Sprawdź nas też tutaj

News

Polski raper zagrał główną rolę w serialu HBO

Na ekranie zobaczymy m.in. Cezarego Pazurę, Roberta Więckiewicza i Jana Frycza.

Opublikowany

 

Saful Kamil Nożyński w serialu "Ślepnąc od Świateł"
Saful / fot. kadr z wideo

„Ślepnąc od świateł” to serial, na który widzowie czekają od kilku lat. Stacja HBO zaprezentowała właśnie pierwszy zwiastun i szczegółowe informacje o produkcji opartej na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka. Główną rolę w serialu zagrał Saful z Dixon37.

„Ślepnąc od świateł” w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego opowiada historię Kuby (Kamil Nożyński, Saful), warszawskiego dilera kokainy. To perfekcjonista, który chce mieć nad wszystkim kontrolę. Także nad swoim przemyślanym wizerunkiem. Jego klientami są celebryci, politycy, hip-hopowcy, biznesmeni i zamożne kobiety. Kuba egzystuje wśród lokalnych gangsterów, którymi dowodzi Stryj (Janusz Chabior). Obaj mają tego samego szefa, Jacka (Robert Więckiewicz). Kuba jest wypalony i zmęczony szybkim życiem. Postanawia kupić dwa bilety do Argentyny w jedną stronę. Wylot jest za tydzień. W tym samym czasie z więzienia po kilkuletnim wyroku wychodzi Dario (Jan Frycz). Losy gangstera starej daty i Kuby nieoczekiwanie się przecinają.

Serial powstał na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka o tym samym tytule. Reżyserem jest Krzysztof Skonieczny. Za scenariusz odpowiadają Skonieczny i Żulczyk, producentką jest Izabela Łopuch, a zdjęcia to dzieło Michała Englerta. W roli głównej pierwszy raz na ekranie zadebiutuje Kamil Nożyński, szerzej znany jako Saful z zespołu Dixon37. Na ekranie towarzyszą mu Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura oraz Janusz Chabior. W pozostałych rolach pojawią się: Eryk Lubos, Agnieszka Żulewska, Jacek Beler, Marzena Pokrzywińska, Ewa Skibińska, Krzysztof Zarzecki, Zbigniew Suszyński, Michał Czernecki i Krzysztof Skonieczny.

Jakub Żulczyk "Ślepnąc od świateł" - okładka książki

Jakub Żulczyk „Ślepnąc od świateł” – okładka książki

Produkcja będzie liczyła osiem odcinków, w których zostanie pokazanych siedem dni z życia dilera. – „Ślepnąc od świateł’ to thriller neo-noir podzielony na rozdziały stanowiące integralną całość. To próba pokazania świata, w którym wszelkie zasady zostały odrzucone, wartości przepadły i wszystko dryfuje w pustkę. To historia o tym, że można próbować uciekać, jednak najtrudniej jest uciec od siebie, a każda podjęta próba prowadzi do konfrontacji z naszą przeszłością. To opowieść o złudzeniu istnienia naprawdę i posiadania pełnej kontroli nad swoim życiem – mówi o projekcie reżyser Krzysztof Skonieczny.

Premiera odbędzie się w HBO i HBO GO jesienią tego roku. Poniżej pierwsza zapowiedź.

Saful aktorem: „Zgadnij kto jest dilerem”

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Sobota i Bonson pojawią się w nowej produkcji Patryka Vegi „Kobiety Mafii 2”. Teraz grono aktorów-naturszczyków zasilił również Saful. To pierwsza rola aktorska w karierze reprezentanta Dixon37. I od razu tak duża. – Dwa lata temu dostałem telefon, myślałem przez chwilę, że to żart. To nie był żart tylko początek przygody mojego życia, nie tylko mojego. Dzwonił Krzysztof Skonieczny Głębokioff i powiedział w skrócie: „chciałbym cie wypróbować do głównej roli w dużym projekcie”. Udało się. Zgadnij kto jest dilerem – komentuje swój udział w serialu raper.

Fani Safula są zachwyceni informacją o głównej roli w tak oczekiwanych przez widzów serialu. – Postać stworzona dla Ciebie – napisał Maciek. – Super książka. Mam nadzieję, że serial będzie przynajmniej w połowie tak dobry – wtórował mu Wiktor.

Poniżej kilka zdjęć z serialu.

Ślepnąc od świateł - serial

Ślepnąc od świateł - serial Saful

Serial Ślepnąc od świateł

Serial Ślepnąc od świateł

Jan Frycz

Janusz Chabior

Eryk Lubos

Cezary Pazura

Saful Nożycki

Serial Ślepnąc od świateł

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Maalik

Sentino też grał na festiwalu tyrolskim I napierdalał jodłowanie jakby ktoś go wiercił analnie pagajem

­­­­­REGAŁ DHL

ŻULCZYK IDĘ PO CIEBIE

cydży

reżyserzy nie muszą się głowić i szukać odtwórcy patusa wśród aktorów czy naturszczyków tylko losowo walą ksywe jakiegos polopatusa i jeden chuj czy bedzie to dixon czy sobota czy inny sebix, teraz czas na te śmieci ze zmywaka o ktorych 8 newsow tygodniowo

manta

chyba byle kogo by w telewizji nie pokazywali, nie?

massivewp

https://www.youtube.com/watch?v=FzBu3lYHGyw

Starcie następnego, mainstream’owego rapera z jednym z
najbardziej kontrowersyjnych battlerów czołówki.

Madchild z Kanady, członek Swollen Member, należący
również od 1993 roku do legendarnego Rock Steady Crew,
Powiązany z motocyklowym klubem Hell Angels, który według Amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości jest organizacją przestępczą, zmierzył się w szalonej potyczce z mistrzem gier słownych i często potrójnych znaczeń, posiadaczem osobliwego tatuażu na twarzy,
sympatykiem „antic’sów”, kojarzonym z „Grape Street Crips”, Daylyt’em z Watts w Kaliforni.
Jak sam Daylyt pokreślił po walce w wywiadzie,
to był battle wieczoru. Sprawdźcie to!

ghghhj

Podobno prokurator od Bonusa RPK zgrywa serial jako dowód. Saful na oriencie mordo!

KUBAY

xD nie mam pojęcia kto to

Antek

Bo jesteś jebanym kasztanem więc nie będę Ci dopierdalał więcej bo wiem że nie udźwigniesz tego.

bilon hempgru vel akcja zniczer81TR

tez mi kruwa raper

Popularne