Sprawdź nas też tutaj

News

Spinache nagrał płytę do własnej muzyki sprzed 20 lat

Projekt ukaże się m.in. na kasecie, do której raper dorzuca ołówek.

Opublikowany

 

Fot. Jakub Rostkowski

Spinache prezentuje drugi singiel z jego nadchodzącego albumu. Tytułowy utwór zapowiada unikalny na światową skalę projekt. Za muzykę na płycie odpowiada Spinache z 1999 roku, natomiast teksty napisał i nagrał Spinache w 2019 roku.

Urodziłem się w 1979 roku, w 1999, tuż po premierze pierwszego LP Thinkadelic, pracowałem nad muzyką, która pojawiła się na płycie Obóz TA oraz na towarzyszących projektach m.in. na debiutanckim albumie O.S.T.R.-a. Mamy 2019 i czuję, że to idealna klamra, świetny czas na wypuszczenie materiału będącego podsumowaniem mojej dotychczasowej drogi, swoistym ukłonem w stronę ludzi, miejsc, wydarzeń, wszystkiego, co inspirowało mnie przez te wszystkie lata.Pisanie i nagrywanie do własnej muzyki sprzed dwóch dekad jest paradoksalnie szalenie odświeżające. Dzisiejsze próby imitowania brzmienia lat dziewięćdziesiątych są fajną podróżą sentymentalną, ja poleciałem w prawdziwą podróż, przeniosłem się w czasie i nagrywam ze Spinache z 99. – informuje raper.

Premiera albumu “799919” zapowiedziana jest na październik. Dziś ujawniamy okładkę albumu (w załączniku). Na stronie spinache.pl można zamówić limitowane wydanie płyty na CD, winylu i kasecie magnetofonowej, do której dodawany jest ołówek.

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
2 lat temu

Nagrał płytę do własnego discopolo sprzed 20 lat i się pospinał

Malpa w czerwonym
2 lat temu

Rudy od 20 lat probuje byc raperem
iks de

MateuszBorek
2 lat temu

A on coś nagrał 20 lat temu??? Kto to kurwa jest?

Hwdp
2 lat temu
Reply to  MateuszBorek

Thinkadelic pedale, rapowal zanim sie urodziles

Popularne