Sprawdź nas też tutaj

News

Soundkail, którzy nagrywali z WWO wracają po latach na scenę

Reaktywacja francuskiej grupy.

Opublikowany

 

Starsi słuchacze na pewno pamiętają jak w okolicach 2000 roku w kawałkach polskich raperów zaczęli pojawiać się francuscy raperzy z grupy Soundkail. Dragon Davy i Medhi Mesrine wzięli gościnny udział m.in. w numerach WWO, Zipery czy Natural Dread Killaz. Po wieloletniej nieobecności zespół zamierza wrócić na scenę.

Soundkail specjalizowali się w mieszaniu rapu z reggae. Za czasów swojej świetności nagrywali z topowymi francuskimi muzykami jak np. Rohff, Kery James, Neg’ Marrons czy Lord Kossity. Wydali tylko jeden album „Racaille sound system” w 2001 roku, który w Polsce był dystrybuowany przez Prosto. Dragon Davy kontynuował później karierę solową.

Tymczasem od DJ-a Reego, który wspólnie z Doltzem są autorami muzyki do utworu WWO „Damy radę” dowiadujemy się, że Soundkail ma wrócić na scenę. – Inspiracje kiełkują, pomysły rosną, łączymy różne cykle muzyczne, aby uzyskać najlepszy dźwięk. – napisał producent w social mediach. Więcej szczegółów na temat powrotnego albumu nie znamy. Ukaże się on prawdopodobnie w 2020 roku. Wtedy grupa będzie świętować 20-lecie wydania debiutanckiej płyty. 


12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
BykuElita
3 lat temu

Genialne info. Do dziś słucham i nie boję się zmian na lepsze 🙂

sodomita
3 lat temu

NEWS Soundkail, którzy kopulowali z WWO wracają po latach do sypialni sokoła

aaas
3 lat temu
Reply to  sodomita

bład,wracaja do twojej sypialni,podmyj sie

Scrapy
3 lat temu

Dobra powiem cos bo I Tak nie rozumiecie Tede dalej na sciezce wojennej z Peja , Rezzi ( Lata Dans ) niby samo mowi o nim ale tresc pusta oglada spacery I opisuje sobie , Krakowiak , zaslania , postawe czekania ojca kiedy dziecko sie bawi , a teraz zaglebcie sie bo to metafora i zgadnijcie co dziecko robilo na polu wedlug swiadkow bo z kuli tego nie widzial . To jest dla polonistow muzyka nie dla widzow

xOAr2s
3 lat temu
Taka prawda
3 lat temu

WWO z Francuzami nagrywali w 2000 roku a 19 lat później na scenie są żałosne podjebki Francji

odb
3 lat temu

Scena na której nagrywali Soundkail z WWO wraca po latach.

JurnyStefan
3 lat temu
Reply to  odb

Kogo to kurwa obchodzi?

Bucano
3 lat temu
Reply to  JurnyStefan

Ciebie skoro wszedles to tu napisac jebany przyglupie.

Popularne