Sprawdź nas też tutaj

News

Rest Dixon37: „Większość nowych raperów to półprodukty”

Warszawiak woli się trzymać z raperami, których zna.

Opublikowany

 

Na najnowszej solowej płycie Resta „WNM2” pojawiło się wiele nowoczesnych brzmień, mim to raper zaprosił na album wyłącznie starą gwardię raperów m.in. Hinola, Bonusa RPK, TPS-a, Nizioła czy Dudka P56. Gospodarz krążka zapytany przez Wujka Samo Zło, czy nie myślał o zaproszeniu młodych raperów, odpowiedział: – Nie to, że ich nie szanuję, ale ich nie czuję, nie kupuję ich. Dla mnie w większości nowi raperzy na scenie to są takie trochę półprodukty.

Jak tłumaczy raper, goście których zaprosił nie kreują swojego wizerunku. – Kto jak nawija, o czym nawija to powiedzmy w 80% ma zbieżność z jego życiem, a według mnie ci wszyscy nowi to jest 180 stopni różnicy między tym jak gościu jest na co dzień, a co pokazuje w klipach – wyjaśnia.

Według Resta ludzie od dawna nie słuchają muzyki tylko ksywek, zwracając zbyt dużą uwagę na wizerunek. – Jak ci się chce, możesz z tym walczyć. Mi się nie chce, my robimy swoje – kończy wątek członek ekipy Dixon37.

14 komentarzy
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
mgf
4 lat temu

Nie no spoko, że sobie nagrywa ze swoimi koleżkami, których tak samo jak jego słucha jakiś promil ludzi słuchających hh, ale rzeczywistości nie oszukasz, ile byś jej nie zaklinał – czy mu się podoba czy nie. Nie wiem, kto słucha Resta i czy w ogóle ktoś go słucha, ale muzyka,którą on robi, to obecnie nisza. Ci co tego słuchali, już z tego wyrośli a małolaci słcuchają Qebo, Taco i jakichś innych Żabsonów.

4tomowy
4 lat temu
Reply to  mgf

Śmiem twierdzić, że jest zupełnie inaczej a potwierdzeniem tego jest chociażby sprzedany cały przedpremierowy nakład tej płyty. Po prostu
słuchaczy Quebo czy Taco bardziej widać bo z muzyką Resta raczej nikt
nie chodzi puszczając ją po mieście z głośnika JBL. Słuchacze Resta są
raczej już powyżej tego wieku którego raczej zna się zasady kultury i obycia tym samym używają słuchawek. Przykładowo ostatnio widziałem kilka osób na siłowni słuchających jego muzyki i wcale to nie były sebko karki.

Gulasz
4 lat temu
Reply to  4tomowy

Reścik przyznaj się, to ty piszesz te komentarze

mgf
4 lat temu
Reply to  4tomowy

no to cudownie, że się sprzedał cały preorder a ile tego preorderu było ? 5 tys, 2 tys, może tysiąc ? Rzeczywistość zweryfikują koncerty i OLIS (piszę tu o tym, jak długo się na nim utrzyma) ? Jakoś sobie nie przypominam, żeby Dixony wyprzedawały Torwar, szczerze mówiąc, to w ogóle sobie nie przypominam jakiegoś większego klubu w dużym mieście, w którym by grali, ale może się mylę.
Jak napisałem wyżej – czasy się zmieniły i nie mam nic do typa, tylko że wałkowanie od iluś lat tego samego w taki sam sposób obecnie może być dobre dla jakichś małolatów z depresją z blokowisk. A o to też coraz trudniej, bo dzisiejsze nastolatki wychowały się w czasach dobrobytu i po prostu mają inne wartości (co jest smutne samo w sobie, ale nic na to panie nie poradzisz)

Boa Gasiciel
4 lat temu

No rety. Bardzo możliwe, że prywatnie Rest to bardzo równy koleś, ale nie zmienia to fakty że muzykę robi chujową. A słuchacz może ocipieć od tego męczenia frazesów o zakłamaniu w branży. Wiadomo, każdy jest fałszywy poza raperem który akurat udziela wywiadu i oskarża innych o nieautentyczność. No i weź tu bądź mądry.

4tomowy
4 lat temu
Reply to  Boa Gasiciel

Naucz się tego, że jeżeli coś nie trafia w twoje gusta muzyczne nie znaczy iż za przeproszeniem jak napisałeś „chujowe”. Gdyby to co robi było takie jak napisałeś nie sprzedałby się cały preorder.Z resztą szacunek dla Resta za to, że dorzucił do niego kilka rzeczy a nie tak jak inni sama płyta i jedna wlepka. Za to co napisałeś należałoby się przyczepić ale do pewnego łysego poznaniaka ale oczywiście nikt tego nie zrobi bo jest teraz na niego hype.

Adrian
4 lat temu
Reply to  4tomowy

pomijając raperów to że coś sie sprzedaje znaczy że jest dobre ? No to popek jest najlepszym raperem

4tomowy
4 lat temu
Reply to  Adrian

Wyjąłeś mózg położyłeś obok i zapomniałeś go włożyć? Porównywanie Popka z Restem to zupełnie dwa różne światy.

Twoj stary
4 lat temu
Reply to  Boa Gasiciel

4tomowy, wypierdalaj bezmózgu jebany

4tomowy
4 lat temu
Reply to  Twoj stary

Tym co napisałeś doskonale pokazujesz kto tu wykazuje się brakiem mózgu.

Art
4 lat temu
Reply to  4tomowy

To napisz inteligencie co tam ciekawego jest w tej muzie od resta? Raper jak setki innych, sepleniących co to zeszli z ławki i za to mają być cenieni. Jakiś styl? Jakieś teksty? Jakieś flow? – zwykłe,zwyczajne, czyli prostackie w swoim fachu…

Vi Waldi
4 lat temu

Powiedział to półprodukt odcinający kupony. Wydaje nowe albumy, które przekazem, a nawet tekstami nie różnią się zupełnie od poprzednich na dodatek malkontent odnośnie cen w rap grze za muzykę ha ha.

JEBAC ERDZIA EDK
4 lat temu

przecież ty kurwiu jesteś półproduktem i ćwierćinteligentem, nie masz pojęcia ani o rapie ani innym nurcie muzycznym, ciebie by tekstowo Martyniuk rozpierdolił na łopatki

Mietek Syn Słońca
4 lat temu

„Kto jak nawija, o czym nawija to powiedzmy w 80% ma zbieżność z jego życiem, a według mnie ci wszyscy nowi to jest 180 stopni różnicy między tym jak gościu jest na co dzień, a co pokazuje w klipach…”

Skończ prdlc marny grajku. Jak widzisz psa na ulicy to lecisz i drzesz jape HWDP!? Buehehe

Popularne