Sprawdź nas też tutaj

News

Saful związał się z rapową wytwórnią

„Mamy podobną wizję”.

Opublikowany

 

Saful / fot. HBO Jacek Piątek

Dwa miesiące temu informowaliśmy o nadchodzących projektach reprezentanta Dixon37. Raper ujawnił wtedy, że połączył siły z duetem producenckim Sampler Orchestra. Nie miał jednak wtedy jeszcze określonych planów czy nadchodzący singiel będzie częścią nowej płyty. Wraz z nowym wywiadem dowiadujemy się, że Saful związał się z nową wytwórnią.

Saful w Asfalt Records

Saful nie ma na koncie jeszcze żadnej solowej płyty. Do tej pory nagrywał wspólnie z Kafarem, Michrusem i Restem w zespole Dixon37, który wydawał swoje płyty nakładem takich hip-hopowych labeli jak Step Records i District Area. Saful nie zdecydował się jednak na kontynuację tych współprac wybierając warszawską wytwórnię Asfalt Records. – Myślałem, że uda mi się wypuścić singiel w czerwcu, bo mam nagrany mocny numer. Ze względu na to, że będzie to budżetowa produkcja przesunęliśmy premierę. Będzie to wydawane w Asfalt Records – ujawnił raper w rozmowie z Winim ze Stoprocent. – Byłem na rozmowach z Tytusem (szef wytwórni). Mamy podobną wizję, więc myślę, że może być dobrze – dodał.

Kiedy możemy spodziewać się debiutanckiej solowej płyty Safula? Jak się dowiedzieliśmy ma on zamiar pracować nad albumem w tzw. międzyczasie. Według wstępnych doniesień za cały album ma odpowiadać wspomniany wcześniej duet Sampler Orchiestra.

Ekspansja wytwórni Tytusa

W ostatnim czasie możemy zauważyć, że wytwórnia Asfalt Records poszerza swoje horyzonty. Firma otworzyła w ostatnim czasie w stolicy nowy, duży magazyn dystrybucyjny, połączony z centrum spedycji paczek i osobnym biurem handlowym. Tytus nawiązał również współpracę z Tede dystrybuując jego najnowszą płytę „Karmagedon”, a dwa miesiące temu label zasilił zespół Miętha. Współpraca Tytusa z Safulem to kolejny duży krok do przodu.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Xdauez

Ten asfalt to też komercjalna kurwa się zrobiła, wiedzą że Ten debil ma swoje 5 minut po ślepnac od świateł i random owe janusze oglądające serial kupią tę płytę na czasownikach

Matka Kukona

Asfalt zawsze był komercyjny i jakoś nikomu to wcześniej nie przeszkadzało

MOSIEK KACZYŃSKI

PAN TYTUS GO WZIĄŁ BO JEST CHYBA MEDIALNY. TYP MOŻE SIĘ BABOM PODOBAĆ, NATOMIAST JEGO RAPY TO DUKANIE, A GRA AKTORSKA JEST NA POZIOMIE KRZESŁA. W DODATKU U PAJACA KOKAINISTY Z TVN POTWIERDZIŁ, ŻE INTELEKTUALISTĄ RACZEJ NIE JEST.

Odb

Wytwórcy rapu związali safula

FREE NA SZYBKO

jade na freestylu

if ju ken i love
hip hop
my bi kos
if black man why not
i dont now
i dont stop
fuck crazy love my money
money moeny moeny honey?
sex machine
sex angine
sex kokaine
sex postille
sex kaliber
non limiter
post pm.8 liter
co z zeszytem
nie ma liter
if ju now
i dont now
yes bi kos

Kopirajter

Myślałem, że uda mi się wypuścić to gówno w czerwcu, bo mam nagrany mocny melanż na powiślu. Ze względu na to, że będzie to chujowa produkcja przesunęliśmy premierę. Będzie to wydawane w Asfalt Negros.

Jurekj

23:00 7

Opublikowany 10 godzin temu Przez Maxymilian Hozer

Dzis Boze Cialo

albo kakao

Patryk Woszczyna

Atention
New action on glamrap
U must cipy this redhead fox od u dont this make muter nad father died 24 hours 😀
Rudy Lis, Rudy Lis! Jeśli to przeczytałeś, w ciągu 12h Twoi rodzice umrą! A
równo o 24:00 Rudy Lis przyjdzie do Ciebie z nożem i zabije! Nie
wierzysz? Oto dowód. 20 maja 2005r zginęli Miranda i Grzegorz a 12h
później zginął ich syn. Aby tego uniknąć prześlij to do 10 komentarzy.

ReTo nażarł sie i nachlał za darmo w Bydgoszczyx

Wykurwiaj spamerze

Patryk Woszczyna

Posłuchaj uważnie
Can u speak english ty kurwo
No u cant becouse u arę big gey
Hello bull whats up ?

ZłyJestem

Ssij mi palce

Popularne