Sprawdź nas też tutaj

News

Reprezentant QueQuality też odda hołd śp. Chadzie

Raperzy kiedyś razem pomieszkiwali.

Opublikowany

 

Od kilku tygodni wytwórnia Step Records publikuje kolejne single z albumu „Chada: Jesteś legendą”. Na pośmiertnej płycie warszawskiego rapera udzieliło się 40 raperów i 20 producentów. Kolejnym artystą, który odda hołd Chadzie będzie Kartky, który swego czasu z nim mieszkał.

Kartky to kolejny raper, którego usłyszymy na płycie „Chada: Jesteś legendą”. Raper wykonał autorską interpretację utworu „Jest nas dwóch” na bicie Gibbsa. – Niewiele osób wie, ale reprezentant QueQuality swojego czasu mieszkał z Tomkiem w Bielsku-Białej. – poinformowała wytwórnia Step Records.

Pośmiertny album Chady, podobnie jak film poświęcony jego historii „Proceder” ukażą się 15 listopada.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Wasz Ziom

ciekawe kiedy oddadzą hołd Rafałowi z cyckami za obnażenie polskiej gangsterki…

Odb

Reprezentant QueCwelity też odda skradzioną chałwe

Liskainna

Chcesz znaleźć kobietę na jedną noc? Witamy na >>> http://webdate.icu

Krytyk suko

Najlepszym hołdem dla Chady to by był brak tej gównianej składanki bo są na niej prawie sami z dupy raperzy którzy w wersach będą go propsować itd żeby się wybić tylko a nic wspólnego z nim nie mają jedyny na razie dobry numer o dziwo nagrał ten alkoholik Bezcwel a cała reszta to kabaret patusy ex ziom Kaczy i te pedalskie ścierwa typu Kartky i Kubańczyk

apamietaszjak?

kartky #1 wyjebkowicz w polskim rapie, pamiętajcie o tym. dobry numer wybrał do interpretacji, ciekawe czy nawinie o swoich dwóch twarzach.

Na adriana

Co to za kurwa chołd i jaka kurwa legenda. Kim jest kurwa kartky. Czemu wszyscy chcą zaistnieć na tym samym patencie. Jebac tego modela

Myśliciel

35 letni chłopy mieszkają ze sobą. Ja się do kurwy pytam czy to jest normalne?

RazDwaTrzyTralalalaPatrzy

Czyli jednak Chada też był ciepluchem skoro mieszkał z Kartkim? W sumie nie dziwi mnie to bo słyszałem nie jedno w Opolu na ten temat, ale myślałem że Chada woli większych samców alfa którzy dobrze potrafią pchać w dupe jak Jongmen czy Bonus RPK.

PolicjaPolicjaMiDokucza

Moj stary kiedyś pracował ze stryjecznym wujkiem brata jego ojca od strony matki i powiedział mi dzisiaj, że jak pierdolnie wieczorkiem 2 harnasie to też by coś nawinął do konkutera o tym Tomaszu.

ProfesoorNauk

Jakby żył to by się za chuja nie przyznał do znajomości z połową tych wacków co się chcą wybić w jakiś sposób na jego śmierci. Chociaż fakt, faktem dzięki temu zamieszaniu jest o nim głośniej niż za życia. Mówcie co chcecie ja to pierdole i mam już powyżej uszu „chałwa to, chałwa tamto, film o chadzie, nagranie z chadą”. Jutro w lodówce chałwa „Chada”. Jebać!

WnukTedego

No kurwa profesor nie lubię cię ale nie ma co się z prawdą kłócić . Jak widzę Kożuchowską promującą ten film i przypominają mi się jej wypowiedzi pisowskie to chuj mnie strzela hipokryzja dekady . Niedługo zrobią z tego serial . Raperem był średnim ale przy obecnych pizdach wymiatał bo mimo iż przekaz brutalny to chociaż prawdziwy a nie strzelanie z palców na FB . Ciekawi mnie komu jeszcze ten srartky podpierdoli wersy ostatnio nagrywał powierzchnię tnące teraz to chyba mu się tusz w długopisie skończył

ProfesoorNauk

No i ja to szanuję ale weź się ode mnie odpierdol bo chuj wie o co Ci chodzi od samego początku.

JurnyStefan

Pałe se zróbcie pedały jebane

Prawda

18:45 7

Opublikowany 6 godzin temu / 7 Listopad 2019 Przez Maxymilian Hozer

Spokojnie

Balanga

Popularne