Sprawdź nas też tutaj

News

Te-Tris i Duże Pe dzielą się swoją wiedzą odnośnie freestyle’u

Artyści zapraszają do Akademii Freestyle’u.

Opublikowany

 

Legendy polskiej sceny freestyle’owej oraz muzycznej: Te-Tris i Duże Pe stanęli ramię w ramię, aby podzielić się swoją wiedzą i patentami dotyczącymi freestyle’u. Pierwsze dwa z czterech odcinków “Akademii Freestyle’u Red Bull KontroWersy” można już oglądać na www.redbull.pl/akademia-freestyle.


O czym myśli freestyle’owiec, gdy nawija? Dlaczego ważne jest, aby być dobrym MC? Jak pracować nad własnym stylem, rytmem i flow? I co jest najbardziej wartościową, liryczną amunicją? Takie pytania stawia seria wideo-tutoriali “Akademia Freestyle’u” zaś odpowiedzi na nie poszukały freestyle’owe legendy – Te-Tris i Duże Pe.

Każdy z nich jest gospodarzem dwóch odcinków, w których na bazie własnych doświadczeń scenicznych oraz wiedzy zdobytej przez lata działalności, przeprowadza widza przez świat freestyle’u i zdradza co zrobić, aby w tym świecie zdobyć sławę, szacunek i tytuł mistrza Red Bull KontroWersy.„Czy istnieje jakiś zestaw cech bądź predyspozycji, które ze zwykłego “kopacza” mogą zrobić boskiego Diego, Messiego albo naszego rodzimego Lewego? (…) Dżentelmen stojący przed Wami, jako małolat z Podlasia obrażał, zaczepiał swoich znajomych rymowankami nie wiedząc nawet, że jest to jakkolwiek określone czy nazwane” – zdradza Te-Tris w pierwszym odcinku pt. “Co siedzi w głowie freestyle’owca?”

W drugim, dostępnym od wczoraj, odcinku pt. “Pamiętaj, że jesteś MC” Duże Pe podpowiada, jak stać się lepszym MC i dlaczego jest to bardzo istotny element warsztatu freestyle’owca.

Cała seria liczyć będzie 4 odcinki zatytułowane kolejno: “Co siedzi w głowie freestyle’owca?”, “Pamiętaj, że jesteś MC”, “Styl, rytm i flow” oraz “Skąd brać amunicję na bitwę?”. W każdym z nich jeden z prowadzących zgłębi powyższe tematy, które pomogą widzom rozwinąć swoje freestyle’owe i muzyczne zdolności. Z “Akademii Freestyle’u” dowiedzieć się będzie można, jak przygotować się na bitwę freestyle’ową, jak pracować nad własnym flow i stylem, skąd brać inspiracje na cięte riposty czy wywołujące euforię punchline’y.

 
16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Penis na sterydach
1 rok temu

Pan duże P piłka jest jedna a bramki są dwie, to właśnie dziś wyrucham cię

Mezo
1 rok temu

Biegnę jak grosicki wale podanie na cycki,
Przyjmuje jak Rasiak to jest moja trasa
Szybkie zwody riki tiki kozłuje jak dziki
Rzucam za trzy punkty trener jakiś kurwa smutny

KOŃ TWOJEGO STAREGO
1 rok temu

PAN DUŻE PE JAK PAŁA W JEGO DUPIE

fasdfsd
1 rok temu

Duże Pe i Tet propsy zawsze

koronawirus
1 rok temu

duże Gie

SHAZA CO MA PIZDE GLEBOKA JAK NA ZUPE WAZA
1 rok temu

https://www.youtube.com/watch?v=R-QdLCsCbzQ Cyganski Drill !!! a nie jakis alberto…

Stary Włodka
1 rok temu

obaj chuja ugrali w tej swojej karierze muzycznej ale tak koniecznie podzielcie się z nami wiedzą jak zrymować mój do chuj i ze nie wolno się stresować podczas występów scenicznych…

Może kurwa poduczcie tego cwela vnma i resztę matołów bo jak ich pawciu na popkillerach wołał to tylko jebany WSZ wyszedł i coś pierdolił…jak wam kurwa nie wstyd

PaluchCCCP
1 rok temu

Te-Tris i Duży Pen dzielą się swoją wiedzą odnośnie obciąganiaArtyści zapraszają do Akademii Połyku

Kryminalista & przestępca 666
1 rok temu

Te-Tris i Duże Pe – te dwa polaczkowe gówna rapować nie umieją! Zastrzelimy ich, a na końcu wyruchamy w dupy! Pedały te dwa niech się w dupy ruchają! Poderżnę im gardła & nagram o tym film wrzucając go na p2p!

polaczkowy ksiądz narkoman z PiS 666
1 rok temu

Dwa buraki & wieśniaki, którzy tylko w internecie chcą zaistnieć!

Społeczność glamrapu
1 rok temu

Dwa debile, a do tego cwele.

Społeczność glamrapu2
1 rok temu

wskocz sobie do wanny lepiej

Profesor_Nauk
1 rok temu

Jeżdżenie do tej pięknej kurwy z Lublina, raz że mi się znudziło (chociaż te cyce mógłbym ssać całymi dniami), dwa że za drogo mnie wynosiło. 350 za godzinkę nie majątek, ale 600 km w jedną stronę potrafiło dać w pizde po portfelu. Ekonomiczne 320i musi swoje wypić nawet na trasie. Poza tym na zimówkach moja piękna e46 odjebałaby jeszcze więcej. Dlatego jakiś czas temu ogarnąłem takie trzy małolatki z sąsiedniego osiedla. Za posypke mefedronu robią cuda na chuju. Przynajmniej dwie z nich. Jedna była robiona już dwa razy, druga raz a trzecią pierdolne w tym tygodniu. Może nawet na kwadrat ją wezmę i cały tydzień będę grzmocił bo jest najlepsza z nich wszystkich. Nie wiem czy one wiedzą nawzajem o tym że są jebane przeze mnie. Podejrzewam że nie. Za każdym razem inną odwożę jako ostatnią i jeszcze przed dojazdem jest lacha robiona. Zajebista sprawa jechać i mieć siorbaną kiche. Dlatego wiecie jak nazywam te wypady z nimi? Jazda z kurwami hahah

Kozlebro
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Ale patologia jebana. Zamiast znaleźć laskom jakąś rozrywkę to siedzą w furze i walą mefedron. Polska B

Odb
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

Pe-Nis i Duże Gie dzielą się swoją wiedzą odnośnie dildosów

Odb
1 rok temu
Reply to  Odb

Idz wyliz dupe starym i psu ty w kurwe jebany bydlaku

Popularne