Sprawdź nas też tutaj

News

Startuje seria breakingowych bitew online – Red Bull BC One E-Battle

Chcecie wystartować? Mamy wszystkie niezbędne informacje.

Opublikowany

 

Red Bull startuje z globalną serią bitew breakingowych online – Red Bull BC One E-Battle.


• B-boye i b-girls mogą zamieszczać swoje nagrania zgłoszeniowe na stronie www.redbullbcone.com między 7 a 31 sierpnia.
• Po raz pierwszy w historii Red Bull BC One dwójka zwycięzców (najlepszy b-boy i najlepsza b-girl) otrzyma miejsca na liście startowej Światowego Finału Red Bull BC One 2021.

Organizatorzy Red Bull BC One, największych i najbardziej prestiżowych zawodów breakingowych w formacie jeden na jednego na świecie, ogłosili dziś start globalnej serii bitew breakingowych online, Red Bull BC One E-Battle. Od 7 sierpnia uczestnicy będą mieli dostęp do strony internetowej Red Bull BC One E-Battle, gdzie mogą zgłaszać się do udziału w konkursie za pomocą nagrań wideo.Red Bull BC One E-Battle daje wszystkim, niezależnie od lokalizacji, szasnę na uczestnictwo w Światowym Finale Red Bull BC One. W ramach serii bitew prowadzonych na stronie www.redbullbcone.com, b-boye i b-girls z całego świata mogą zamieścić nagrania ze swoimi breakingowymi popisami i tym samym wziąć udział w bitwie online, którą sędziować będą najbardziej znane nazwiska ze świata breakingu.

W 2020 roku, po raz pierwszy w historii Red Bull BC One, zwycięzcy E-Battle – najlepszy b-boy i najlepsza b-girl – otrzymają bilety lotnicze do kraju, w którym odbywać się będzie Światowy Finał 2021, oraz gwarantowane miejsce na liście startowej kolejnego Światowego Finału Red Bull BC One. Dodatkowo zwycięzcy otrzymają gramofony Technics SL-1200/1210MK7 Direct Drive Turntable sponsorowane przez Technics.

Zgłoszenia można dodawać między 7 a 31 sierpnia, natomiast najlepszych 64 b-boyów i b-girls poznamy 7 września. Konkurs potrwa od września do października, a Światowy Finał Red Bull BC One E-Battle zaplanowano na 24 października.

Aby zgłosić się do udziału w konkursie, uczestnicy muszą:

  1. Wejść na www.redbullbcone.com
  2. Otworzyć zakładkę Red Bull BC One E-Battle
  3. Zrejestrować się i utworzyć profil uczestnika
  4. Wybrać i pobrać utwór
  5. Nagrać wideo breakingowe
  6. Załadować i zgłosić nagranie

W panelu sędziowskim Red Bull BC One E-Battle znajdą się m.in. B-Boy Aslan z Rosji, B-Girl AT z Finlandii oraz B-Boy Lilou z Francji.

Fani serii Red Bull BC One będą mogli obejrzeć trzy globalne bitwy na żywo na Red Bull TV oraz na kanałach Red Bull BC One w serwisach Facebook i YouTube. Relacja rozpocznie się od rundy Top 16 i potrwa aż do Światowego Finału.

O RED BULL BC ONE

Red Bull BC One to największe i najbardziej prestiżowe zawody breakingowe w formacie jeden na jednego na świecie. Każdego roku tysiące tancerzy rywalizuje o możliwość wystąpienia w Światowym Finale. Do ostatecznej bitwy na scenie Red Bull BC One staje 16 b-boyów i 16 b-girls, ale tylko jedna osoba zgarnia mistrzowski tytuł.

Od 2004 roku odbyło się już 16 Światowych Finałów w największych miastach na całym świecie. Rywalizacja w ramach Red Bull BC One obejmuje ponad 50 imprez kwalifikacyjnych i programów (cyphery i campy) na ponad 30 rynkach. Dla krajów bez tego typu eventów przygotowano zawody Red Bull BC One E-Battle, dzięki którym każdy ma szansę zostać kolejnym krajowym mistrzem.

Red Bull BC One pod swoimi skrzydłami ma także jedną z najlepszych ekip breakingowych świata, Red Bull BC One All Stars.

 
3 komentarze
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
2 lat temu

Startuje seria buraczanych bitew online – Red Tube LGBT One E-Balls

TYPOWYp0laczekBECIAK
2 lat temu

Typowy p0laczek jebie w Januszexie za 2500, żeby potem oddać wypłatę kobiecie (ona sie lepiej nimi zajmie). Wstyd mi za takich mężczyzn. Usługują we wszystkim, adorują, komplementują na każdym kroku, kupują prezenty co dwa dni, żeby dostać w nagrodę seks raz na miesiąc, przy zgaszonym świetle i tylko w pozycji na misionarza

KAŻDp0lka
2 lat temu

Każda kobieta w dobie internetu robi z siebie tę najlepszą. Od czytania bzdur pokroju „gdy nie tolerujesz mnie gdy jestem najgorsza, nie zasługujesz gdy jestem najlepsza” ze stron dla głupich pizd jebie im się we łbie. Jasne są w porządku laski, z którymi pogadasz o dobrej książce czy filmie ale z reguły są szpetne i wiedzą że wypinanie dupy na insta nie dla nich. Te ładniejsze mają poczucie wartości bo od małego mają wpajane że są najlepsze. Chociażby bajki disneya. Zawsze baba gardzi chłopem a to on robi z siebie kretyna i ratuje ją z opresji zanim ją pocałuje. To podświadomość kształtowana już od dziecka. Dlatego lepiej poszukać ukrainki bo one widzą w nas to co polki w Niemcach, Francuzach i arabach. Czyli szanse na lepsze życie. Po za tym Ukrainka potrafi gotować i angażuje się w seks a polska kłoda nawet wodę na herbatę przypali bo wolała robić paznokcie niż uczyć się czegokolwiek.

Popularne