Sprawdź nas też tutaj

News

Solar z nowym klipem

Teledysk powstał do numeru „Syntetyczny Bóg”.

Opublikowany

 

fot. instagram/solarmodelu

Solar kontynuuje promocję albumu „Pokój 0”. Tym razem mamy okazję zapoznać się z klipem do utworu „Syntetyczny Bóg”, w którym gościnnie pojawia się Gverilla.

Solar: „Pracując nad poprzednim projektem „Klub 27” mocno wgłębiałem się w biografie artystów, którzy do tego klubu dołączyli. Wśród nich był Jim Morrison. Bardzo inspirowała go postać Aldousa Huxleya, autora książki „Drzwi Percepcji”. Drzwi te symbolizowały pewne przejście w umyśle między świadomością, a podświadomością i według teorii Aldousa w normalnych warunkach te drzwi są zupełnie zamknięte lub co najwyżej lekko uchylone i niewiele przez nie widać. Istnieją natomiast pewne sposoby, żeby je uchylić i zobaczyć nieco więcej, więc niesiony ciekawością postanowiłem zobaczyć co tam jest.”

„Walt Disney miał taką metodę, która polegała na tym, że dzielił pracę na kilka etapów, nazywanych pokojami. Pokój pierwszy to był pokój, w którym latały najbardziej nieokrzesane i najbardziej spontaniczne pomysły i dopiero w kolejnych pokojach nabierały one konkretnej formy, bądź też były odrzucane. Przy tym projekcie zależało mi na tym, żeby złapać właśnie te pierwsze, najbardziej spontaniczne i naturalne wrażenia, ale żeby coś mogło pojawić się w pokoju 1, najpierw musi pojawić się w wyobraźni. I to właśnie jest „Pokój Zero”.”

Krążek ukazał się 20 września 2019 roku i jest dostępny w sprzedaży na SBMstore.pl.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Nowa wanna w solarium

Wasz ziom Ten prawdziwy

ten lamus myśli, żę jak będzie kupował newsy na glamrapie to mu fejm wzrośnine. Kmiot na liścia…

Wasz ziom Ten prawdziwy na liścia

A tak w ogóle to siorbałem Rafalali knagę świeżo wyjętą z czeko-tubki Belmonda. Mmm, czekoladowa pycha!

Kaszysz

Solara to już nawet nikt sprawdzać nie chce po arcy chujowej akcji z promocją płyty i tym, kogo sam promuje

Odb(copycat)

Solar z chujem w gębie

Popularne