Sprawdź nas też tutaj

News

Śpiewajmy razem. All Together Now – program telewizji Polsat

Nowe muzyczne show.

Opublikowany

 

Śpiewajmy razem All together now logo porgramu
Logo programu "Śpiewajmy razem. All Together Now"

„Śpiewajmy razem. All Together Now”, to zupełnie nowa propozycja dla widzów. Format zadebiutował w styczniu 2018 roku w Wielkiej Brytanii i okazał się wielkim sukcesem. Oglądało go średnio prawie 4 miliony widzów, powstaje już druga edycja. Program będzie również realizowany m.in. w Brazylii, Australii, Niemczech i Francji, a jesienią w Polsacie zobaczymy jego polską wersję, którą poprowadzi artysta kabaretowy – Igor Kwiatkowski.

Uczestników będzie oceniać aż 100 jurorów – ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z wyjątkową charyzmą, w tym Królowa Polskiej Burleski – Pin Up Candy – Bardzo się cieszę, że mogę brać udział w tym wyjątkowym programie. Na pewno jest to coś, czego jeszcze nie widzieliśmy w polskiej telewizji. Współpraca z tak dużą liczbą utalentowanych osób, jest ogromną przyjemnością. Przedsięwzięcie jest potężne, uczestników ocenia przecież aż setka jurorów, a każdy z nas jest inny, woli inne style muzyczne, więc nie będzie łatwo zdobyć serca wszystkich! – mówi Pin Up Candy – Katarzyna Kraszewska.Zasady programu

Przed największy panelem jurorskim w historii telewizji, wystąpi cała plejada utalentowanych uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne i wszystkie style wokalne. Zasady są proste – im więcej jurorów uczestnik zdoła poderwać z miejsc do wspólnego śpiewania, tym wyższy osiągnie wynik.

Plejada gwiazd w nowym show Polsatu

Królowa Polskiej Burleski – Pin Up Candy, czyli Katarzyna Kraszewska, znajdzie się w jury muzycznego programu telewizji Polsat – „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Widzowie zobaczą także wiele innych gwiazd na czele z Ewą Farną, a także znanym raperem i dziennikarzem CNE. W jury programu zasiadają oprócz Pin Up Candy m.in. Anja Ortodox, Nick Sinckler, Dariusz Kordek, Saszan, Ewa Gil, Stanisław Karpiel – Bułecka.

Nowy format zagości na antenie już od 5 września i emitowany będzie w środy o godz. 20:30.1 komentarz
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
RapotyRapoty
4 lat temu

Krótko o takich programach tak jak już mówiłem, te programy są super
https://www.youtube.com/watch?v=_IiwJqGLxEY

Popularne