Sprawdź nas też tutaj

News

Reedycja kultowej płyty Pezeta

Raper wyda album samodzielnie.

Opublikowany

 

Krążek ukazał się w 2009 r. w pięciu tysiącach egzemplarzy. Niespełna dziesięć lat po premierze, w związku z wielokrotnymi prośbami kierowanymi do artysyty i niedostępnością pierwotnego wydania, Pezet zdecydował się na reedycję tytułu. Materiał ujrzy światło dzienne 29 czerwca br. Nakład limitowany będzie również do pięciu tysięcy egzemplarzy.

Muzycznie nic się nie zmieniło, pozostano przy pierwotnych wersjach nagrań, za które w większości odpowiedzialny jest nieżyjący producent związany ze środowiskiem hip-hopowym, Bartosz Zjawin.

Wydawnictwo zdobi natomiast zupełnie nowa szata graficzna utrzymana w konwencji tej pierwotnej. Autorem zdjęć jest Piotr Jakubowski. Z uwagi na osobisty charakter materiału, raper nie zdecydował się na współpracę z żadną wytwórnią – album wydał samodzielnie.

W dniu premiery, 29 czerwca krążek będzie dostępny również w serwisach z muzyką cyfrową, jak iTunes, Spotify, Tidal itd.

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Pitalador

Ostatnio w nocy wracalem od kochanki. Ide sobie mazowiecka, zadowolony bo spuszczone z kija. Pale sobie papieroska, a tu podbija do mnie caly w gownie, brudny i smierdzacy gosc z tekstem „ej seniorita sprawdz” i cos tam jeszcze mamrotal, ze ma depresje i nie ma na benzyne. Poprosil o papierosa. Zrobilo mi sie go zal, dalem mu pol paczki fajek i stowke zeby sie umyl i cos zjadl. Teraz po tym zdjeciu poznaje ze to byl Pezet. Bardzo mnie teraz zdegustowalo jego owczesne zachowanie.

Lmfao

Dobrze poleciales ::Stara Szkoła

djdecks

Kultowa jak chuj

43kj

twojego starego?

djdecks

Twojej starej

B1Lą

Otóż to!
Kultowe to są „Muzyka klasyczna” i „Muzyka rozrywkowa”. Ale „ME” ni chuja do klasyki nie można zaliczyć.

Popularne