Sprawdź nas też tutaj

News

Tau odrzucił propozycję Quebonafide po konsultacji z egzorcystą

Zaskakująca decyzja kieleckiego rapera.

Opublikowany

 

Tau / fot. K. Cichoń

Sześć lat temu kielecki raper zmienił pseudonim z medium na Tau informując jednocześnie o swojej duchowej przemianie. Od tego czasu twórczość artysty diametralnie się zmieniła i bardzo często nawiązuje ona do religii. Podczas jednej z ostatnich rozmów z fanami Tau ujawnił, dlaczego nie nagrał z Quebonafide.

Egzorcysta odradził Tau’owi nagrywać z Quebonafide?

Tak wynika ze słów samego rapera. – Quebonafide zaproponował mi featuring. Po konsultacji z kapłanem egzorcystą zrezygnowałem – poinformował Tau. Zaraz potem zwrócił się do raperów głoszących słowo boże. – Pozdrawiam raperów chrześcijańskich, którzy mówią o Chrystusie, którzy chwalą Chrystusa, którzy głoszą dobrą nowinę, którzy oddają cały swój czas dla Chrystusa, którzy codziennie głoszą o nim na swoich social mediach, wrzucają grafiki i kawałki. Walczą o rodzinę, walczą o czystość, walczą o Ewangelię, są żołnierzami Chrystusa – powiedział.

Dzisiaj, 15 marca ukazała się kolejna solowa płyta Tau „Egzegeza: Księga pszczół”.

 
106 komentarzy
106 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Tau (z egzorcystą) nawiedza Kaz Bałagane
1 rok temu

Chciałbym, żeby Tau (może nawet z egzorcystą) w ramach miłosierdzia odwiedzał więźniów, a konkretnie Kaz Bałagane. Wydaje mi się, że gdyby Bałagane przez godzinę dziennie musiał słuchać wywodów Tau, to byłaby to dodatkowa niezwykle uciążliwa tortura. To sprawiłoby to, że już do końca życia nie zająknąłby się o narkotykach z obawy możlwością takich tortur i skupił na rapie ekologicznym albo wegańskim.

Tau idź odwiedź Kaz Bałagane
1 rok temu

Wiele bym dał, żeby zobaczyć jak Tau z uśmieszkiem fanatyka moralizuje Kaz Bałagane, który krzywi na znak sprzeciwu swoją świńską narkomańską mordkę, ale nie może nic zrobić, bo to część obowiązkowej resocjalizacji.

aBDUl al-KozYeb
1 rok temu

BAŁAGANE TO JEST ZWYKŁY CHUJ DO SZCZANIA KTÓREGO PANNA Z JEJ OJCEM BIZNESMENEM UTRZYMUJE TYLE W TEMACIE TEGO GANGUSA

Ona przyszła tylko podać
1 rok temu

Panna podobno przyszła na widzenie do Kaza tylko podać

Tau uratuj Bałagana
1 rok temu

Tau może jest nawiedzony, ale nawija o szacunku, odpowiedzialności i rodzinie. Kaz Bałagane nawija o pogardzie dla tych co mają mniej, narkotykowych zabawach i kopulacji. Co ciekawe Kaz ma szansę doświadczyć teraz tego, o czym nawijał – jest pogardzanym pośmiewiskiem tutaj i na forach jako cwaniak, któremu podwinęła się noga. Ponosi konsekwencje związane z nieodpowiedzialnymi zabawami narkotykami. Wskutek tego oddzielony jest od konkubiny z dzieckiem i jedyna kopulacja na jaką może liczyć to ta, gdy spadnie mu mydło, a nie za bardzo się obroni, bo to drobny konus o świńskim nosku na jednego strzała dla utra-agresywnych ciot więziennych wagi ciężkiej. Tau ratuj tego bęcwała!

Kaz synonim idioty
1 rok temu

Dwóch znanych Kazów w Polsce:
– Marcinkiewicz, któremu wydawało się, że wygrał życie, porzucając chorą żonę dla młodej siksy. To zaś póżniej zrujnowało mu portfel i opinię. Ze zwycięzcy kryzysu wieku średniego stał się ogólnopolskim błaznem.
– Bałagane, któremu wydawało się, że wygrał życie i w oczach stulej ze ślizgu był bohaterem, bo drogie łachy, wolność od pracy, dragi i instagramowa modelka. Teraz widać że to półgłów i przegryw, który myślał, że jako jedyny wskoczy w narkotykową gnojówkę i wyjdzie nieupaprany.
Przykłady tych idiotów powinny być omawiane na godzinach wychowawczych ku przestrodze.

potluck4life
1 rok temu

Jeszcze maxi kaz pierwszy traper RP

Wszystko marność
1 rok temu

Tau powinien zrobić sobie post ścisły od wywiadów i skupić się wyłącznie na muzyce.
Z egzorcystą zaś powinna się skontaktować stara Kukona, żeby jej doradził wpłacać na dom dziecka a nie na sponsorowane newsy o tym marnym grajku na tym marnym portalu.

Jtewurek
1 rok temu

Chory biedny człowiek. Ciekawe co by powiedział jak wyslalniec jego wiary dziecko mu dotykał.

Szalone ucho Eldoki
1 rok temu

Ty kurwa idioto

Trolllling
1 rok temu

Tau odrzucił propozycję Quebonafide po konsultacji z kosmitami

Dodzer
1 rok temu

Egzorcysta też ci podał do ryja, obrońco pedofili?

Lekarz pierwszego kontaktu
1 rok temu

Na początku jego odchyły były nawet zabawne. Głuche dziewczyny na koncertach, cudowne uzdrowienia i tym podobne przypadki, ale potem śmiech przerodził się w autentyczną żenadę i człowiek zaczyna się zastanawiać czy ten człowiek na serio jest, aż tak pokurwiony czy to nadal marna, pozerska poza, ale sam się w tym pogubił i żenada przekroczyła granicę. Ciekawy przypadek kliniczny, który wypada bliższej analizy. Zdaję sobie sprawę, że raperzy są w stanie zrobić i dużo powiedzieć dla rozgłosu czy wzbudzenia zainteresowania własną osobą, ale kurwa jego mać, chyba wszystko ma swoje granice. Czy idąc na zakupy, kupując samochód, podając komuś rękę też konsultuje się z egzorcystą, by się upewnić, że nie wspiera przypadkiem złego człowieka? Ten typ jest totalnie popierdolony na głowę i nie widzę dla niego żadnego ratunku. Prawdziwy RAK. Raczysko.

Fifarafa
1 rok temu

Ja pierdolę ale ten pedofil w sukience co gwałcił Taua Kała, to musiał mieć chuja tak długiego że przez odbyt wszedł mu do mózgu i spowodował nieodwracalne zmiany u Kała.

January Pawlaczenty
1 rok temu

Analny żołnierz Chytrusa

DWUPAK
1 rok temu

O KURWA NAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
TO CHYBA NAJBARDZIEJ POPIERDOLONA RZECZ JAKA TU WIDZIALEM
DO BEKOWA Z TYM

Tau co żre kał
1 rok temu

Jestem Tau
Wpierdalam se kał
Wpada ksiądz na wino i śpiewamy :
Blau blau!
Na zakrystii się ruchamy
Razem w dupę popychamy
Tam raz fiutem
Tam raz wibratorem
Ksiądz się dziś bawi mym worem!

Mordziaty
1 rok temu

My tu gadu gadu, a Bałagane właśnie cisza nocna w pawilonie i wizyta kolegów z wazelinką, knebel do pyska i jazda w grotę nestle 😀

January Pawlaczenty
1 rok temu
Reply to  Mordziaty

Taua też to kiedyś spotka, gdy wyjdzie na jaw, że robił małym dzieciom kuku w kaka. Tylko on będzie kwilił z radości pod prysznicem

RUCHAM TWOJ CUKIER
1 rok temu

TEN BOG CIE RUCHA WIARĄ TY ARCYPRZYGŁUPIE, SAME PLUSY Z NAGRANIA Z QUEBĄ A TY DEBILU O JAKIMŚ EGZORCYŚCIE PIERDOLISZ. PRZYZNAJ SIĘ ŻEŚ CIEPŁY I PRZY NIM BY CI FAJKA BY STALA I CI PO PROSTU GŁUPIO BY BYŁO

MOrdziaty
1 rok temu

Pytać się pedofila ja pierdole XDDDDDD

mhm
1 rok temu
Reply to  MOrdziaty

ja pierdole XDDDD rok 2019 a ludzie dalej myślą, że każdy kapłan to pedofil XDDDD takie typowe: „nie znam się, ale się wypowiem” xD

Łukasz S.kyWalker
1 rok temu

Dlatego będę wspierał wszystkich i wszystko którzy dążą do usunięcia wszelkich religii. KAŻDA RELIGIA JEST CZYSTYM ZŁEM!! Mógłby powstać całkiem świetny kawałek, a tymczasem nie będzie nic, no bo religia…
Każda religia z NATURY SWOJEJ wprowadza podział na „swoich” i „obcych”, na „wierzących” i na „niewierzących”, na „naszych” i na „nie naszych”, są „my” i są „oni”, są „zbawieni” i „potępieni”, jesteśmy „my” tzn. zwykle ci „lepsi”, i są „oni” tzn. zwykle ci „gorsi”, my jesteśmy ci „dobrzy wierzący”, oni są ci „źli niewierzący”. Każda religia wprowadza coś takiego, moim zdaniem cokolwiek dalej idzie, cokolwiek religia głosi dalej od tego momentu, to wprowadzenie tej wrogości, tego rozdziału i podziału między ludźmi, to już jest coś co wpływa bardzo mocno negatywnie na relacje między ludźmi – zupełnie niepotrzebnie. :/

Lil Balon
1 rok temu

Dobrze napisane.

A gdzie w tym wszystkim jest człowiek i jego czyny? Czyż nie o to powinno chodzić?
Zamiast tego ciągłe konflikty na tym tle i ocenianie drugiego człowieka poprzez to nie jaki jest i co robi tylko czy wierzy czy nie. Ci co „wierzą” myślą, że są lepsi. Śmieszne.

Oskar Pam Pam
1 rok temu
Reply to  Lil Balon

Religia jest potrzebna, ale co takie głąby jak wy mogą o tym wiedzieć? Wiecie po co to wymyślono? Żeby ludzi trzymać jakoś w ryzach, bo to zwykłe bydło, bez religii i kodeksów moralnych, tudzież prawnych, większość sama z siebie nie potrafi być dobra. Zapewne bez tego byłby chaos, bo skoro nie ma piekła, czy więzienia, większość tych zwierząt byłaby zwykłymi kanaliami, a tak to są pod batem religijnym i muszą stwarzać pozory dobrych i ułożonych. Nie mówiąc już o sensie życia i istnienia, ludzkie istoty boją się śmierci, a na te pytania nie da się odpowiedzieć, dlatego mają Jahwe, czy innego Allaha i mogą sobie żyć w spokoju, że po śmierci pójdą do nieba/raju z dziewicami.

?????
1 rok temu
Reply to  Oskar Pam Pam

No właśnie. Stwarzają pozory „bycia dobrym”. I w tym cały problem. Mordy ujebane kałem i jakimś pustym pierdoleniem, a domowym zaciszu napierdalają żonę czy dzieci kablem od żelazka.

Zasady tylko na pokaz, a rzeczywistość jest ich zupełnym przeciwieństwem. Identyczne zachowanie jak większości raperów. Jedno mówią, drugie myślą, trzecie robią.

Prawo i bat spokojnie wystarczy, by utrzymać bydło w ryzach. Religie powodują tylko większy bałagan, walkę o strefę wpływów i dodatkowe, niepotrzebne konflikty na tle ideologicznym.

Więcej z tego problemów niż pożytku.

Kolos
1 rok temu
Reply to  ?????

^Nie wystarczy, bo plebs konsekwencji natury prawnej się akurat nie boi. Boi się śmierci i tego, co jest po niej, dlatego właśnie religia to rzecz jak najbardziej potrzebna. Wiadomo, że z punktu praktycznego prawdą jest stwierdzenie, że „religię stworzył człowiek dla człowieka, by rządzić człowiekiem”, wiadomo też że rodzi to ekstremizm i konflikty na płaszczyźnie wyznaniowej, ale końcem końców jest to, że tak powiem, „zło konieczne” – bo bez niej, jak już wyżej wspomniano, lud robiłby co mu się podoba bez uwagi na jakieś normy moralno-etyczne, których byliby bez religii pozbawieni. Taki duchowy regres do czasów chatek z gówna.

Bibi
1 rok temu

Wyrosło nam pokolenie debili z instagrama, sprowadzających swą egzystencje do pieniędzy, żarcia, ruchania i używek. Już wolę religię, za którą stoi jakąś filozofia, zadawanie pytań i szukanie odpowiedzi, niż bycie częścią społeczności tych moralno-intelektualnych karłów zachłyśniętych smartfonami i social mediami, nieoczytanych, z wybujałym ego i zerowym dorobki myślowym

Naczelnik
1 rok temu
Reply to  Bibi

@Bibi, człowiek rodzi się nisko. Nikt nie rodzi się z wiedzą. Ją trzeba nabyć. Skumaj. Mając naście lat zazwyczaj nic się nie ma w głowie, więc łatwo Ci krytykować młodych, bo patrzysz za ich poczynania z własnej perspektywy, gdzie już nie jedno widziałeś i doświadczyłeś. To błędne założenie. To tak jakby porównywać sportowca z jakimś doświadczeniem w danej dyscyplinie z kimś kto dopiero wchodzi. Wiadomo, że w bezpośrednim porównaniu będzie przepaść poziomu.

Ile miałeś lat, gdy zacząłeś się zastanawiać, po co żyjemy, kto stworzył to wszystko, dlaczego nazwa każdego przedmiotu jest tak oczywista i dlaczego urodziłeś się akurat w tych konkretnych czasach? Jako dziecko czy małolat zastanawiałeś się nad takimi rzeczami? Takie refleksje zwykle przychodzą, gdy odejdzie pies, człowiek, ma miejsce jakiś wypadek czy inne tego typu wydarzenie, które powoduje zatrzymanie i refleksję.

Na każdego przyjdzie pora. Ktoś przedawkuje dragi, ktoś się zapije, komuś odejdzie kumpel czy znajoma i nawet największy kretyn zacznie się zastanawiać nad tym wszystkim, ale zgrywając kozaczka przez całe życie nie będzie w stanie tego pokazać na zewnątrz, bo trepy z reguły mają problem z okazywaniem emocji.

Postęp technologiczny spowodował wiele zmian, ale należy zauważyć, że gdyby rodzice odpowiednio wychowywali swoje dzieci to nie byłoby momentu, aż takiego zachłyśnięcia technologią i tym całym szambem. Po części wina też leży po ich stronie. W końcu bezstresowe wychowanie.

Lil Balon
1 rok temu

Nie wierzę. Po prostu nie. Od razu widać, że to jakiś farmazon wymyślony na potrzeby chwili, by spróbować o sobie przypomnieć w dniu premiery płyty, którą każdy ma w chuju. Zauważcie, że ten pajac, od kilku lat przy premierze każdej płyty ogłasza coś „nadzwyczajnego”, a to był molestowany, a to coś tam, a to cuda na koncertach czy inne pierdolenie, a teraz to…Nie wnikam czy to prawda czy fejk, ale już samo to, że taka informacja pojawia się w dniu premiery płyty mówi sama za siebie.

yo kurwa
1 rok temu

to jest najwieksza beka w polskim rapie katopop narko pizda. koles odlecial allah akbar ave satan

A$AP $MROKU
1 rok temu

Ja pierdole jaki ten typ jest wykluczony z obiegu, wypierdala hajs na parafianach jak dobry tłusty ksiądz, pewnie podobnie traktuje małe dzieci i każe im zakładać kalesony żeby dziura była na dupie, jebany pojeb głosi dobra nowinę spierdolina hahaha hahahahaha Srau niech Cię weźmie Szatan w objęcia za te piękne wypociny

mhm
1 rok temu
Reply to  A$AP $MROKU

mhm, kolejny który myśli że każdy duchowny to pedofil XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dodzer
1 rok temu
Reply to  mhm

„duchowny”, „kapłan”… widać podobały ci się te przejażdżki na kleszym kindybale, skoro takie uszanowanko

Ave Kremówki!111!!!
1 rok temu

Mój ojciec jest psychiatrą. Opowiedziałem mu trochę o tym przypadku. Bezradnie rozłożył ręce.
Po dłuższej rozmowie powiedział, że jemu nawet egzorcysta nie pomoże.

QueboRPK
1 rok temu

Tau to pierdolony idiota,ile można słuchać tego katolickiego pierdolenia?byłem kiedyś na koncercie Taua i widziałem prawdziwy cud,koleś na wózku wstał i wyszedł bo już nie mógł słuchać tego idioty

Kremówka Gang 2137
1 rok temu

Takie są właśnie skutki wieloletniego prania mózgu. Kompletnie się wysuszył i wyparował przez uszy.
Nawet nie jest mi żal tego gamoniastego durnia.

Kremówkarz
1 rok temu

Kau, zmień sobie ksywę na RAKU.

Potężne raczysko. Prawdopodobnie amputacja mózgu, by nie pomogła.

Skuza
1 rok temu

A za 2 lata powie wszystkim że trollował przez tyle lat, zesra się na scenie, podetrze biblią i będzie wsadzał lasce krzyż w cipsko.

No ale kurwa
1 rok temu
Reply to  Skuza

dobry rym

Zabcon
1 rok temu

Tau zjadł za dużo kału i gada głupoty.
Widać, że pędzel gościa w czarnej sukience za mocno wjechał i włączyła się faza „gadam głupoty”.

BALAGANE BUDA
1 rok temu

Kocham kurwa te kraj

xsionc błoboszcz
1 rok temu

Durniu, opierdol kremówkę i przestań gwiazdorzyć.

Wasz ziom
1 rok temu

typ ma zrtyą banię kościołem. Szkoda czasu na populistyczne herezje

Egzorcysta Kaua
1 rok temu

Żeby życie miało smaczek – raz kremówka, raz lizaczek.

Artur
1 rok temu

Lubiłem Remedium w 80% ,ale jak teraz ciebie słyszę to uważam ,że zwykły z ciebie debil.

ADOLF H.
1 rok temu

żarcik 🙂
pedofil u nieba bram
wychodzi do niego św krzysztof i pyta :
– czego tu zboczencu
a pedofil :
– dziadu ja do dzieciątka jezus
TAU nastepny nawiedzony łeb
religia to sekta jest jedna mnie druga bardziej pojebana

Adam
1 rok temu

Całkowicie mu się coś odkleiło pod kopułą , swego czasu również byłem fanatykiem religijnym . Zaczęło się niewinnie od głosów w głowie skończywszy na omamach również wzrokowych . Myślałem, że jestem wyjątkowy i mam dar od Boga .
Miesiąc temu wyszedłem z psychiatryka i wszelkie dolegliwości zniknęły. Jeśli ktoś chciałby o tym porozmawiać proszę pisać.
Pozdrawiam Adam.

Co Za Dzban
1 rok temu

Jaki zjeb xDDDDDDDDDDD

werwolf
1 rok temu

Egzorcysta to by się przydał, ale w pierwszej kolejności Tau.

Janósz Gorwin Klikke
1 rok temu

Trzeba złożyć do Sejmu projekt ustawy mający na celu delegalizację sceny rap w Polsce na czele z takimi pajacami. Zebranie odpowiedniej ilości podpisów nie powinno być większym problemem.

Jan
1 rok temu

Nigdy nie slyszalem o takim raperze jak Tau. Kiedy to zdechło?

ROBCIU
1 rok temu

ja pierdole xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Sobota
1 rok temu

Hahahahahaha

YoYo
1 rok temu

kurwa ale faza

DU JU SPIK INGLISZ? JUP
1 rok temu

Też bym sie nie zadawal z cwelem co ma żielone/różowe wlosy. Co nie oznacża że popieram nawiedżonego kau

Bapka
1 rok temu

Ale aktorzyna jebany . Widzę że spodobało mu się zerowanie na bezmózgich katolach. Pluje na tego smiecia

ADOLF H.
1 rok temu

Gdzie się podział najwyżej oceniany komentarz?
Ciepłym ministrantom Taua się nie spodobał i zrobili wielką akcję zgłaszania adminom?
Tam nawet nie było nic sprzecznego z regulaminom, bando kakaowych konfitur!

Karol
1 rok temu

Nie jak coś ale bonafide po łacinie znaczy głęboko wierzący pozdro.

Lorak
1 rok temu
Reply to  Karol

W tym przypadku raczej chodzi o „działającego w dobrej wierze”.

Edi
1 rok temu

Nie wiem jak się do tego odnieść ale hmm … … … Ciekawe … …

00:12 i 17
1 rok temu

z egzorcystą
Zaskakująca decyzja kieleckiego rapera.
Opublikowany 16 godzin temu Przez Mariusz Jop
13:19 7

XDDD
1 rok temu

XD

tuptus inaczej pizda
1 rok temu

XDDDDDDDDDDD

Hojhens
1 rok temu

– Dwie stówki się należy.
-Ile?!
-Noo, z fakturą byłoby jeszcze drożej!

Fortnite
1 rok temu

Boże nie

COOOL
1 rok temu

WYJAŚNIE WAM CZYM JESTEŚCIE

CZŁOWIEK – SKÓRA – KOŚCI – ATOM – ELEKTRON – PIERWIASTKI – NIC

a wy kurwa dalej myślicie że jak macie samoświadomość to możecie wszystko

Bogdan Boner
1 rok temu

Egzorcystza za niecałe 300

afjsdfgDJRA
1 rok temu

Swoją drogą chyba niewielu raperów jest w stanie odmówić Quebo. Przecież to czysty zysk patrząc na wyswietlenia i hype, a on jednak to zrobil.

Popularne