Sprawdź nas też tutaj

News

Saful o propozycji filmowej, z której nie skorzystał, bo jest raperem

„Dla aktora ta rola na pewno jest bardzo ciekawa”.

Opublikowany

 

saful dixon37
Saful Dixon37

Główną rolą w serialu „Ślepnąć od Świateł” Saful Dixon37 dał się poznać szerszemu gronu odbiorców. Raper spija jeszcze śmietankę z występu w produkcji HBO, ale nie spoczywa na laurach i już wcielił się w postać Żyda z Auschwitz w nowej słowackiej produkcji „The Report” (Správa).

Saful w reality show?

Raper pojawił się ostatnio w programie „Onet Rano”, w którym porozmawiał z Jarosławem Kuźniarem m.in. o roli w serialu Krzysztofa Skoniecznego, a także o propozycjach, które się po nim posypały. – Była jeszcze jedna, fajna oferta, ale ze względu na to, że jestem raperem, to mi to nie pasowało – mówi Saful, przyznając, że nie chce się wdawać w szczegóły. – Dla aktora ta rola na pewno jest bardzo ciekawa – dodaje.

Raper przyznał ponadto, że otrzymywał też propozycje z reality show, ale na ten moment nie chce korzystać z tego typu ofert mimo, że są one ciekawe finansowo. – Chce się rozwijać jako aktor i raper, a pewne rzeczy mogą blokować dalszy rozwój – uważa.

Kamil Nożyński w roli więźnia Auschwitz w nowej słowackiej produkcji „The Report” (Správa).

„Rap wszedł do nurtu popowego”

W jednym z niedawnych wywiadów Saful przyznał, że obecnie rola rapu zmalała. Podczas rozmowy z Kuźniarem wrócił on do tej wypowiedzi dodając także. – Rap to teraz w większości zabawa formą, słowem i stylem. Rap wszedł już do nurtu popowego, pojawiają się popowo-rapowe płyty. Niektóre dobre, niektóre nie, to kwesta gustu. Nastąpiła taka zmiana, że rap wypierany przez mainstreamowe media zaczął się w nim pojawiać. Te popowo-rapowe numery lecą w radiu, a wykonawcy pojawiają się w telewizji – zauważa raper.

Według Kamila ludzie nie chcą już słuchać w kawałkach, że komuś żyje się gorzej. – Wolą słuchać, że komuś żyje się dobrze, bo chcieliby żyć lepiej, mieć pieniądze, bawić się, polewać głowę szampanem – twierdzi.

Na koniec raper przyznał, że nie wie, czy pojawi się drugi sezon serialu „Ślepnąć od Świateł”.

 
37 komentarzy

37
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Agent TVN

Sezon minie, ofert nie będzie, pojawi się inna celebrycka gwiazdeczka, ty pójdziesz w kąt, z czasem w zapomnienie i wtedy weźmiesz każdą ofertę. Tak to się zwykle kończy u większości.

Autentyczny Wychechłaniec

Tym bardziej ze do kwestii mówionych Safulowi potrzebny jest kaskader.

gandzior

@Autentyczny Wychechłaniec, rozpierdoliłeś temat! Brawo.

Adrian Duda

Pede przestań narzekać, ty możesz znów zagrać policjanta na 4 łapach patałachu.

5 minut

vienio przez lata też wołał „jebać komercję” i jebać telewizyjne oferty, a jak skończył? Płyty nie schodziły, koncertów było malutko, a gdy nawet jakieś były, a publika niezbyt dopisała to uciekał z klubów tylnymi drzwiami, bo był wielce obrażony, że przyszło raptem kilka osób. Potem jakieś programy, agent, pierwsza miłość, jakieś gadżety, wszędzie chciał się zaczepić byle zarobić. Z tobą pewnie będzie podobnie, więc ciesz się chwilą, bo to tylko pięć minut.

alibi pamiętamy

Od razu Alibi się przypomina 😀
Ciągle coś pierdoli o hip-hopowych wartościach, a spierdolił z własnego koncertu drugim wyjściem. Jebany dezerter. Zero szacunku dla tego śmiecia.

cydży

a na innym udawal ze nie widzi jak bombe zajebal wlodkowi, a potem poszedl szukac szczescia w postaci obierek na śmietnikach

14:07 47

Faktem pelson i włodi to pod tym względem zachowali twarz , szczególnie pelson wiarygodny jest do dzisaj , chodż mediów się nie wstydził czy bał

Lewatywa18

A kto by chciał oglądać/sluchać tego fafluna pele?

ProfesorNauk

No tak kurwa oczywiście. Nie ma dnia żeby nie było postu o wirtuozie polskiej sceny filmowej panie aktorze w kurwe zajebanym..Kurwa nad czym tu się spuszczać..Chłop zagrał co mu kazali i robią z niego kurwa DeNiro czy innego Ala Pacino.

5 minut

Kto to jest DeNiro czy Pacino? W grze się liczy tylko Syful Gambino. Hahahahah.

ProfesorNauk

Utkaj kurwe. Skąd ten nick? Tylko 5 minut ruchasz? Współczuję Twojej (z pewnością) nieruchomej kłodzie. O ile nie walisz konia. Spier..

titiyo

bo Ci żyłka pęknie z tej zawiści:) jak myślisz dlaczeg o codziennie jest coś o Safulu? Bo to się klika. I choćby tu się zaplul, tego nie zmienisz. Ludzie chcą czytać o nim, nie o tobie:P

tfuuu

profesor gimbus, może wróć do nauki żebyś nie skończył jak twój stary, co?

ProfesorNauk

Jestem królem tej strony. Użytkownicy wolą czytać moje komentarze niż ogladać wszędzie jego paskudny ryj.

titiyo

ta jasne:D

SBmafja

Gdyby nie serial to bym nie wiedział nawet że to raper. za dużo już tych ulicznych noneme`ów i noskilli.

Nanzns

Bo to chuj nie raper. Cwela by zagral jakby dostal kilka stow a pierdoli jakies absurdy

Lewatywa18

WYPIERDALAĆ JUZ Z TYM DUKAJĄCYM PATUSEM, GRA TAK SAMO CHUJOWO JAK RAPUE

Gaznik

Elo Żydson37

Young Stuleja

A od kiedy on jest raperem że odrzucił z tego powodu rolę?Ostatnio gdy sprawdzałem to był manieczkowcem z Dixon 37 czy coś przeoczyłem?

14:07 47

jedynie był gościnnie na płycie resta ostatniej w kawałku i to tyle , do którego teledysk wyszedł w pażdzierniku , ponoć od roku pisze że nagrywa kawąłki na solo i idzie mu niby dobrze ale to było rok temu , a teraz że gra filmach i jeżdzi na castingi wyjazdy

jkjkl

Już sam nie wiem, czy gorzej rapujesz czy odgrywasz role w serialu :p haha

głos rozsądku

Co za spierdolenie w komentarzach się zrobiło ostatnio

kiedyś komercja dzisiaj rozwój

Chcesz się rozwijać jako „aktor”? To może najpierw idź do szkoły, co?
KIEDYŚ KOMERCJA, A DZISIAJ ROZWÓJ!
Śmieszna zamiana miejsc.

Ja pierdolę

jaki ty jesteś głupi, ja pierdolę hahahhahahahah

5 minut

Mroczki czy Cichopek nie mają skończonej szkoły aktorskiej i jak ktoś o nich powie per aktor to wszyscy się burzą i mówią, że nie są aktorami.
Typ z klatówy bez szkoły, bez umiejętności nazywany jest aktorem, powiesz, że nim nie jest to kurwa wielkie oburzenie, a taka jest prawda.

D.T.G.H. 675

mroczki cichopek i im podobni to pracownicy serialu tak jak kasjer w lidlu czy chłop pracujący w sortowni smieci, tyle ze z tych dwoch ostatnich jest pozytek

D.T.G.H. 675

a Himilsbach, Buczkowski, Maklakiewicz czy nawet Przybylska (o nich na bank można powiedzieć aktor bo umieli grać, byli sobą , w chuj prawdziwi, to mistrzowie w tym fachu bez szkoły, czyli naturszczycy)

gandzior

Himilsbach, Buczkowski, Maklakiewicz – takie osoby są rzadkością i są wyjątkiem od reguły. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że drewnianego syfula dopisałbyś do tej listy.

D.T.G.H. 675

a w żadnym wypadku, tylko tez nie zestawilbym go z cichopkami i tym podobnym sciekiem

14:07 47

Oni to są Klasyki

łaka łaka łaka TE DE EF ma flaka

KAFAR I REST TO CIEPLUCHY, RODZINY TO PRZYKRYWKA. POTWIERDZONE INFO.

MIRAS X

Czarne anioły, negatywy, złe emocje to właśnie mamy wewnątrz. Tak chciał BÓG? https://www.youtube.com/watch?v=aXz0JCu1prk ŻYJĄ W NAS projekt 146

10HOURS!

Gdyby nie serial to bym nie wiedział nawet że to raper. za dużo już tych ulicznych noneme`ów i noskilli.

https://godkilla.tv/en/video/3824942640573429767/

14:07 47

Opublikowany 1 godzinę temu Przez Łukasz Fatowy

Saful gościem Jarosława Kuźniara
Kamil Nożyński pojawił się w programie „Onet Rano”.
Opublikowany 2 godziny temu Przez Sebastian Skajnowski

tutaj też

pewnie kafara żera zazdrość że media i internet prosi się o niego i ma fejm bez pytania o wywiady i wpraszania się tam czy coś , pewnie restowi i temu ich menadzerowi konradowi to tam obojętnie , a michrus stoi obok

Odb

merepar tsej ob, łatsyzroks ein jerótk z, jewomlif ijcyzoporp o lufaS

Popularne