Sprawdź nas też tutaj

News

Saful Dixon37 w serialu „Ślepnąc od świateł” – nowy trailer

W obsadzie znaleźli się także Cezary Pazura, Robert Więckiewicz i Jan Frycz.

Opublikowany

 

Saful

27 października obędzie się premiera wszystkich odcinków nowego serialu „Ślepnąc od świateł” w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego. Produkcja powstała na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka, a główną rolę gra w niej Saful z Dixon37.

„Ślepnąc od świateł” w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego opowiada historię Kuby (Kamil Nożyński, Saful), warszawskiego dilera kokainy. To perfekcjonista, który chce mieć nad wszystkim kontrolę. Także nad swoim przemyślanym wizerunkiem. Jego klientami są celebryci, politycy, hip-hopowcy, biznesmeni i zamożne kobiety. Kuba egzystuje wśród lokalnych gangsterów, którymi dowodzi Stryj (Janusz Chabior). Obaj mają tego samego szefa, Jacka (Robert Więckiewicz). Kuba jest wypalony i zmęczony szybkim życiem. Postanawia kupić dwa bilety do Argentyny w jedną stronę. Wylot jest za tydzień. W tym samym czasie z więzienia po kilkuletnim wyroku wychodzi Dario (Jan Frycz). Losy gangstera starej daty i Kuby nieoczekiwanie się przecinają.

W roli głównej pierwszy raz na ekranie zadebiutuje Kamil Nożyński, szerzej znany jako Saful z zespołu Dixon37. Na ekranie towarzyszą mu Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura oraz Janusz Chabior. W pozostałych rolach pojawią się: Eryk Lubos, Agnieszka Żulewska, Jacek Beler, Marzena Pokrzywińska, Ewa Skibińska, Krzysztof Zarzecki, Zbigniew Suszyński, Michał Czernecki i Krzysztof Skonieczny.

Poniżej najnowszy trailer produkcji, która będzie dostępna na HBO GO.

 
3 komentarze

3
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
111111

Nareszcie renesans polskiej kinematografii

Grzegorz

Na to bym się nazwał Tsuful , teraz już godzinne , minutowe rzucają we mnie kariera lovelasa , ciekawe czy przed filmami czy tak wyszło no bo jestem kim jestem i jestem wszędzie , ubaw był po człowieczeństwie

cidzy

oślepłbyś jakbyś zobaczył moją kitę ,dziurkę i wydepilowane ciało

Popularne