Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Spinache „799919”

Hołd dla złotej ery hip-hopu.

Opublikowany

 

Spinache "799919" okładka

Data premiery: 13.11.2019

Album “799919” to hołd dla złotej ery hip-hopu, nawiązanie do estetyki lat 90-tych, dosłownie. Spinache sięgnął do archiwum swoich niepublikowanych instrumentali z 1999 roku i wybrał z nich dziesięć kompozycji, które tworzą muzyczny fundament nadchodzącej płyty.

– Urodziłem się w 1979 roku, w 1999, tuż po premierze pierwszego LP Thinkadelic, pracowałem nad muzyką, która pojawiła się na płycie Obóz TA oraz na towarzyszących projektach m.in. na debiutanckim albumie O.S.T.R.-a. Mamy 2019 i czuję, że to idealna klamra, świetny czas na wypuszczenie materiału będącego podsumowaniem mojej dotychczasowej drogi, swoistym ukłonem w stronę ludzi, miejsc, wydarzeń, wszystkiego, co inspirowało mnie przez te wszystkie lata.
Pisanie i nagrywanie do własnej muzyki sprzed dwóch dekad jest paradoksalnie szalenie odświeżające. Dzisiejsze próby imitowania brzmienia lat dziewięćdziesiątych są fajną podróżą sentymentalną, ja poleciałem w prawdziwą podróż, przeniosłem się w czasie i nagrywam ze Spinache z 99.

– Pewnego dnia Spinache napisał do mnie w sprawie beat-tape, na którym znaleźć miały się jego produkcje z lat 90-tych przeplatane gramofonowymi wstawkami. Jako fan tego typu tejpów zgodziłem się od razu czego efekt będziecie mogli wkrótce sprawdzać na swoich odtwarzaczach. – DJ Kebs

Preorder

Limitowane, ręcznie numerowane wydanie na CD – 250 sztuk. CD zawierać będzie autograf Spinache. Cena płyty w sklepie Spinache.pl to 109 zł (+t-shirt). Brak możliwości zakupu samej płyty. Dostępna jest także kaseta + ołówek za 49 zł oraz winyl + snapback za 129 zł.

Tracklista

1. Intro
2. Hot Tub
3. Duragi
4. 799919
5. DML
6. Demo
7. Coltrane
8. Fin feat. Cezet, DJ Flip
9. TOCZYTO
10. Dobre rady i opinie

Utwory

  1. Spinache – „W mieście”
  2. Spinache – „Duragi”

Artykuły

  1. Spinache wskazał najlepszą polską wytwórnię
  2. Spinache mówi o obecnych relacjach z Redem

1 komentarz
1 Komentarz
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
MASTERRRR
2 lat temu

KTOS TEGO SLUCHA??

SB MAFFIJA , BEDOES , WHITE 2115 , ZABSON I PRAWDZIWY RAP TYM PODOBNY !!!

Popularne