować ona ciągle gdzieś latała na imprezy. No to pytam – „i już przestała? Już nie lata po imprezach?”

Y p00lki
27 dni temu
Reply to  Y p00lki

Okazało się, ze przyjechali razem ze wsi, ona zaczęła studia, a on ją utrzymywał. Po kilku miesiącach intensywnego życia towarzyskiego znalazła sobie nową, lepszą gałąź i go opuściła. I teraz siedzi sam w nowym mieście. Teraz zastanawiam się czy wie, że to jest over dla niego.
2. Wczoraj nie zjadłem śniadania i cały dzień coś załatwiałem, więc wieczorem byłem tak głodny, że poszedłem do mcdonaldsa. Obok mnie siedziała grupa na oko 14-latków. Trzy dziewczyny i jeden chłopak. Z ich rozmowy wynikało, ze siedzą tu już 3 godziny (i siedzieli też gdy wychodziłem). Obecność plecaków sugerowała, że siedzieli tam od zakończenia lekcji. Generalnie chłopak był takim młodym byczkiem – wysokim jak na swój wiek, dobrze zbudowanym i masywnym (może nawet z lekką nadwagą) i zadatkami na chada (gdy dorośnie i o siebie zadba). Generalnie czysty blackpill. Fajny przykład z życia pokazujący, że dziewczyny są zainteresowane samcami, których uznają za najatrakcyjniejszych.

Y p00lki
27 dni temu
Reply to  Y p00lki

W sumie zawsze tak jest, ze w okresie edukacji od gimnazjum (teraz od podstawówki) aż po studia mężczyźni dzielą się na kilka kategorii. Na dnie są przegrywy, którzy pozostają poza marginesem jakichkolwiek relacji społecznych i ewentualnie wchodzą w interakcje ze sobą. Potem są lowtier normie, którzy tworzą kręgi towarzyskie, w których mężczyzn jest wyraźnie więcej niż kobiet (np. na imprezie lowtier normie będzie 10 facetów i 2 dziewczyny). W kręgach hightier normie liczba kobiet jest zbliżona do liczby mężczyzn. Najbardziej atrakcyjni mężczyźni są za to zawsze otoczeni wianuszkiem kobiet. Tak jak w przypadku tych trzech 14-latek w mcdonaldsie, które miały czas aby tkwić przez 3-4 godziny w mcdonaldsie przy kubku coca coli z jednym względnie atrakcyjnym kolegą.

Y p00lki
27 dni temu
Reply to  Y p00lki

3. Kilka tygodni temu na sąsiednim osiedlu jakiś chłopak popełnił samobójstwo skacząc z okna na klatce wieżowca z wielkiej płyty. Znajomy policjant opowiedział mi, że w ostatniej godzinie jego życia został zatrzymamy przez patrol policjantów, bo podejrzanie się zachowywał (pewnie chodził bez celu tu i tam z pustym wzrokiem). Podeszli do niego, gdy siedział na ławce i zaczęli pytać czy wszystko ok, a on im odpowiedział że kupił jakąś zdrapkę, ale przegrał i mu smutno. No i po upływie godziny już nie żył, leżąc na dachu wejścia do klatki. Myślę, że wiem co czuł. Chciałem o tym napisać, aby była jakaś wzmianka o bezimiennym przegrywie, który odszedł na początku 2022 roku. Szkoda rodziny.

Wysoki, wyszktałcony, całkiem zarobiony i z dużym
27 dni temu
Reply to  Y p00lki

Ej, cześć. Masz rację. Kobiety wybierają atrakcyjniejszych fizycznie, intelektualnie, zaradniejszych, przystojniejszych, z dużymi mięśniami i wysokich, z dużymi k.u.ta.sami i jaja.mi. No i ty jesteś przegrany, bo odbierasz tę wiedzę jak jakąś epifanię, konieczną do obwieszczania. Objaśnie ci coś – to, że nie umiesz w kontakty z kobietami, masz małego i śmierdzi ci pot, to twj problem, i jak chcesz, to skończ ze sobą, tylko tak aby innym to nienastręczało problem i zajęcia.

pusia
27 dni temu

Jestem Cobietom i mam kilka pytan np czy mezczyzni depilujom sobie d .upe bo jak golisz Glowe na lyso a wlosy z tylu to nie dobrze to wyglada w majtkach

Hip hop jest biały
27 dni temu
Reply to  pusia

Pewnie. Jak niby laska ma robić rimming w jakimś buszu ? Weź przestań. To nie czasy kamienia łupanego czy PKS. Mężczyzna ma być wydepilowany w kluczowych partiach.

Y p00lki
27 dni temu

Nie śmierdzę myje się codziennie w przeciwieństwie do jakiś roboli, mam 16cm siura

Hip hop jest biały
27 dni temu
Reply to  Y p00lki

Cóż, 16 cm to nie jest jakaś powalająca wartość. Też zależy, co jest b. ważne, jaki masz obwód. Oprócz tego są inne rzeczy ważne, bo co z tego, że masz sporego, jak nie utrzymasz długo erekcji, albo szybko masz wy.trysk. Raz, trzeba się urodzić odpowiednio uposażonym, dwa trzeba też dbać – dieta, niska zawartoś tkanki tłuszczowej, silne serce i niezapchane żyły smalcem czy przez używki. Wielkość i pełność jaj też jest ważna, nie powiedzą tego laski, ale jednak ciężkie jajka w ustach czy obijające się na pośladkach to lubią … Podobnie jak obfite strzały.

pusia
27 dni temu

Dobrze piszesz lubie jajka trzaskajace o moja p.upa

pannaMigotka
27 dni temu
Reply to  pusia

Słychać klekot j.aj

Hip hop jest biały
27 dni temu
Reply to  pusia

No, właśnie, lubisz jak się jądra obijają. Pytanie, czemu kobiety tak rzadko o tym mówią. Dlaczego tak się krygują w wymaganiach w stosunku do facetów. Incele i te różne pilowce robią raban, że kobiety mają wymagania, i nie chcą dziadów, kurdupli, matołów albo bidoków. A sami to ho ho jakie standardy. Pomyśl łebie jeden z drugim – chciałbyś karlicę, garbatą, bez oka z czarnymi zębami i wysokim stopniem upośledzenia, która nie umie się podmyć po defekacji ? No a właśnie tak was widzą w sporej części kobiety. Wystarczy popatrzeć na obuwie noszone w Polsce przez mężczyzn, pociągnąć nosem w tramwaju, posłuchać dyskusji w knajpie polactwa czy zapoznać się ze statystykami chorób przyzębia spowodowanych ultra-nieczęstym dbaniem o jamę ustną Polaków. Kobieta ma prawo do decydowania o sobie, ma też prawo wyboru samca – a jak nie spełniasz wymagań karyplu z pustym portfelem i malutkimi jąderkami, to miej do wszystkich pretensje, ale nie do kobiety !

pannaMigotka
27 dni temu

Pusia akurat jest chłopakiem.

Hip hop jest biały
27 dni temu
Reply to  pannaMigotka

A, znaczy że sissy boy czy transik ? Słodziutko. Lubię takie, jak z komiksów InCase.

pan yp
26 dni temu
nie pierdoI. my w zasadzie tylko w miarę zadbanego wyglądu wymagamy, w
przeciwieństwie do pOlek - cała lista wymagań nie do spełnienia
Hip hop jest biały
26 dni temu
Reply to  pan yp

Jak się jest takim podk.urwi.em i łakiem, to fakt, nie do spełnienia. I dlatego żeśta się nie powinny pchać w ogóle do związków, bo tylko kobiety unieszczęśliwiacie. Dla innych te „wymagania” to oczywistość, i załatwiają je od ręki prosto jak się oddycha. No i oni są premiowani w doborze biologicznym. Dlatego w cywilizowanych krajach powinny być związki poligyniczne legalne. Ażeby kobiety na poziomie nie musiały się wiązać z chamstwem, poprzez np presję ekonomiczną.

gupio
26 dni temu

Chyba bycie w otwartych związkach i kukoldowanie to już norma dla normików. Najlepsze, że Ci ludzie będą się śmiali z swoich kolegów, którzy nie zaruchali sami tkwiąc w takim brudzie xd

Mi też ex testowała wodę i próbowała urabiać, że będzie szukać znajomych na tinderze ale na szczęście to już coraz dalsza przeszłość. Te typy za kawałek tzipy ryzykują złapanie syfa/wychowywanie nie swojego bachora jak jakiś kolega zaleje „ich” dziewczynę.

RuscyZapraszajaNaObiad
27 dni temu
Reply to  Y p00lki

Ale przegryw mocno, do tego sam sie plusuje i pisze sam ze soba. Tylko do wora i wór do jeziora.

pannaMigotka
27 dni temu
Reply to  Y p00lki

Pączuszku czy sam dzisiaj sobie plusujesz komentarze?

BIG_FAN_OF_PALUCH
27 dni temu

Poprawiłem wam tytuł!
„Raper” i gwiazdor live’ów w karcie walk High League 4

Sentino
27 dni temu

Jak coś to biore do papy za 2 dychy

pusia
27 dni temu

4 Armia jest w Lesie region Zaporoze elektrownia ,teren trudny Lesny ,Bagienny podchodzimy z Dziewczynami od wschodu jestesmy piekne sexi ,drapiezne , wrog jest pod elektrowniom tuz przy jeziorze mamy zdobyczne RPG bedziemy robic dzis ognisko i piec kielbaski griLove i jesc z ketchupem oraz musztardom HE HE HE

Kataryna
27 dni temu

chyba w zoo

Hetman Rapu
27 dni temu

Zapakowac go w klatke i maadagaskar. Ale najpierw do wanny!!!!

kasztany lecą z drzew!
27 dni temu

Raper i gwiazdor? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Rasista
27 dni temu

Czarne nasienie niestety dotarło do PL

hrrrr haaa tfuuuuuu na pOlki
27 dni temu
Reply to  Rasista

wszystko wina pOlek szmat, darmowych DZlWEK dla brudasów

redaktor ciepłota
27 dni temu

sentino to przegryw syn jakiegoś brudasa i polki zlewni co się dała wydymać jakiemuś beżowemu bejowi.

Rasista
27 dni temu

Sentino to najgorszy sort, nawet ten Złomek bratanek ma większe poważanie u mnie

Hip hop jest biały
27 dni temu
Reply to  Rasista

W moim zespole nie będzie grał murzyn Chociaż by nie wiem jak umiał śpiewać W moim zespole będą grali Tylko chłopcy z mojego osiedla Bo ja już taki jestem I nic nie zmieni mnie Jak czegoś nie lubię To nie lubię – nie i nie! Nie lubię kiedy żydzi pod ścianą Kiwają się do przodu Nie lubię dyskomanów i ich Perfumeryjnego smrodu Bo ja już taki jestem I nic nie zmieni mnie Jak czegoś nie lubię To nie lubię – nie i nie!

Oyche Doniz specjalista od trzymania fleta w dłoni
26 dni temu

I dobrze że wraca do klatki. Tam jego miejsce. Jeszcze tylko odwieźć go do zoo i na wybieg z małpami do rodziny. Nie wolno rozdzielać zwierząt i ich rodzin od siebie.

Narkołak
27 dni temu

O kurde. Remake planety małp

Ziominho
27 dni temu

Ja wole sobie popatrzec na evolvedfights czy ultimate surrender jesli chodzi o MMA. Pozdro dla kumatych

Wacek
27 dni temu

Nie no kur…wa nie rozśmieszaj mnie redaktorzyno tą Conchita ,gdzie gwiazda i gdzie raper zwykły brudas

Malpa
27 dni temu

A goryl we mnie mówi mi

Jan Gaweł 303
27 dni temu

Co to za gypsy?

Mih
27 dni temu

Małpa w klatce

DoRoboty
26 dni temu

Małpki Malika szukają Atencji. Do roboty Sku#&…
Celebryci

Vitaij
25 dni temu

Niech Malik juz te małpy do zoo odda bo to tragedia jest

Hip hop jest biały
27 dni temu

Co byś zrobił gdybyś zobaczył murzyna ? nie wiem, nie wiem sam. tyle pomysłów mam !

Ziominho
27 dni temu

Opierrdolil mu knage

Hip hop jest biały
27 dni temu
Reply to  Ziominho

Nie dałbyś rady. Obczaj sobie użytkownika BBC4U na Mini Zbiorniku.

pannaMigotka
27 dni temu

Nie żal Ci czasu żeby przeglądać zbiornik?

Pedoess
27 dni temu
Reply to  pannaMigotka

Serio? Ty mordko komentujesz na GR. To jest strata czasu dopiero wow!

pannaMigotka
26 dni temu
Reply to  Pedoess

Słodkie serduszko, komentuje bo mam w tym jakiś swój cel

pannaMigotka
27 dni temu

Jeszcze jakbyś był bi to było by naturalne ale ty jesteś 100% hetero, znajdz pannę, która na ciebie zasługuję i ma ciasna ci.pe, ah wait

Hip hop jest biały
27 dni temu
Reply to  pannaMigotka

A skąd wiesz, cóż to za antycypacje nieuprawnione. To że jestem nacjonalistą nie oznacza, że muszę być 100 proc hetero, nauka stwierdza zresztą, że homo sapiens jest gatunkiem biseksualnym. A na Zbiorniku jest kupa świetnych kobiet, z paroma się ustawiliśmy z moją kobietą parami, było różnie, ale generalnie co najmniej fajnie.

pannaMigotka
27 dni temu

No widzisz cumplu w takim razie mój komentarz nie był do Ciebie *odlatuje na chmurce z waty cukrowej*

Step Dukacz
27 dni temu

Ale biały

Rapu papu
26 dni temu

Kto to jest ten TBA

BnX 89
26 dni temu

Który to raper , nie mogę doczytać ?

Romper Stomper
26 dni temu

Urodzony Białym możesz tu budować swój dom
Urodzony tylko Białym! Na tej ziemi jesteś jak plon
Wieki przeminęły niosąc ogień dla Twojej krwi
Który bezustannie aryjskim blaskiem wciąż się tli

Białe dziedzictwo,aryjskiej rasy głos
Którego przyszłość zależy dziś od Ciebie
Jeszcze niedawno świat mógł być ocalony
Dziś jest inaczej,więc rasy swojej broń

Siłą swojej woli hebrajski korzeń wyrwij z tych stron
By na zawsze niezależny,aryjskim tonem zabrzmiał Twój głos
Czystej rasy płomień niech rozjaśnia zawsze Twój dom
Duma Twoich Białych Dzieci kiedyś znów wyzwoli ten ląd

BONER
14 dni temu

Mnie to już nawet nie śmieszy. Z jednej strony dużo bym dał aby powrócił tutaj dział bekowo a z drugiej strony przecież każdy news z automatu by w tym bekowie lądował.
Używam glamrapa jak większość ludzi, czyli czytam tytuł, dwie góra trzy linijki tekstu i klasycznie w komentarze, ale teraz już nawet kilka pierwszych słów po tytule mnie przytłacza.
Przykład z tego artykułu:
'Ten ulicznik z praskiego blokowiska’ No prośba, co on ma w ogóle z ulica wspólnego? Nie jestem jakimś harpaganem jednak ten cały Jose Simao tak mi działa na nerwy, że jakbym go spotkał gdziekolwiek to najpierw bym po nim ostro pocisnal a następnie bez ostrzeżenia poczęstowałbym go trzema, maksymalnie czterema ciosami prosto w ten glupi ryj, następnie jakby delikwent leżał na glebie to sprzedałbym na odchodne jeszcze z dwa kopy w nerki. No i oczywiście bym mu naharał na ten ryj afrykański, ha tfuuuu wielki mi ulicznik

Polska Bogata Milf
27 dni temu

Dlaczego Polki wolą Murzynów od Polaków ? Odpowiedź da wam Mini Zbiornik. Obczajcie gościa o nicku BLACKPOLISH300. Ps. Czniam pryszczatych inc.eli z FASem z polskich blokowisk.

pannaMigotka
27 dni temu

Nie żal Ci czasu żeby przeglądać zbiornik?

Popularne